С какво ви дразнят свекървите- 67

  • 90 522
  • 765
# 75
Вени, твоята свеки или си е проклета по природа, или деменцията яко я е треснала. Ако е второто, не ви завиждам, защото регресът е потресаващ.
Виж целия пост
# 76
То  щото да си проклет по природа се развива в положителна посока и ставаш  ангелче.Завид.
И моята не даваше промяна,само през трупа и  пералня автоматична,щото пък и  трябваше да се размества ,а  вода само при нейното  крило.Обаче се успокоявам ,твоята  я бие  като маче  дирек.Щото или вие  сте  впечатлителни много,отстъпчиви(защото не живеете заедно и ходите  за определено време)или ние  сме навили  да си правим каквото трябва.Е ,пералня след като замина на добро място купих.Иначе 8 години на ръка след 4  Рига и  български подобни.
И това е само пример...
И какво като вика е интересно.
Щото като останахме двете ме вбеси ,повиках съседките да я чуят ,че седнали на пейката  наблизо и докато това стана се заключи и рева че  я пребивам.Както е заключена отвътре.Не  се притесних ,защото е видно очевадно  и ясно кой  какво....Бих преместила докато е на лекар примерно ,една бригада  апартамента както трябва да е .После да вика колкото иска.
Но  това сега,когато я няма,много смела станах.
Виж целия пост
# 77
На деменция ми прилича.  Confused Било е проклетия може би, но сега вече май не е.  Tired
Виж целия пост
# 78
Може да не е нито проклетия, нито деменция- има хора, които просто трупат, събират и се ограждат с вещи, с които не могат да се разделят. Аз потрепервам от подобни гледки, а имам в близкото си обкръжение такива хора  Crazy
Виж целия пост
# 79
На 65 години е,не ми се вярва да има деменция.Това заболяване не е ли характерно за по-възрастни хора?
А тя обича да трупа вещи.Има 4 гардероба и си пази дрехите от както е била момиче.
Секциите са пълни със сервизи,които никога не е ползвала.Шкафовете са пълни с всякакви боклуци.
Запазила даже и дрехите и играчките на двамата си сина,които са вече на 40 години.
Виж целия пост
# 80
На 65 години е,не ми се вярва да има деменция.Това заболяване не е ли характерно за по-възрастни хора?
А тя обича да трупа вещи.Има 4 гардероба и си пази дрехите от както е била момиче.
Секциите са пълни със сервизи,които никога не е ползвала.Шкафовете са пълни с всякакви боклуци.
Запазила даже и дрехите и играчките на двамата си сина,които са вече на 40 години.
Майка ми и свекърите са по същия начин. Огромна част от старото поколение трупа боклуци и ненужни вещи.
Аз си мислих, че свекърва ти е над 70 годишна. На твое място не бих си причинявала това да й ходя в къщата и да й търпя простотиите, пък тя да си мисли каквото иска.
Мноооого си търпелива, аз на твое място отдавна да съм й теглила една.
Виж целия пост
# 81
Едва ли могат лесно да я игнорират, жената е в инвалидна количка. Ще си я гледат, какво да правят.
Има и по-млади хора с деменция.
Виж целия пост
# 82
Здравейте момичета. Дълго се чудих дали да споделя своята история с майчето, но хайде... какво пък. Нашето майче успя само за седмица да ни скара и раздели, като под това имам предвид пълна програма с пренасяне на багаж... та... появи се майчето и аз съм си решила "Каквото и да ми каже - майка му е. Ще мълча" и така накратко първо като беше у нас с мъжа си беше рай, но после той тръгна, а тя - остана. Връщам се след работа и майчето ще чисти коридора като настоява, че просто иска и ще се радва, ще й преча. После ми заявява,че ще чисти банята, при което аз опонирам, че съм я изчистила преди два дни, а тя се тросва да не съм се месела. После настоява тя да овкуси салатата, после заявява, че ако някой кара нея да си ляга преди полунощ ще му "бие шута веднага", а накрая заключава, че най-добре да сме си купили две тоалетни чинии и да сме ги сложили една срещу друга, че и там да сме наясно били заедно. И така на сутринта отивам на работа и по обяд моят любим ми съобщава, че не иска да сме заедно. А днес скандалът продължава тъй като скъпото майче заявило, че не знаела дали съм чистила банята, но на нея й било отнело около 3 часа и около 3 бутилки с кислол.... и това ако се счита за нормално....
Виж целия пост
# 83

Не всяка Свеки се радва. Много рИват само при мисълта, че "някоя ще им вземе синчето"


Ами, това ти твърдение е чиста глупост.
Ако имаш момче и ако имаш средна интелигентност, ще си наясно.
Виж целия пост
# 84
Честито, ianie, отървала си се  bouquet
Виж целия пост
# 85
И аз това влизам да пиша. Направила ти е услуга майчето, пускай го да си ходи на време при нея. Хич не ти трябва сина й.
Виж целия пост
# 86
И аз това влизам да пиша. Направила ти е услуга майчето, пускай го да си ходи на време при нея. Хич не ти трябва сина й.
+100.
Виж целия пост
# 87
Може да не е нито проклетия, нито деменция- има хора, които просто трупат, събират и се ограждат с вещи, с които не могат да се разделят. Аз потрепервам от подобни гледки, а имам в близкото си обкръжение такива хора  Crazy
О, има и трето- изкривеното чувство всеки от наследниците да си получи поравно, че да не се скарат.
Щерката се премести при майка ми, за да ѝ помагат, като мина 80.
И поиска да смени мивки, санитарен фаянс, нови плочки в банята, ама не стана- апартаментът щели сме да наследим аз и сестра ми, та нямало да можем да се разберем с тия подобрения от щерката и да се изпокараме Joy
Това, че декларирахме обратното, въобще не я впечатли.
Виж целия пост
# 88
Едва ли могат лесно да я игнорират, жената е в инвалидна количка. Ще си я гледат, какво да правят.
Има и по-млади хора с деменция.
Аз не съм казала да я игнорират. Сина й да й носи храна, лекарства и пр., а тя да стои настрана. Ако ще ходи само, за да й развалят настроението и да я обиждат - няма нужда.

П.П. Къде ги намирате тези скопци  ooooh!
Виж целия пост
# 89
И аз се чудя,защо толкова малко коментари има,а то нова тема имало .  Joy Ами хайде запис от мен,за сега нищо ново.Дай Боже!; Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия