Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 25

  • 33 687
  • 751
# 465
те са трима там за отглеждане в момента, две каки на 15 и нашия младеж.
та може и петимата да ни върнат  Crazy
ама ти гаранирам че сама ще идеш да ги прибереш.
аз седя и се чудя какво да правя сега, а имах велики планове.
Виж целия пост
# 466
Ми Гуге да беше у Варна щях да ги взема, твоите поне щяха да се кротнат в присъсвието на моите. Днес направо ми причерня, голямото ми говедо, отиди пред блока, седна на една пейка и надигна шише с мин. вода, незнам на кого е. Едни цигани разчистваха един апартамент, може и тяхна да е. Наглеца му с наглец, викам му да спре, а той надигна бутилката изведнъж и се поля. Е като отидох как да не му светнеш един съвет. Направо ми идваше да го пребия  ooooh!
Виж целия пост
# 467
и аз това си мисля, на морето колко им се заричах, че ще ги пратя при баба им да видят колко е хубаво там дето ми правят изпълнения, ама не мога и да си представя какво ще правя без да ме нервят по цял ден, ни така - ни иначе Crazy Rolling Eyes
много ме ядосва моето голямото, цяяяял ден е в някакви диви истерии за всичко, крещи като набучен на кол, ама буквално, нощем също така, не иска да си ляга в леглото, не иска и да спи там, като се събуди и изпищява на умряло, снощи в 4 така направи, то хубу да дойде при нас и готов да спи, ама брат му се разсъни и не заспа повече и като се насъберат повечко такива екстри става супер Rolling Eyes
Фели, и при нас поиграват шамарите, нещо нервите ми се опънаха тези дни Rolling Eyes
Виж целия пост
# 468
Къде ги пляскате?  Thinking Аз от време на време му отупвам праха от дупето, но през тоя памперс все едно се закачам с него. 2-3 пъти съм го плесвала през ръцете като е удрял, но ефект няма никакъв. Та в момента съм се отказала от тези методи, но чисто информативно да знам как процедирате.
Виж целия пост
# 469
където и да пляскам няма ефект, даже по-лошо става Rolling Eyes и после само съжалявам, това е резултата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 470
То не е само от нервите, ами това че ми правят напук за почти всяко нещо. Тази вечер една комшийка ми казва - проверяват те докъде можеш да стигнеш. Това след като съм обяснила едно нещо сигурно 10 пъти
А за две годишните, там братче нищо не вървеше, ни обяснения, ни повишаване на тон, само търчане и завръщане обратно. Гледам и 4—5 годишните, и там ревове и тръшканици, ама доста по-малко, наказват ги да седят на пейките. Не ми се мисли какво ме чака. Особенно с големия, ще бера големи ядове, то ни се води ни се кара, просто нямат респект от нас. С това гушкане и глезене, сега почва да ми идва нанагорно. От друга страна пък си казвам, кога ще ги гушкам като станат абитуриенти ли. Незнам какво да правя, искам да ме слушат поне малко и да ги глезя  Heart Eyes

Моме през ръцете и по бедрото отстрани, най-вече скубя. Някой път като днешния когато съм обезумяла, но това са 2—3 пъти до сега, през лицето. Просто така ми пада пердето, че ми иде да му отвинтя главата, но се сдържам все пак, удрям леко да не му размътя и без това малкото мозък.
Виж целия пост
# 471
аз пляскам навсякъде, ама освен веселба друг ефект няма.
защото не пляскам силно  Rolling Eyes
но пък вече взе да усеща като направи нещо нередно, аз просто млъквам, и след известно време ме пита защо съм сърдита  Crazy
Виж целия пост
# 472
Моме, дописах се Whistling

Бамби, при мен и да мълча файда няма, те си говорят помежду си и въобще не ме отразяват, че мълча.
Виж целия пост
# 473
Пляска се през ръцете. Не по лицето, не и по дупето.
Виж целия пост
# 474
Права си Сигме, ама моите са такива добитъци, вчера съм клекнала и ровя в чантата, големия пристига на скорост, хвърля се отгоре ми и си седнах на задните части. А съм 68 кила, не съм малокалибрена, а той е 16 кг. само. Страшна сила имат, незнам от къде им идва. В някой моменти се сещам в началното училище, как другарките налагаха с показалките през ръцете. Чудя се дали ще има ефект  newsm78
Виж целия пост
# 475
Моите хайванчета са със сини очи - абсолютно еднакви и педи каза, че така ще си останат.Но аз си мисля, че има време да се променят. Не че държа особено... Mr. Green
Виж целия пост
# 476
Аз знам ,че точно дупето се бие,категорично НЕ по главата.Уши не бих дърпала,пък със скубането ме уби Фели  Mr. Green Shocked
Шляпвам по пампа,ефект нулев,шляпвала съм по бузата,ама по скоро от викането ми се  стресна.Така с викане и шляпане по задника се сменя памп и бърше гъз  ooooh! като е наакан,е скъсва ми нервната система,не дава.Знам,че сега като се приберем бая шамаки ще яде,добре де защо ксто аз съм викащата и "биещата" само на мен ми прави номерца,и да го нося включително.Нз вече,префи го стягах повече,после ме дожеля,викам на ква се правя,но виждам,че се изпускат нещата,бачка ме сериозно.Още не спим,свежарка е,днес нямаше разходка и кога ще се спи,сега пък ще ме почне да го нося
Виж целия пост
# 477
Звезди, натискай го да си ляга, не го оставяй до 12 ч. да си разиграва коня.
Скубането подобрява оросяването на мозъка, краткотрайно е, не оставя следи  Naughty

Големия ми е синеок, ама такива теменужено сини очи е нямал никой във родата, дори и моите не са толкова сини. Малкия когато стана на 4 месеца му се появиха жълти петънца около зеницата и стана зеленоок Laughing
Виж целия пост
# 478
Пляскането по дупето беше свързано със ставите.
Виж целия пост
# 479
Скубането подобрява оросяването на мозъка, краткотрайно е, не оставя следи  Naughty
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ох, ни моа!!!!!!
Баткото е със сиво-пъстри очи, не мога да им определя точно цвета. ММ е със зелено-пъстри, аз съм традиционно кафяво, да видим малкият на какво ще се спре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия