Сладкарничка за книги - Тема 64

  • 43 117
  • 746
# 285
~Dev~Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Надявам се на най-сладкото торнадото да му хареса бухльо.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И питаш........ Party Party Party

Благодаря ти,Петенце за прекрасната изненада  bouquet

Да споделя,че нашата усмивка ми изпрати за прочит две книжки.Отивам аз тази сутрин да пращам на моето другарче и споделям,че чакам плик и аз.Отсреща обаче ми подават кашон.... Shocked
Бързам да се прибера в къщи и нетърпелива отварям,а насреща ми  хубавини ...от красиви,по-красиви!
Подаръци за моето малко торнадо:прекрасна лилава възглавничка бухльо с монограм на нейната буква;бухленска гривничка;мила картичка с послание за бъдещата първокласничка и огромен конус пълен с шоколадови бонбони!
Голяма изненада,а чаках само 2 книжки.....Пете,развълнува ме много.Ще се реванширам,обещавам  Peace
Споделям с вас  една част,останалата си личи във физиономийката на детето,но на друго място нея  Wink




Виж целия пост
# 286
~Dev~Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Надявам се на най-сладкото торнадото да му хареса бухльо.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И питаш........ Party Party Party

Благодаря ти,Петенце за прекрасната изненада  bouquet

Да споделя,че нашата усмивка ми изпрати за прочит две книжки.Отивам аз тази сутрин да пращам на моето другарче и споделям,че чакам плик и аз.Отсреща обаче ми подават кашон.... Shocked
Бързам да се прибера в къщи и нетърпелива отварям,а насреща ми  хубавини ...от красиви,по-красиви!
Подаръци за моето малко торнадо:прекрасна лилава възглавничка бухльо с монограм на нейната буква;бухленска гривничка;мила картичка с послание за бъдещата първокласничка и огромен конус пълен с шоколадови бонбони!
Голяма изненада,а чаках само 2 книжки.....Пете,развълнува ме много.Ще се реванширам,обещавам  Peace
Споделям с вас  една част,останалата си личи във физиономийката на детето,но на друго място нея  Wink






Девче, вече се раваншира. Получих страхотно обаждане от една прекрасно торнадо. Така ми напълни душата. Имах чувството, че подскача докато разговаряме и няма търпение да каже всичко и да гушка възглавницата.   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 287
Ааа, Дев от къде знаеш, че не блъфирам? Grinning  Mr. Green
Виж целия пост
# 288
Здравейте,
Пратих и аз моето пакетче , ще пътува надалееч от мен , посока няма да казвам , че да не се издам , другарчето утре да си провери пощенския клон ; пратих и малко сладичко и малко соленичко , че не знам какво обичаш другарче  Hug
Виждам две момичета пращат днес , Мери утре  Hugаз да си проверявам ли пощенския клон утре newsm78 newsm78 newsm78
Авлигамерси за комплимента , с най-готината група колежки съчетаваме полезното с приятното;освен ученето се забавляваме Hug
Авлигаа ти се оправяй бързичко  Hugелиминирай и стари и нови вируси Party Party
Девстрахотна изненада и страхотен бухльо Hugчестити ви подаръци Hug
Петенцеголямо браво от мен , че си зарадвала Дев толкова добре.
Ще чакам Камиче за отзивче за мултикукър Hug
Бъбличестита книжка за оцветяване и честито списание , интересно звучи Hug Hug Hug
Мериако си мое другарче , не се чуди , вземай първата , която ти е на сърце Hug
Ще ви нагледам по-късно пак Hug Hug Hug
 




Виж целия пост
# 289
Такаа, ей ме и мен. Всичко вървеше добре докато сутринта не ми изхвръкна сърчицето с една за щастие грешна диагноза-бронхопневмония, двустранна Cry в крайна сметка големия е с бронхит и спазъм и два дни никакъв плаж, що за късмет.
Гледам оподарени, честито да ви е Hug Аз ще взема да видя за книжарница, така и така не ходим на плаж ooooh!

Хайде приятен ден и стиснете палчета за милото ми детенце Hug
Виж целия пост
# 290
Мериако си мое другарче , не се чуди , вземай първата , която ти е на сърце Hug
Grinning
Значиии, другарче, първата, на която бях хвърлила око, не ми хареса корицата. Беше на някакви петна,  сякаш захабена. Имаше още една, но не ме привлече тази книга на живо като я видях. Привлече ме друга. Познайте по какво - дааа, по корицата. Grinning Много е хубава! Надявам се и съдържанието да се хареса на другарчето. Не е най-дебелата. Grinning Имаш и една друга, тематична изненада. Simple Smile + още нещо ми се ще да сложа. Това ще е утре и ще гледам да пратя, а в петък току-виж си оподарено!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 291
 Тези дни - утре и в петък, да се ослушват за подарък Дадка, Мери, Бъбъл...Който праща, после получава, нали разбрахте, че така е в тази игра. Тъй чееее, щом пращате, отивайте и вие си търсете заслуженото.  Grinning

Дев, такава искрена радости и колко мила изненада от страна на усмихнатото Пете. Браво, момичета! Радвам се с вас. Представям си Мария как изглежда! Видях, всъщност.  Laughing Heart Eyes Грее личицето й.  4470

 Ленинка, какво чувам. Марш на болеститие, пусти да останат. Че и как звучат само. Пфууу, откъде ги завъдихте такива. Бързо да минава и да се забравя лошото.  Hug Палци стискам, с добро ви мисля!  Flowers Four Leaf Clover

 Пете, ти си чула Мария, а аз още помня гласа на твоята сладурана Бояна. То, милото, така нежно ми благодари в предната игра, така чистосърдечно изричаше думите, неподготвени, неловки. Това са най-милите обаждания, от най-трогващите гласчета. И се запомнят.  Heart Eyes

 Ще се излегна отново и вече трябва да си дочета "Малкия приятел". Дърпа ме книгата, но аз все си намирам едни такива занимания, дето крадат от времето ми за четене.
Виж целия пост
# 292
Отчитам се с успешен пазар.  bowuu
Роклята за сватбата - http://www.orsay.com/de-de/kleid-mit-blumen-print-47112701.html
Поличка, защото имам само две поли, които са черни  Mr. Green
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0352819004.html

 Peace

И съм скапана! Боли ме главата зверски  #Crazy Sick

Нелче, купи последния брой на InGlobo, има статия за "Дивашка жътва" вътре! Тамън да решиш и за двете - и за списанието и за книгата да ти даде насока дали е твоя или не  Peace
Впечатлявате ме с истории за човешка доброта и непоискани услуги. Имам чувството, че в София живеят вълци, а не хора. Само с изроди се срещам по цял ден, ако има някой читав, то той е изключение  ooooh!
А защо не си взе рокличка?  newsm78 Whistling
И аз искам спагети!  Mr. Green

Ще мина утре преди работа в пощата тогава. Малко накриво ще ме гледат ако нямам известие, но не ми пука. Те спадат към гореописаните индивиди  Rolling Eyes Peace

Мери, аз много му се кефя на InGlobo-то. Пробвайте го с ТП, мисля че ще сте доволни!  Peace 

Девче, страхотен жест от страна на Петенцето. Ама тя си е такава, прекрасна!  Crazy
Heart Eyes  А най-хубавото е, че е имало едно усмихнато и подскачащо торнадо!  Crazy Hug

Лени, какъв ужас.  Hug ooooh! ooooh! Да се оправяте скоро!  Tired

А пък снощи започнах да чета една книга, нова, наречена "Черво с чар". Много интересно и достъпно обяснено какви са функциите на храносмилателната система и как да ги разбираме по-добре и да се отнасяме към тялото си по подобаващ начин. Много приятна и даже на моменти смешна!  Crazy А не очаквах  Peace
Чета я понеже имам ужасни хранителни навици, подут стомах, болки, постоянно нещо не ми е съвсем наред и реших, че трябва да направя нещо по въпроса. Започвам като чета повече по темата!  Peace

Сега да видим дали ще успея да я довърша тази книга, до половината е прочетена, дали ще оцветявам, дали ще чета ИнГлобо или ще чета друга книга, трябва да си довърша Иво Иванов .... и още и още неща .... Или просто ще ям и ще зяпам клипчета в ютуб  Mr. Green Joy

Хубава и спокойна вечер на всички! Ако има някой, ще дойда  Peace
Виж целия пост
# 293
Хелоуу
Бъбли , страшно готина рокля Hug Hug Hugи на мен роклите с цветя са ми любими Hug Hugи полата е нежна Hug
Почивай си Hug
Нели значи утре и петък ще наглеждам пощенския ни клон Hug
Ленинкада се оправя бързо детето Hug
А аз три дни се чудя каква книжка да почна , че все се двоумя между коренно различни Grinning ама и време не намерих тези три дни за четене  Laughing
Сега се чудя между "Тетрадката" на Спаркс и "Искрящия цианкалий" на Агата Кристи
Ще намина пак ако има някой Hug
Лека вечер Hug

Виж целия пост
# 294
Хелоу!
Да се оплача от шефа си.. като не пушиш не може да седнеш да си почиваш! Баси простака! Много се издразних. Изобщо не е прав, ама и аз не си мълчах и не си мълча. Няма да ме правят на луда,ааамаха. Викам представи си, че пуша. Да, ама не пушиш. И кво,не мога да седна ли, другите как сядат да пушат и да си починат? Ами пропуши и ти.. ми викам не искам. И не е честно. Що да не е честно. Ми щото не е, що!
Колко трябва да си тъп?!
Друго..днес в пощата чакам ред да си платя сметката на телефона, но съм застанала на грешното гише. След мен идват двама и застават на другото, където трябва да съм аз. И все пак..след мен са дошли. Казвам аз какво искам, отива тая на другото гише и почва другите?! А, печалба от билетчето ли имаш? Проверява го, дава му още едно,изплаща му останалата сума и почва с другия......  А аз исках набързо да сиплатя сметката и да ходя да хващам автобус! Само дето не изпсувах. И си тръгнах. Егати хората!
И с кви хора работя... Хвани единия,удари другия. Аман!
Оплаках се, отивам да спя. Grinning Sad

А аз още съм хремава. Една седмица вече само хрема. Пак ли да посетя личната.. Sad
Виж целия пост
# 295
Мери,  Hug, оздравявай бързо и рязко да намалеят идиотите покрай теб.
\\вчера не съм ви чела, но пътуване, после малко почивка. Вече сме на немска земя, децата се радват на внимание.
Само видях, че Дев е получила подаръче. Много готино.
Ще се включа по-адекватно по-късно
Виж целия пост
# 296
Добро утро, момичета!

Ех, МериHug Бързо да ти минава хремата, а за хората - какво да кажа. Все по-малко са читавите клиенти. Трябва просто да се научиш с времето да ги игнорираш колкото се може повече, за да не ти развалят здравето и нервите. А шефа ти е абсолютен тъпак, наистина. Аз поне случих на шеф, много е коректен.

Алекс, да си изкараш страхотно при мама! Да те отрупат с внимание, грижи и подаръци!  Heart Eyes

Бъбли, страхотна рокля! И си мисля, че както си брюнетка ще ти отива дори повече, отколкото на модела.  Heart Eyes Много обичам рокли с такъв тип ръкавче - хем има, хем няма. Добре да си прекараш на сватбата! И да се наредиш, когато булката хвърля букета.  Hug

Хубав ден!  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 297
 Привеееет! Hug Свърших много работа по хладина, сега заседнах с кафе и фъстъци да видя вие какви ги вършите.

Алекс, как е по чуждите земи? Дано да си изкарате приятно там, да видите много хубави места, да се порадвате на близките и после живи и здрави отново тук, че Кати я чака една сериозна и отговорна година.  Simple Smile Как беше полетът, усещането да си над земята? Не съм пътувала със самолет.

 Мери, уникално тъп шеф имаш, кажи му. Не е нужно да пушиш, нито пък да пропушваш. Вземай пакет семки и му кажи, че в определени часове от деня имаш нужда от зоб. Като седнат пушачите, сядаш и ти. Егати двуногото говедо. Това сега не е ли дискриминация. Да ме пази Господ от такива, че не търпя хич. И все по-нетърпяща ставам напоследък, нещо ме калиха разни неща, доста положително ми дойдоха откъм изграждане на характер. А пък днес ако можеш, ако искаааш, мини край пощата.  Wink
 
 Бъб, много ти е хубава роклята. Да блестиш с нея на сватбата и да си я носиш и след това, много е свежа и актуална. Вчера на една витрина и аз загледах рокля с цветя, но по-изчистена. Хареса ми, но не я свалих от манекена, не ми се влизаше в пробна. Ама пък в друг магазин пробвах друга, дето писах, че не я взех и днес отново я мисля.  Thinking А за това списание продължаваш да ми вкарваш мухата, че го искам. Ще видим дали ще го намеря някъде. Вече не спирам по вестникарски будки, не купувам нито вестници, нито списания. Само ако свекърва ми ми поръча някой вестник, тогава търся и купувам.

 Елиии,  Hug!

 
Тези дни - утре и в петък, да се ослушват за подарък Дадка, Мери, Бъбъл


 Важи и за днес това съобщение! Grinning

 Айде, пак ще дойда ако има някой.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 298
Много съм устата, затова само с мен се заяждат. Grinning Явно.. Ама, че беше тъпо, беше.

От пощата ми писаха,че имам пакееееееет.  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 299
Хелоуу
Мери Hug Hugмного грубиянест тоя шеф ooooh!не му се връзвай Hug HugЯ посети личната за всеки случай Hug Hug Hug
Много съм устата, затова само с мен се заяждат. Grinning Явно.. Ама, че беше тъпо, беше.

От пощата ми писаха,че имам пакееееееет.  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Честитооо , бързо отивай да видиш кое другарче те е зарадвало.
Аз засега нямам бележка , по късно като излизам ще нагледам пощенския клон Hug
Алекс как беше пътуването Hugда си изкарате страхотно  Hugцелувки за Анди и Кати Hug Hug Hug
Ще намина пак Hugнадявам се и аз да се пофаля днес Crazy Whistling Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия