Сладкарничка за книги - Тема 64

  • 43 117
  • 746
# 300
Благодаря ви, момичета.
Полета мина добре, децата о понесоха много добре. На Кати особено и беше много интересно. Нели, и аз за първи път летя, хареса ми. Днес ще излезем да се поразходим, да си поприпомня малко градчето.
Виж целия пост
# 301
Не съм се вясвал от мнооого отдавна, но минавам да се похваля  Whistling

http://val-popov.com/news/%d0%b1%d1%80%d0%be%d0%b4-%d0%bf%d1%80% … 0%b0%d1%80%d0%b0/

Виж целия пост
# 302
Кой си ти, Мракобесник?  Grinning

Имам си подаръъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъък!  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm68

За втори път другарчето ми е Дев!  Heart Eyes

Дев, много ти благодаря за милите думи и за подаръка!  Heart Eyes

Скрит текст:

Имам си зимна книжка посред лято.  Crazy Много се чудя дали да я оставя за зимата, наистина или сега на плажа да я започна.  Mr. Green Май ме влече и май сега ще я започна. Grinning

Имам си тефтерче за хладилник. Ще пиша да не го отварям от скука (хладилника).  Laughing Laughing

А бисквитките пък са ми от любимите, да знаеш!!! (И вече ометох няколко, докато пиша. И кафе си направих с тях. )  Heart Eyes Hug Ядките ще си ги взема на работа, че нали не пуша.  Mr. Green

И много симпатична гривничка с червено конче (конец Grinning ) и детелинка синичка, против лоши очи. Simple Smile Аз си имам една с оченце от мама, ама си сложих и тази.  Heart Eyes

Дев, благодаря ти за изненадата още веднъж! Много е мило като се замислиш, че някой е отделил част от времето си, за да ти приготви пакетчето и мисли за теб.  Cry  Grinning  Hug Hug Hug Hug Hug


Другарче, и аз пратих, да знаеш! А такова послание ти спретнах... ужас. Трябваше писмо да напиша, не ми стигна картичката. Grinning И по-хубаво (като текст) пиша по принцип, ама нещо музата ми е избягала, ще ме извиняваш. Явно толкова са ми разхвърляни мислите в момента.. даже си мисля, че ако не бях писала нищо, щеше да е по-добре. Ти ще кажеш после. Grinning  Flutter Hug Heart Eyes
А пък такъв десерт сложих вътре...  Crazy надявам се да е хубав. Можел и да се топли. Grinning За първи път го виждам.  Party

Edit: Ааааааа, книжката ми си има и оригинално разделителче, аааааааа!  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 303
Eдин стар графоман, познат на Кали  Simple Smile
Виж целия пост
# 304
И аз така си помислих, ама викам да питам. Grinning
Виж целия пост
# 305
 МериндааааHug, много е хубав подаръкът ти. Дев не знаех, че вече ти е била другарче. А и тя не ми каза. Взеха да се получават съвпадения, няма как, играем доста време, някои-редовно и така. Но е много, много хубаво.  Heart Eyes

 Добре че днес си купих фъстъци, имам още малко и сега ще се залъжа с тях. ЩотУ като ти гледам ядките Детелина, не знам знаеш ли.  Mr. Green Да черпиш шефа, ей, дън ти свиди.

 Аз се изгорих, пръсна олио и сега имам петна на ръката, но майната му, редовно си ходя така обгорена. За успокоение си направих една мелба със синя слива и арония и блажено си я изядох. За сетен път установявам, че не обичам сладолед. Ям го, ама ей така, не ми е любимо нещо. Или не и този от кутиите.

 Айде, ще вика ли още някой, или да се оттеглям.  Thinking
Виж целия пост
# 306
Как бе, Нели. В предната май не участвах, а в по-предната игра пак Дев ми подарява.
Като каза изгоряло...
Скрит текст:
Преди три дена такъв ужас изживяхме на работа... Едно младо момче имаме в кухнята, май на 23-4, в края на вечерта, вадят последния сафрид, само той и миячката в кухнята, какво направил, закачил тигана с горещото олио...целия му крак изгоря. Такива викове, такова гърчене това момче. Миячката го видяла как се залива. Аз го видях от прозорчето как вика и се сгъва от болка. Навън, чак в градината клиентите го чули.. Много се уплашихме. Звънях на бърза помощ и заеквах, половин час ги чакахме. Момчето е във Варна сега. Каза, че до коляното нямал кожа. Sad Много е изстрадало и продължава. Много ме е яд така на живота! Sad
Виж целия пост
# 307
Наминавам забързичко да видя кой пищи
Мерииисупер изненада от Дев Hugвсичко е прекрасно Hug
Ужас колегата ти да се оправя бързо #Crazy #Crazy
Дев страхотно другарче си Hug
Другарче , всяко послание дори и дълго , ще ми е интерсно да го прочета , щом го е написало другарчето ми с любов и добри мисли и чувства Hug Hug
Нели супер за фъстъчките  Hugгоркото , гадно , че си се изгорило Sadда минава бързо Hug Hug Hug
Още някой се надявам да нададе писък днес  newsm78 newsm78 newsm78Другарче ако си получило пакетчето дай знак Embarassed Hug Hug
До скоро
Пак ще намина Hug Hug
Виж целия пост
# 308
Мелба и аз бих хапнал. Мозъкът ми ври в казан от ада.
Виж целия пост
# 309
Mери,малка сладка Мери  Heart Eyes

Днес надявам се си щастлива за разлика от вчера  Simple Smile
Прочетох рано сутринта за кофти отношението на работа,ама си викам днес ще се усмихнеш и очаквах да се включиш  Grinning

Хрупай на воля ядки,докато другите димят,ама си ги хапвай седнала Mr. Green
Книжката,която избрах,не е от най-дебелите... Blush ,но ме грабна съдържанието ѝ.Мисля,че зимата по ѝ отива да се чете,на топло под юргана,че малко трилър си пада... : Crazy

Магнитното тефтерче е запазена марка от нашия град/с покана да го посетиш скоро....и мен също  Flutter/
А гривничката ти нарекох само с хубави мисли :да бъде babydust7
Уцелила съм и вкуса за бисквитките,спокойна съм вече  Hug

Днес само да се усмихваш и да си свиркаш!

Алекс,да си починеш при мама хубаво.Как е времето у немско  Rolling Eyes

Нели,пак благодаря за хубавото другарче,което ми избра  bouquetВ една от зимните игри Мери пак я завъртя твоята ръка към мен Heart Eyes
Да минава изгореното бързо  Praynig

Сега вече съм нетърпелива да видя и аз на кого съм другарче... Flutter
Ама чакам спокойно  Wink

Отивам да сготвя една доматена супа набързо и пак ще намина.Да видим кой ще е изпискал от радост до тогава  Hug
Виж целия пост
# 310
Добър ден!  bowuu

Благодаря ви за комплиментите за роклята!  Peace Като мине сватбата ще има и снимки, но на друго място  Peace

Мери, освен да стоя безмълвна на историята ти, няма какво да направя .... Кошмар! Тоя народ съвсем се сбърка!  ooooh!
Честит подаръъъкк!!  Crazy Дев е прекрасница, знае тя как да те зарадва!  Heart Eyes

Алекс, радвам се, че сте кацнали безпроблемно и ви е харесало преживяването  Crazy
Сега се отдайте на заслужена почивка с близките хора  Hug Peace

Елинка, благодаря ти! Не съм вече брюнетка, особено след днес, още по-червена ми стана косата, бях на фризьор. Много ми харесва, всеки път става все по-добре. Ще мине време докато се наслои цвета, нали никога преди това не съм я боядисвала, но .. ще стане!  Crazy

Нелче, не знам дали ще я нося. Стилът ми , ежедневния, не е такъв, но роклята наистина е готина, ще видя дали ще й намеря приложение  Crazy А за списанието, извинявай, ама наистина има защо да го хваля!  Crazy Mr. Green

Мракобесник, Кали не пише вече тук, от доста време. Може би в темата за Стивън Кинг имаш по-голям шанс да ти види хвалбата  Peace

Ужасни неща разказвате за изгаряния ... Мен толкова ме е страх, това е и една от причините да готвя  много плахо ...  #Crazy

Аз надавам радостен писък, днес в пощата имах пълен с обич и разкошотии пакет от Иринка!  Heart Eyes
Пратила ми, моля ви се, толкова много лакомства, че ... се опулих. Ужасно съм трогната, това е толкова мил жест! Иринка, благодаря ти от сърце!  Hug

Друг пакет нямах в пощата или пощаджийката не ми го даде  Rolling Eyes Тях ги мързи да гледат и дори и да е пристигнало, те не си и помислят, че може да са два пакета за един и същ човек  Rolling Eyes Не ми каза нищо, то пък на най-кривата се паднах днес ..а и за срам, ми е съименничка  ooooh! Crossing Arms

Ще видим дали няма да имам известие днес, утре  Whistling Crazy

Тук съм, ако дойде някой, ще пиша пак!  Peace
Виж целия пост
# 311
Честит подарък Merry,  тъкмо навреме.
Dev прекрасна! Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Другарче , погледни си пощата днес или утре пак
Дано не е станала грешка , да се е загубило по веригата Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 313
 Бъбъл, връщай се обратно в пощата. Дааа! Или утре по ранина отиди пак.  animal037

 Аз пък днес ходих до нашата поща, но по друга работа и още докато вляза, жената дето е на пратките ми вика "Още ги няма от България пратките, тези са китайски"     Joy, чак отидох при нея да ги видя тези китайските. А те едни малко пакетчета, явно някаква козметика. За жените в пощата аз едва ли не ходя само за пратки. А там могат да се правят и други неща.  Whistling

Мери, изгорено боли ужасно. Представям си болката на това момче, жалко, че се е случило. Съседката ми преди години така изсипа тиган с вряло олио на крака си, пищя от болка, рева... Цяла нощ спала с духащ вентилатор срещу изгореното. Маза се със свинска мас + нещо, не помня какво, но и чиста премита мас пак става и заздравява. Брат ми има голямо изгаряне на гърдите преди години. Отвори капака на колата и вряла вода като се ливна отгоре му.  ooooh! Залепна му тениската. Кошмар беше, кошмар. Има тук в едно село Царев брод монахини, които му направиха мехлем и се маза. Белег не остана, но болката и споменът...
Дано скоро се оправи вашето момче!  Praynig

 Дев, никога не съм правила, нито яла доматена супа. Лесно ли става?

 Иринка
, браво на теб! Знам аз какво е да получиш пълен пакет сладости от Ирина. Сладки от Ябланица, ехеее. Още мнооого преди да се включи в тази игра, Иринка ме беше зарадвала с пакет със сладости, то вафли, локум, какво ли не, все от Ябланица.

 Бъбъл, имаш ли възможност днес още да отидеш до пощата? Нещо в добро състояние те чака там. Мдаааа!
 
 Дадка, на теб не ти ли се ходи до пощата? Че трябва.  Whistling Сега това разбрах.  Laughing
Виж целия пост
# 314

 Дев, никога не съм правила, нито яла доматена супа. Лесно ли става?


 Бъбъл, имаш ли възможност днес още да отидеш до пощата? Нещо в добро състояние те чака там. Мдаааа!
 
 Дадка, на теб не ти ли се ходи до пощата? Че трябва.  Whistling Сега това разбрах.  Laughing
Вече е готова даже  Flutter

Нели,супер лесна си е доматената супа.У нас всички много я тачат.
Използвам по-меки домати;настъргвам на рендето.Добавям лук,червена чушка и морков.Всичко това ври до леко сгъстяване на доматения сос.Около 20мин.Слагам и малко фиде+чубрица за разкош.Накрая щипка захар,за да омекоти киселината на доматите и воала!
Без застойки от брашна,млека и прочие  Naughty

п.п:Студена е още по-вкусна.Тогава настъргвам едно варено яйце и малко натрошено сирене.... Crazy
Абе всякак я обичаме !

А за мен известие няма ли  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия