

Мисля за зимата да му купя вместо космонавт чувалче за количката. Много ревеше при обличането на космонавта, а и тази зима още няма да може да ходи, та мисля с яке и дебел панталон да минем. Имате ли представа дали чувалчетата за количка стават за големи бебета или са само за новородени. От кръста надолу да е в чувала мисля. другият въпрос е - слагате ли обувки на децата и кой номер купувате? Купих два чифта 19 номер, но ми се струват малки. Трудно ми е да му вкарам крака, още повече, че той хич не ми помага.

Зимата как ще ги слагаме в чувалчета с обувки като са? Или аз нещо не разбирам
Зимата как ще ги слагаме в чувалчета с обувки като са? Или аз нещо не разбирам 
ей така си го представям - до кръста с яке, а надолу в чувала. Той зимата още няма да може да ходи стабилно, така че няма да го вадя от чувала, за да се разхожда.
Препоръчани теми