Университети в Германия и други държави с немски език 8

  • 96 906
  • 746
# 585
Дид, ето златната мина. Ми само от тук колко клиенти на практикантката могат да се намерят... Направо ти наемай офис,  дъщеря ти да започва да води списъка и да раздава номерчета а приятелката-експертка през ваканцията може да приема и дава съвети, след което парите за следващата година са готови....
Виж целия пост
# 586
Дид, ето златната мина. Ми само от тук колко клиенти на практикантката могат да се намерят... Направо ти наемай офис,  дъщеря ти да започва да води списъка и да раздава номерчета а приятелката-експертка през ваканцията може да приема и дава съвети, след което парите за следващата година са готови....

Бизнес нюх, ей Simple Smile Ми то повечето студенти какво се мъчат тук с медицина, стоматология, архитектура, инженерни специалности, информатика. Да учат за Steuerberater и готово. Simple Smile Шегувам се. Peace

Ние относително дълго се радвахме на престоя на девойката, замина си онзи ден. Но в работата са я замествали след празниците и сега ще връща жеста точно преди изпитите.
Виж целия пост
# 587
пенсионирана русалка, aко е летяла в сряда, със сигурност са били заедно с моята щерка. Тя каза, че самолетът е бил пълен с познати, но нямаше време за подробности.
Сега ще поработи повече, защото са им дали достатъчно време да учи за държавния изпит /април/. Самата подготовка е систематизирана перфектно типично по немски.
Успех на изпитите на всички студенти!
 
Виж целия пост
# 588
пенсионирана русалка, aко е летяла в сряда, със сигурност са били заедно с моята щерка. Тя каза, че самолетът е бил пълен с познати, но нямаше време за подробности.
Сега ще поработи повече, защото са им дали достатъчно време да учи за държавния изпит /април/. Самата подготовка е систематизирана перфектно типично по немски.
Успех на изпитите на всички студенти!
 
Да, в сряда, в 19.00 Simple Smile Как сме се разминали, ех..... Crossing Arms   Според мен не са се видели и те, иначе днес щеше да ми каже девойката. Нямала днес лекции и упражнения, та имаше време за приказки.
Виж целия пост
# 589
Е, как ще ни видиш. Ние пристигаме в последния възможен момент - запазена марка й е. Мразела да виси по летища.
Виж целия пост
# 590
Е, как ще ни видиш. Ние пристигаме в последния възможен момент - запазена марка й е. Мразела да виси по летища.
hahaha Ми права си е. Досадно е.
Виж целия пост
# 591
За децата които учат в Берлин / а може би и за другите градове/ www.ryanair.com/bg свали цените на билетите почти през целия март на 6,99Е и 9,99Е в двете посоки. Ако някое дете мисли да се прибира или някои да ходи на гости сега е момента да се купят билетите.
Виж целия пост
# 592
От Меминген и Нюрнберг цените също са по 10 и 15 евро до София в момента. Ще се възползвам и аз. Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Не е зле, но опция днес - 06.02 излиза 100 евро без багаж...
Само дето не е БГ-Меминген-БГ , а обратно, явно стандартът също има значение....
Пак е 300 % под Луфтханза, но четирите часа път до Меминген и обратно няма как да избегнеш....
Всеки си знае, всъщност.

Да видим Уиз дали ще отвърнат на удара...
Виж целия пост
# 594
На мен пътят до Меминген ми е час и 10 минути от Мюнхен. Оттам са ми 12 мин пеша до летището. Засичах последно, че се наложи да се върна до колата.
Иначе до нормалното летище, ако живееш някъде на юг, пак може да откараш 1 час с прекачването и вече 10+ минути в самото летище.

Нюрнберг излиза наистина към 2 часа, с карането през града обаче.

Нз защо 100 евро, аз летя в неделя за 15 и в понеделник обратно за 10. Ако човек букне към месец по-рано, ги има тези цени.
Виж целия пост
# 595
Преди време Уиз сгафиха леко с изписването на едно име и за да си покрият грешката, направиха дъщеря ми изневиделица член с отстъпка. Не се оплаквам аз, доволна съм Wink. Та в резултат на това, докато девойката си беше тук по Нова Година, си купи билети  и за март месец. Не помня точно колко й излезе в двете посоки с 23 кг багаж, ама сборно не надвишаваше 65 евро. Може и по-малко да беше. А до летището пътят й е 4-5 спирки с метро, тоест около 12-13 мин Mr. Green
Виж целия пост
# 596

Само дето не е БГ-Меминген-БГ , а обратно, явно стандартът също има значение....

Да видим Уиз дали ще отвърнат на удара...

И на мен ми направи впечатление,че ако искаш да си купиш билет М-Сф-М билет излиза по-скъпо,отколкото Сф-М-Сф,но това за Луфтханза.
Сега погледнах в Раян еър, полета М-Сф-М /6.03-10.03/ за март месец излиза 20 евро без багаж,със багаж от 20 кг. вече стават 68 евро.
Често в нета ми изскачат рекламни банери за евтини полети до Мемингем.Но реално като кликна отгоре цената винаги се е оказвала по-висока.
Някой може ли да ми каже колко реално пътува бусчето от летището в Мемингем до централна гара в Мюнхен /мисля че там спира буса/?Чувала съм нещо от сорта на 1.30 часа.
Виж целия пост
# 597
Студентите няма да могат да се възползват, но ние да. Аз си купих билети на Уизеър за месец март на цена от 9,59 евро и за двете посоки.
Виж целия пост
# 598
Някой може ли да ми каже колко реално пътува бусчето от летището в Мемингем до централна гара в Мюнхен /мисля че там спира буса/?Чувала съм нещо от сорта на 1.30 часа.
По спомени беше към 2 часа, но Фликсбус бяха в много неудобни часове - чакаше се часове на летището, а на самия Уиз автобусите бяха по-скъпи (с малко). Също, ако летиш с Райън, Уиз бусчето може също да не те устройва като часове.

Може би инфото ми е старо, защото бях проверявала преди, но не съм пътувала, защото финансово не си струваше пътят с автобус.
Виж целия пост
# 599
Синът ми също от Меминген летя, но той пътува с влак до там,
мога да дам инфо само за цената на такси от летището до гарата в Меминген - 12 евро
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия