
че и аз се разболях тия дни и сега само се чудя как да го обгрижвам без да се завира в мен, картинка мила сме вкъщи
И ние сме с покривалото за количката,ама като знам тя колко седи в количката по-скоро някакъв космонавт трябва да и мисля..взела съм едно яке,ама като пухенка и това е,няма нищо др за зимата,ще видя този месец как вървим с растежа и тогава.Аз правих вчера и днес каша елда,другия месец глутена и млечните мисля паралелно,или ако съм честна не знам точно как,но имам желание вече повече неща да може да яде.Слушам ви,че и от вашата манджа хапват бебоците,е дайте примери освен задушени зеленчуци какво да сготвя вкъщи,че и ние и малката да хапваме едновременно..много затормозява 2 кухни да поддържаш,а ММ едни запръжки яде...
От всякъде чувам за гаден вирус със сополи и гърло,явно с промяната на времето..много ми е жал за бебчовците,дано им минава бързо и лесно!!!
майка ми работи и идва само уикендите да го разходи, а свекървата е като второ дете когато е на гости. Първоначално много й се дразнех, защото буквално не става от дивана и до такава степен не се занимава с него, че когато той реве на стола си до нея тя дори не го взима да го гушне
. седи и го гледа като телевизор...Препоръчани теми