Все пак, мисля си, че е по-вероятно в ДГ да кашлят от сухия въздух заради парното. Няма как да е 25-30 градуса и да не е сух въздухът. Малко да ти е раздразнено гърлото и се почва. Като се добави, че и вода не им дават....
И аз не помня някога да са ме взимали предсрочно от ДГ. То това щеше да е най-голямата радост за изтерзаната ми от тази мракобесна институция душа. Щях да го помня!
Аз почнах да пазарувам дрехи на поразия. Доста ме объркват някои марки с етикет по години, а не по ръст, защото ми е странно да купувам за 6-годишно. От Лидл дрехи никога няма да купя, именно заради униформата, в коята са се превърнали. Иначе "Лулипу" са си качествени. На външен вид най-много ми харесват "Зара" и "Майорал". Сега имаше чудесни панталони за 18 лв. Явно си падам по испанска мода, макар че при цялото ми обикаляне за себе си съм купила само 1 риза и то от Монако за 100 пари. Тук никога нямаше да дам толкова, но там човек се увлича. Тук и материите са само гадни изкуственяци. Не мога да повярвам, че навсякъде са такива, но не съм проучвала въпроса. Поръчвам като бясна и от Али-то. Детските неща са много добри. Страхотни якета има, например! Летните са по 7-8 долара. За мен почти всички дрехи от там са провал.
Въх, Мъх! Трябва да го озаптиш т'ва свеки. Не знаех, че действа с такъв размах! Отвратително! Защо не й кажеш да се съсредоточи върху играчки и книжки...
Дейзи, съчувствам ти за погледите и обвиненията. И моите родители ужасно ми се месят.
Миналия уикенд бяхме на спа. Такава зимна приказка не бях очаквала. За първи път от детските ми години се радвах на снега. Препоръчвам горещо посещение в Цари Мали град. Изключително красиво и приятно място. Ходихме през октомври, има хубави катерушки, прекрасни поляни, пони Лоренцо, малко музей... В снега също беше страхотно. Бяло, чисто, безлюдно. Беше - 12С, но така силно печеше, че си сваляхме якетата от време на време. Някой даже беше направил пъртина и се пускахме с шейни. Пак ми се ходи, макар че в неделя вечерта бях толкова изморена, все едно съм орала и копала.
Докато стигнем, толкова се беше уморила, че хич не ни беше ни до люлки ни до пързалки.
А след Дупница пътя е ужасен, та не бих си го причинила втори път. Пеша с дете, цък.
Сега като се замисля, не е имало тогава помпи, нямам спомени да съм се чудила как да и дърпам сополи, а надали се е духала от малка, значи и сополи не са я хващали. А сега някои от вас, чета че не го смятат за болест.
