AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 112 386
  • 815
# 510
И при мен дойдоха несесери, нищо, че пише четки. Incandessence вместо Cherish, Far Away ще чакам следващия път, но другите 2 парфюма от мотивационната пристигнаха. В Пловдив конференцията е на 01.02 от 18.00 ч., ако не се лъжа.  newsm78 Зам.-зоналната ми каза преди месец и  забравих точно часа, но като се обади отново ще потвърдя.
Виж целия пост
# 511
И при мен дойдоха несесери, нищо, че пише четки. Incandessence вместо Cherish, Far Away ще чакам следващия път, но другите 2 парфюма от мотивационната пристигнаха. В Пловдив конференцията е на 01.02 от 18.00 ч., ако не се лъжа.  newsm78 Зам.-зоналната ми каза преди месец и  забравих точно часа, но като се обади отново ще потвърдя.
Да, на 01.02 / сряда / от 18 ч. в Парк хотел Санкт Петербург.
Виж целия пост
# 512
Момичета, доволни ли сте от коректора на стр.78 в каталога?

Не,изключително сух е и едвам се размазва.  newsm11

За кремообразния коректор ли става въпрос? Аз пък не го намирам за сух, даже напротив! Може би това е най-добрият коректор на Avon!
Виж целия пост
# 513
За конференцията щях да отида в Новотела. Нищо не съм разбрала, ама и не слушам.  Joy
Виж целия пост
# 514
Каталог 4

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/63795 … y=COq7kaDjl-_00gE


Бутик 3/2017



https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/63536 … ey=COjVhe-D1_6SDQ
Виж целия пост
# 515
Мога ли да пусна поръчка под 50 лева?
Ще имам ли такса за доставка до пощенския клон и някаква остъпка ще има ли? Тъй като 15 % са над 50 лева...
Виж целия пост
# 516
Няма отстъпка.Мисля,че таксата за обработка на поръчка под 50 лева беше 4.50лв.
Виж целия пост
# 517
Ух...
значи няма да се пуска...
Мерси Peace
Виж целия пост
# 518
За зона 013 гр.Пловдив, конференцията е на 01.02.17г. в Новотела, зала Пловдив.
Виж целия пост
# 519
Момичета , може ли някой да ми припомни каква беше сумата за Q4 za 2016 година.
Виж целия пост
# 520
Момичета , може ли някой да ми припомни каква беше сумата за Q4 za 2016 година.
1600 лв.
Виж целия пост
# 521
Момичета , може ли някой да ми припомни каква беше сумата за Q4 za 2016 година.

За кое? За нива или за лоялност?
Виж целия пост
# 522
И при мен Incandessence вместо Cherish.

Момичета може ли да ми помогнете с офертата за парфюмите (комплекти) за следващата поръчка, за тези на 1ва страница, че не мога да си намеря офертата. Беше нещо от сорта поръчай 4 и вземи 35% отстъпка  newsm78
Виж целия пост
# 523
Благодаря!
А как мога да видя чантата и портмонето?
Виж целия пост
# 524

А как мога да видя чантата и портмонето?
В офиса на зоната, към която си представител би трябвало да има мостри в реални размери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия