# 765
А, добре, ХепиКали, щом така ти е по-ясно. Те така.
И преди си ми беше кристално ясна/о, Бърльо... Така не е по-ясно, просто е по-възпитано, по-приятно за четене и въобще - по-човешко някак си... Wink
Мисля, че много добре знаеш какво имах предвид, особено след като още няколко потребителки ти каза, че прекаляваш. Ама щом ти е по-добре да се правиш на неразбрала... Не смятам да се превръщаме в Абсурт и Ма Ко...  Laughing
Трещи, моля те, не слизай на нивото на Абсурт...
Виж целия пост