Сладкарничка за книги - Тема 64

  • 43 117
  • 746
# 240
Ха, добър ден!  bowuu

Днес станах рано, защото изпълнявам едно вълнуващо действие, което скоро ще резултира в ... може би писък, може би два ... не се знае!  Whistling Flutter Crazy
Важното е, че ми е забавно!  Heart Eyes

Тази седмица, която ми предстои е доста напрегната откъм задачи. В събота сме на сватба с МП и предните три дни съм наблъскала всякакви козметични процедури, а за предпочитане утре трябва да си купя и някаква дреха, да не се излагаме все пак!  Mr. Green Laughing
За писане на задължителните курсови работи, време никакво ...  #Crazy ooooh!  Пак му изпуснах края  Embarassed Confused Cry

На Алекс искам да кажа - честит рожден ден на Кати, на малка патеричка, да е живо и здраво хлапето, да расте щастливо и с много верни приятели наоколо!  Crazy

Мариш, почивай активно! И ти липсваш!  Hug

Деееев, тук съм, ми, къде ще съм?  Flutter Flutter

Авлига, честит подаръъък! Първа оподарена, че и от Нели! Какъв кеф!  Crazy Heart Eyes Много ми хареса всичко, което си получила  Crazy

А кой ли следващ ще изпищи?  newsm78 Flutter

Пете, а поне колко е отпуската?  #Crazy newsm78

Мери, там си е мобилната книжарница, около пристанището ми казаха, че била  #Crazy Т.е. около крайбрежието, така го разбирам аз ...  newsm78 newsm78
Дано намериш книжка за другарчето от там, ама съм сигурна, че ще намериш - моята шефка го е зареждала тоз автобус, все пак  Crazy Mr. Green
А пък аз да искам нещо морско ... искам! Обичам ги тия всякаквите джунджурии по сергиите, гривнички и таквиз неща!  Crazy Mr. Green Heart Eyes

Нелче, писахме една след друга!  Heart Eyes Ех, честита ти купичка! Толкова ги харесвам тези аксесоари на Милка, ама имам само едно плюшено кравче от техните игри. Много го харесвам, казва се Реси!  Crazy Mr. Green

Сега аз ще закусвам, ще подреждам едни неща и после тръгвам към работата! Пожелавам на всички хубав, успешен и не толкова горещ ден!  Hug bouquet
Виж целия пост
# 241
Нели, получаваш виртуален фъстък. Grinning
Бъбъл,  Hug Да, аз я знам къде е. Щом казваш, че е там, значи супер. Simple Smile
Виж целия пост
# 242
Хелоууу
Да ви е готина новата седмица Hugда има много радостни писъчета Hugдо края на седмицата  и моето другарче би трябвало да изпищи , утре или сряда чакам книжката му , намерих и допълнение мъничко и като ги получа взеам нещо солено или сладко и пращам HugДано другарчето хареса избора ми Whistling
Мариш мерси за кафето Hugмерси и за предложените книжки  HugСмъкнала съм си на четеца Тетрадката и Незабравимата разходка Hug
Дочетох снощи Последна песен , много тъжно накрая, до 2 стоях снощи докато я свърша , не можах да я оставя.
Днес ще почвам Тетрадката Hug
Девбързичка си Hugдругарчето много скоро ще е зарадвано Hug
Мери в Созопол точно на пристанището има подвижна книжарница Hugили поне я имаше преди две години като бях там Mr. Green newsm78
Неличестита придобивка Hug
Бъбли Hugкакво следваш , че споменаваш курсови работи Hugмного емоции ти пожелавам тази седмица
 Hug
Изчезвам девойки
Ще ви нагледам после пак Hug
Виж целия пост
# 243
Нели, получаваш виртуален фъстък. Grinning


 Ох, лапнах го, ама не ми стигна. Допълних с 5-6 смокининиии.  Crazy

 Браво на Бъбъл, да видим кой ще надава вик Ура! То пък може да съм аз, знам ли.  Laughing
Виж целия пост
# 244
Бъбли, с малко повече късмет, утре ако си на работа, сама ще и честитиш рождения ден. Имаме малко работа около НДК, после мисля да видя ще видя ли книжарницата, и без това искам да си взема една книжка.
Иначе при нас нищо интересно. Гостуваме, разходаме се и така.
Виж целия пост
# 245


 Браво на Бъбъл, да видим кой ще надава вик Ура! То пък може да съм аз, знам ли.  Laughing

Знае ли се, не се ли знае  Whistling Flutter Mr. Green  Hug Hug Hug

Алекс, на работа съм, до 14.30  Peace Crazy

Моето другарче още утре да иде до пощата, някъде след 13.00 часа по всяка вероятност!  Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 246

Бъбли Hugкакво следваш , че споменаваш курсови работи Hugмного емоции ти пожелавам тази седмица
 Hug


Бъбли  Hug Hugбързо другарче си , чакаме утре другарчето ти да се разпищи от кеф Hug Hug
Виж целия пост
# 247
Здравейте, момичета!

dadka95 Добре съм, чакам си подаръка от теб. Нали ти си моето другарче?  Wink

Аз идвам да Ви се похваля, през този месец изд. Егмонт пускат книги за любовта със списание. Аз съм победителката от първи брой. Спечелих колие в сряда ще е при мен.

Между другото, мило другарче не чакай бележка, а утре мини през пощенския клон.  Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Здравейте, момичета!

dadka95 Добре съм, чакам си подаръка от теб. Нали ти си моето другарче?  Wink
Може и да съм , може и да не съм Mr. Green Mr. Green newsm78Изненадаа , не казвам ;* ще разберем вероятно в четвъртък , аз ще пратя подаръчето на другарчето вероятно в сряда.
И ти си бързо другарче Hug Hug
А аз не съм твое другарче , понеже беше казала преди , че другарчето ти е мама , или бъркам??
Виж целия пост
# 249


Между другото, мило другарче не чакай бележка, а утре мини през пощенския клон.  Simple Smile

 Това към мен ли беше?  newsm78 Не ми пречи да намина към пощенския клон. И без това излизам на разходка. А и градската градина е на педя разстояние, може да си чукна някоя среща там.

 Писа ми едно птиченце, Иринко. И ти мини утре през вашата поща. Може пък да имаш изненада. А мисля, че и Бъб подсети днес другарчето си да се ослушва. Значи още едно момиче да си отваря очите и да гледа в пощ. кутия. Ееее, да не стане в един ден да има няколко получили подаръци.  Simple Smile Колко ще е хубаво!  newsm68
Виж целия пост
# 250
Чакайте сега да видите кой не участва в играта, пък получава най-изненадващо подарък! Азззззз Flutter!
Лени, момиче мило, ако знаеш как ме изненада Heart Eyes! Благодаря от сърце! Имам си стра-хо-тен лак, в любимото коралово и скоро ще ви го покажа на ноктите си и лакомство и мила картичка! Нямаше нужда, винаги, когато мога, помагам със съвет...
Радвам ви се на емоциите, за следващата игра съм на линия Peace!
Виж целия пост
# 251
Чакайте сега да видите кой не участва в играта, пък получава най-изненадващо подарък! Азззззз Flutter!
Лени, момиче мило, ако знаеш как ме изненада Heart Eyes! Благодаря от сърце! Имам си стра-хо-тен лак, в любимото коралово и скоро ще ви го покажа на ноктите си и лакомство и мила картичка! Нямаше нужда, винаги, когато мога, помагам със съвет...
Радвам ви се на емоциите, за следващата игра съм на линия Peace!

 Е, оправи ми вечерта!  Heart Eyes Страхотна е Ленинка, имах я и като другарче в миналата игра. Много нежен и фин човек е, и толкова деликатна...

 Аз пък досега преглъщах заради една рецепта за сладко от смокини. Мариетко, ти имаш ли пръст в тази работа?!  Party
Виж целия пост
# 252
Здравейте, момичета!

Авлига, честити ти подаръци от Нели! Страхотно е всичко, ще чакам отзив за книгата. А ти прочете ли си книгата от предишната игра? Май беше получила "Котешката маса", ако не се бъркам.

Аз днес имах възможност да посетя книжарница и най-сетне избрах книжка за другарчето си. И си признавам, че от двете възможности, между които се колебаех, избрах по-дебелата.  Mr. Green Дано е бил правилният избор. 

Леле, тези дни ще има много оподарени. Аз съм търпелива пак да си кажа, ако другарчето ми все още се чуди за книжката.

Маришка, по-добре си, надявам се!  Hug

Алекс, леко да ви е пътуването до Германия! А там съм сигурна, че при мама ще си изкараш добре.  Heart Eyes

Мариетка, много, много ми харесва "Изгубеният рай", мисля че до края на седмицата ще я прочета.

Хубава вечер на всички!  Hug
Виж целия пост
# 253

 Аз пък досега преглъщах заради една рецепта за сладко от смокини. Мариетко, ти имаш ли пръст в тази работа?!  Party
Whistling
Ели, нали, не я бързай, наслади и се
Виж целия пост
# 254
Здравейте момичета Simple Smile!
Поздрав от мен Оподарената за вас все още неОподарените Wink!  Hug
Забравих да махна снимките, но нищо...Остават во веки веков в интернет пространството и нека всички видят какво скъпоценно другарче е Нели Heart Eyes!
Книжката за моето другарче ще дойде утре и най-късно в сряда ще пращам.
Маришка, дано, дано си добре и тревогите ти са да намалели поне мъничко! Hug
Иринка спечелила колие, Нели купичка, а аз (всъщност по-голямата ми девойка, че тя регистрира кода) - плажна кърпа от вафли "Ная" Mr. Green.
Алекс, и от мен приятен полет и хубави преживявания в Германия!
Тук следобед задуха един вятър, едно чудо ooooh! Особено край морето имаш чувството, че аха-аха ще литнеш. Не обичам ветровитото време, дано по-бързо се надуха и спре.
Денят осезаемо се скъси, тази вечер отчетливо го осъзнах и както винаги малко ме заболя от първото ми усещане за приближаваща есен. Не ми се иска да свършва лятото, всяка година много трудно се примирявам с факта, че идва есен, а после и зима.
Започнах да чета "Невидимият мост". Все я отлагах, отлагах. А е толкова хубава книга!  Нарочно презаписах книгите си от библиотеката миналия месец за да мога да изчета някои собствени книги на хартия и на четеца, но до никъде не стигнах. Но и електронните вече са твърде много. Все пак се постарах.
Ели, прочетох "Котешката маса", която ми хареса, но като че ли една идея по-малко отколкото очаквах. "Английският пациент" на същия автор много повече ме трогна. Прочетох и "Оранжевото е новото черно", която получих в коледната ни игра, а тя се оказа по-дълбока и сериозна, отколкото очаквах. Понеже съм гледала два сезона от сериала по тази книга, някак си се бях настроила за по-лековата история и повече комедийни моменти в нея. Не че ги нямаше, но определено акцентът е другаде. Истински ми хареса романа и като близка приятелка почувствах главната героиня Пайпър. Почти ми се прииска да съм в затвора с нея Laughing.
Ако има желаещ да прочете някой от тези романи ще му ги изпратя с радост! Hug
Лека нощ и чакаме утре още оподарени и ощастливени момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия