Сладкарничка за книги - Тема 64

  • 43 117
  • 746
# 270
Дадка,  Hug Hug Hug Много хубаво танцувате Ръка и Ширто.
Виж целия пост
# 271
Ох, леле, Нели, направо те чувам как пищиш от кеф Laughing! Прекрасна книга, а бухльото е у-ни-ка-лен! А обеците що си мисля, че са със смокинови листа Wink Браво на Иринка bouquet!

Дадка, страхотни сте Peace! Което ми напомни, че ваканцията ми свърши и довечера трябва най-сетне да отида на танци...

Бъб, благодаря, че ме мислиш Hug. Добре съм на този етап мисля Rolling Eyes.

И малко мрън - на морето на Андриан му падна пломба. Преди малко се върнахме от зъболекар - много тежка гангрена, на 6-ти постоянен, този, на който вадихме нерви преди време ooooh!...чака ни дълго лечение с неясен изход. Крайната мярка е вадене  Cry
Виж целия пост
# 272
Май не ми се е случвало за един ден да пиша два пъти в темата, но всяко правило си има изключение.
Разбрах и аз моето другарче. Понеже на малко от вас знам имената днес като отидох в пощата ми дадоха голям жълт плик от Мая.
Bibbly мило момиче Сърдечно ти БЛАГОДАРЯ! Прекрасна си! Книгата която получих е "Вила в Сицилия" на Розана Лей, излязла от печат буквално преди дни. Тайничко и подсъзнателно най-желаната от списъка ми. Няколко разделителя, определено имам нужда. Все си губя разделителите или Даянка ми ги отмъква. Ядки ZIGI, любимата люта чушка и прекрасна ретрокартичка на стара София и по-точно бул. Витошка, невероятна. Ще бъде на почит в колекцията ми. Има и писмо от което лъха доброта и приятелство. Има подарък и за Даяна, Благодаря ти мило момиче, нямаш си идея колко щастлива ще бъде тя. Книжка за оцветяване, но не от тези бебешките, а за възрастни с животни. Скоро толкова ми мрънка за такава. Любими желирани бонбони и шоколадови дражета M§М.
БЛАДИДАРЯ ТИ! Щастлива съм, че аз съм твоето другарче!  Hug
Виж целия пост
# 273
 И какво сега, някаква закономерност ли има в тази игра. Аз пратих и получих, Ирина прати и също получи.  Simple Smile Виждате ли, пращайте, за да получите.  Laughing Шега е, всяка ще получи, но някак стана странно съвпадение в изпращане-получаване на подаръците.

 Много се радвам, че си останала доволна и от своя подарък, Иринко!  Hug Бъб е сред книги, знае тя какво да ти избере. Твоята книга е топла, топла още.  Simple Smile И за Даянка е помислила, това е проява на сърдечност. Хубаво ми стана докато те чета.  Hug И да знаеш, че тук не се пише веднъж дневно, а поне по веднъж.  Joy Правило, изключения, да си ги нямаме такива, като ти е кеф, пишеш и по сто пъти, като не си на кеф, чакаш да ти мине и после влизаш с ряз. Mr. Green Наслаждавай се сега на подаръците си!  Hug

Мариетко, голяма неприятност с този зъб, пфууу. Дано се намери читав стоматолог, който да го излекува, а не да се пристъпва към вадене.

 Маришко, почиваш ли си, как си? А книгата, когато решиш и искаш да я прочетеш, пиши ми, ще я получиш.  Hug Знаеш, че първо другарче я чете, после ние самите си я прочитаме.

Дадка, хубав танц, ама видеото обърнато, бе, моме, не се накефих истински докато гледам, кривих си главата.  Joy

 Забравих да се фукна, че днес получих още един подарък от игра на Присън - кана, много готина. А преди малко дъщеря ми получи миксерче от Якобс. Аз вече имам такова. Сега и двете очакваме по един шейкър пак от Якобс. И друго ново при мен - нов ученик.  Heart Eyes Дано имам много такива дни!  Praynig

Мерииии,  ruporuu!

 По случай случките направих торта. Тони вече яде и събра очите.  Crazy МноУ била хубава, неземна просто.  Party

 Айде, до скоро!  Hug
Виж целия пост
# 274
Нел, бивам.  Hug Вече имам официално разрешение да ставам и препоръка да н'сА вълнувам  Mr. Green Горкичкото ми звездулче, колко от притесненията на мама понесе... А книги няма да взимам и връщам, защото ще съм трудна за пощата идната половин година  Heart Eyes Не, че не ме сърби да искам, въпреки 20-30 те нови, които имам  Mr. Green Определено четенето ми върви с компания по-сладко  Party ама по-натам,  Flutter
Иринка, честит подарък! Бъбъл е сърцато момиче  Party много хубаво те е зарадвала.
Мариет, миличкия Анди ...  Confused дано поне не го е страх от зъболекаря  Confused стискам палци да излекувате бързо Зъбчо  Praynig
Виж целия пост
# 275
Нели,честито ти книжно подаръче  bouquet
И книжката и другите неща ми грабнаха окото на мига Heart Eyes

Ирина,радост и при теб има,честито оподаряване  Hug

Дадка,много сте сладки  колегите  Simple Smile

Мариет,милия Анди... Confused Боли ли го много?

Мариши,няма да се вълнуваш,само радостни емоции да има около теб.И пак почивай де  Hug Hug Hug

Днес бях на друга вълна и не успях да ида до пощата,но утре рано изпращам.
Другарче,появи се днес де  Rolling Eyes Къде се криеш на сянка  Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Ех, колко весело и приятно е в темичката ни!

Нели, честити подаръци! Ама наистина Бухльото е много сладък, направо страхотен.

Иринка, честити подаръци и на теб! Много старание си вложила в пакета за Нели, и много обич получи от Бъбъл, която също е невероятна!

Мариетка, дано е успешно лечението на зъбчето, стискам палци. Утре ще ти пусна книгата по пощата (нали не си си сменяла адреса Mr. Green). Пак да кажа, че страшно много ми хареса, благодаря ти безкрайно!  Heart Eyes

Авлига
, благодаря че сподели за книжките. Може ли да се възползвам от предложението ти за прочит?  Blush Пак са ми се прИчели чужди книги.  Mr. Green Но когато имаш време и ти е удобно, разбира се.

Мери, онози ден забравих да споделя колко много ми хареса маникюра ти, въпреки че не разпознах рачето.  Heart Eyes

Сутринта колата не пожела да запали, добре поне, че вчера, когато бяхме на по-дълъг път се държа прилично. Утре ММ си е вкъщи, надявам се да я отремонтира.

Хубава и прохладна вечер!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 277
Благодаря ви за съпричастността Hug!  Не, не го боли, зъбът е умъртвен, но не ми се ще да стигаме до вадене. ..
Ирина,  честито и на теб bouquet! Ще чакам отзиви за книгата,  по моята част е.
Мариш,  пази се, малко остава Heart Eyes!
Виж целия пост
# 278

Дадка, хубав танц, ама видеото обърнато, бе, моме, не се накефих истински докато гледам, кривих си главата.  Joy

 Забравих да се фукна, че днес получих още един подарък от игра на Присън - кана, много готина. А преди малко дъщеря ми получи миксерче от Якобс. Аз вече имам такова. Сега и двете очакваме по един шейкър пак от Якобс. И друго ново при мен - нов ученик.  Heart Eyes Дано имам много такива дни!  Praynig

Момичета благодаря  Hug
НелиКолежката която ни гледа така го е снимала GrinningСпециално ще потърся дали мога да го обърна и ако успея ще ви го покажа HugЧестити подаръци Hug
Иначе танците са Ръка , Ширто и накрая колежката е снимала първите секунди от Арап.
Мариетагоркичкия Анди , дано всичко се нареди най-добре Hug
Марииш Hug Hug Hug
Ирина честито оподаряване , браво на Бъбли Hug
Наистина е интерсна закономерността пращане получаване Hugутре сутринта и аз ще притичам до пощенския клон , да може другарчето ми да е зарадвано в четвъртък Hug
Лека вечер Hug
Виж целия пост
# 279
Добър вечер, момичета Simple Smile!
Честити подаръци, Нели и Иринка! Всичко е прекрасно! Ех, наистина така се получи  - изпратихте и веднага получихте!
Нели, много печалби, много нещо, че и нов ученик за разкош! Hug
Маришка, радвам се, че си по-добре! Вълнувай се съвсем внимателно! Hug
Ох, Мариетка, тези зъби колко ядове създават! Дано спасите зъбчето на Анди!
Дадка, какви хубави момичета сте само! Браво - танцьорки-фармацевтки Simple Smile!
А мултикукър и аз нямам, но само добри отзиви съм чела за това чудо.
Ели, ще ти изпратя "Котешката маса" и "Оранжевото е новото черно" при първа възможност!
Скрит текст:
Прати ми адреса си на ЛС! Имам го някъде, но не съм сигурна ще го намеря ли Blush
Утре ще се опитам да пусна пакетчето и за моето другарче. Другарче, нетърпеливо ли си вече Wink?
Днес ходихме на един детски рожден ден, който се състоя в едно кулинарно училище, което провежда курсове по готварство за малки и големи. Децата правиха пица, украсяваха мъфини, хапваха, танцуваха, забавляваха се. За първи път попадаме на такъв тип детско празненство, много се хареса на 9-10- годишните гости на рожденичката.
Аз пак нещо се разболях - главоболие, запушен нос, дрезгав глас. Е, писна ми вече! Crossing Arms Чудя се нов вирус ли лепнах или си отглеждам още стария Rolling Eyes.
Лека нощ и хубав да е денят ви утре!
Виж целия пост
# 280
Добро  утро!  Hug

Нелче, както винаги, разказът ти ме остави развълнувана и благодарна, че все пак си правим играта, все пак си доставяме тези емоции, въпреки всичко и всички!  Crazy Heart Eyes Heart Eyes
Честити красоти, всичко е вълшебно!  Crazy

Иринка, страшно много се радвам, че подаръкът е успешен.  Crazy Всичко е събрано с вълнение и топли чувства  Heart Eyes

Дадка, нямам мултикукър, май Камиче имаше такваз машинка. Като се поразредят ангажиментите й и пак дойде насам, може да я питаш  Peace
И аз като малка тренирах народни танци, сега толкова ме е яд, че спрях  Rolling Eyes

Мариет, ужасно неприятно! Пожелавам благоприятен изход от ситуацията и никаква болка за Анди!  Hug ooooh!  Как няма да те мисля?  Peace Hug

Мариш, кога чакахме звездичката, че забравих.  ooooh! Хайде, че то наистина какво ли не ти се струпа  ooooh! Hug Hug
А сега е моментът, в който да си прочетеш непрочетените твои книги!  Crazy Heart Eyes


Аз съм работна, после трябва да обикалям за тоалет за сватбата, на която сме канени ... Уф!  ooooh!  Така да не обичам да пазарувам, да се преобличам, да се занимавам ... Ама трябва! МП е толкоз спретнат винаги, не трябва да го излагам  Mr. Green

Новата книга за оцветяване на Джохана Басфорд, "Магична джунгла", е моя вече! Вълнувам се, дали още тази вечер ще оцветя нещичко?  Flutter Whistling Heart Eyes

Запалила съм се по едно списание, което ме изумява с готиността си. Казва се "InGlobo", списание за култура, литература, наука, пътешествия, всякакви такива готини неща. Оформлението им винаги е ... неописуемо класно, темите, които разискват - също!  Heart Eyes Месечно списание е, а за качеството си, цената му е суперска - само 6лв. И вече имам 5 броя, остават ми още 2, за да ги събера всичките. И после се отдавам на четене на интересни материали за създателя на Нобеловата награда - Алфред Нобел, за Артър Конан Дойл и неговият шедьовър Шерлок Холмс и още хиляди интересни неща!  Crazy Crazy

Хубав ден ви пожелавам, изпълнен само с положителни емоции!  Hug bouquet
Виж целия пост
# 281
 Здравейте, приятелчета мили!  Hug Heart Eyes

 Дадка, не се притеснявай за видео записа, и така успях да ви се радвам на танците. А този, който ми прати на ЛС, не тръгва. Но недей се кахъри, моля те!  Hug

 Бъб, много интересно пишеш. Изобщо за каквото и да пишеш, все ми е приятно да те чета. Сега пък с това списание предизвика любопитството ми. Обичам точно такива списания и телевизионни предавания, нищо друго не успява да задържи интереса ми.

 Аааа, Бъб, още нещо към теб - утре мини край твоя пощенски клон. Да видим дали са верни прогнозите ми, че нещо ще те чака там.  Simple Smile  Wink

 Днес печалба нямам никаква.  Crossing Arms Обачеее, такъв жест и такава огромна непотърсена помощ ми оказа момчето, работещо в една любима книжарница. Отидох да купя нещо, което ще правя за учениците си за 15-ти септември, а намерих съмишленик. Не само идеите ми одобри, но и ги осъществи без да го моля. Обичам такива хора, сякаш пулсирахме заедно. Така че, денят ми започна с усмивка и удоволетворение. И малко тренировката на сина ми погледах, напазарувах, една рокля щеше да стане моя, но я оставих и сега  я мисля.  newsm78 Малка черна рокля, шита по/за мен, простоооо, иска да е моя.  Party

 Дано да имаме и днес момиче с подарък, че искам да има радост в темата.

 Отивам да правя поръчания обяд - спагети.  chef
Виж целия пост
# 282
Аз да минавам ли през пощата?  Flutter Grinning
Другарче, днес ще ходя до Созопол след работа. Чудех се дали да не е утре, ама ми се ще утре вече да стягам пакетчето, че ми се струва, че се бавя. Sad
Прегледах ти книжките... Нещо.. Grinning Трудно ми хванаха окото 1-2. Grinning Гледах оценки и коментари в goodreads-a. Със сигурност отхвърлих 2. Чудя се за останалите. Подредила съм ги по оценка и харесване в goodreads. Че аз мнение нямам. Grinning Надявам се, тази, която избера, да ти допадне. Simple Smile 
Бъбли, ние вчера с МП се чудихме за кое списание да се абонираме. Взех едно на National Geographic с едни пръстов отпечатък на корицата (да, по корица го харесах Grinning ). За списание Осем се чудихме. Сега, обаче, ме замиляш. Това списание не знам дали съм го виждала. Ще се огледам днес дали го има някъде у наше село. Simple Smile
Виж целия пост
# 283
Аз да минавам ли през пощата?  Flutter Grinning
Другарче, днес ще ходя до Созопол след работа. Чудех се дали да не е утре, ама ми се ще утре вече да стягам пакетчето, че ми се струва, че се бавя. Sad
Прегледах ти книжките... Нещо.. Grinning Трудно ми хванаха окото 1-2. Grinning Гледах оценки и коментари в goodreads-a. Със сигурност отхвърлих 2. Чудя се за останалите. Подредила съм ги по оценка и харесване в goodreads. Че аз мнение нямам. Grinning Надявам се, тази, която избера, да ти допадне. Simple Smile 
Бъбли, ние вчера с МП се чудихме за кое списание да се абонираме. Взех едно на National Geographic с едни пръстов отпечатък на корицата (да, по корица го харесах Grinning ). За списание Осем се чудихме. Сега, обаче, ме замиляш. Това списание не знам дали съм го виждала. Ще се огледам днес дали го има някъде у наше село. Simple Smile

Нетърпеливка  Laughing
Мери,не си мое другарче обаче,хванах те... Grinning Аз имам точно 3 книги в списъка.

Пете,къде сииии,ела да те напрегръщам.Какво поисках да чета,а какво в допълнение си ми пратила...не е истина просто... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
По късно ще споделя радостта  Hug

......Трака-трак,трака-трак,пътува вече пътническия влак с книжен пакет за .... Whistling
Айде другарче,утре на първа линия в пощата Wink
Виж целия пост
# 284
~Dev~Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Надявам се на най-сладкото торнадото да му хареса бухльо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия