RYANAIR - 3

  • 127 219
  • 751
# 120
Както и до Пиза. Ех, Тоскана!
Виж целия пост
# 121
Здравейте!
Аз нещо не мога да се ориентирам къде е отметката за място от 4 евро за възрастен и детето е белплатно.Други цени се добавят.Включително таксуват и мястото на детето 8 евро.За 2 ма възрастни и две деца до 11г-32 евро....къде бъркам не мога да разбера Rolling Eyes
Да не би да трябва точно определен ред най-отзад да избера....
Виж целия пост
# 122
Ако се чекираш в двете посоки са точно 32 евро за 4 човека.
Виж целия пост
# 123
Здравейте!
Аз нещо не мога да се ориентирам къде е отметката за място от 4 евро за възрастен и детето е белплатно.Други цени се добавят.Включително таксуват и мястото на детето 8 евро.За 2 ма възрастни и две деца до 11г-32 евро....къде бъркам не мога да разбера Rolling Eyes
Да не би да трябва точно определен ред най-отзад да избера....

Мисля, че запазването на място за децата ще е безплатно за билети закупени след 1-ви септември.
Виж целия пост
# 124
През октомври ще летим и затова почвам да чета наред.Благодаря!
Виж целия пост
# 125
Здравейте!
Аз нещо не мога да се ориентирам къде е отметката за място от 4 евро за възрастен и детето е белплатно.Други цени се добавят.Включително таксуват и мястото на детето 8 евро.За 2 ма възрастни и две деца до 11г-32 евро....къде бъркам не мога да разбера Rolling Eyes
Да не би да трябва точно определен ред най-отзад да избера....

Мисля, че запазването на място за децата ще е безплатно за билети закупени след 1-ви септември.
И още нещо да питам, при Райн еър пускат евтини билети за определени дестинации и като свършат-край, или като Уиз се следят цените на билетите и варират...Не съм много на „ти“ ...Благодаря предварително!

Ясно...аз мислех, че полета трябва да е след 1.09...Simple Smile разбрах....Благодаря:)
Виж целия пост
# 126
Здравейте, имам малко глупав въпрос.. Сега ще ми е първият полет с нискотарифна компания и много неща не са ми ясни.. В самолета освен ръчният безплатен багаж може ли костюм опакован на закачалка? А допълнително дамска чанта?  newsm78
Виж целия пост
# 127
Здравейте, имам малко глупав въпрос.. Сега ще ми е първият полет с нискотарифна компания и много неща не са ми ясни.. В самолета освен ръчният безплатен багаж може ли костюм опакован на закачалка? А допълнително дамска чанта?  newsm78
прочети първият пост на темата.
Виж целия пост
# 128
Здравейте, имам малко глупав въпрос.. Сега ще ми е първият полет с нискотарифна компания и много неща не са ми ясни.. В самолета освен ръчният безплатен багаж може ли костюм опакован на закачалка? А допълнително дамска чанта?  newsm78
прочети първият пост на темата.
Благодаря Simple Smile
Прочетох...само за костюма не ми стана ясно. Sad
Виж целия пост
# 129
Имаш право на два броя ръчен багаж с посочените размери. Ако в тях събереш костюма - може. Има отделно правило за булченски рокли и се плаща допълнително.
Виж целия пост
# 130
Здравейте!
Аз нещо не мога да се ориентирам къде е отметката за място от 4 евро за възрастен и детето е белплатно.Други цени се добавят.Включително таксуват и мястото на детето 8 евро.За 2 ма възрастни и две деца до 11г-32 евро....къде бъркам не мога да разбера Rolling Eyes
Да не би да трябва точно определен ред най-отзад да избера....

Мисля, че запазването на място за децата ще е безплатно за билети закупени след 1-ви септември.
И още нещо да питам, при Райн еър пускат евтини билети за определени дестинации и като свършат-край, или като Уиз се следят цените на билетите и варират...Не съм много на „ти“ ...Благодаря предварително!

Ясно...аз мислех, че полета трябва да е след 1.09...Simple Smile разбрах....Благодаря:)

От един месец дебна едни билети, цената им падна почти двойно, но пак си възвърнаха първоначалната стойност след изкупване на определения брой налични билети, който беше изписан под цената. Цената се променяше многократно, ту поскъпват, ту поевниняват. Номерът е да се следи Peace
Виж целия пост
# 131
Добре е да се следи, да
Аз дебнах за Пиза, няколко месеца поред цените падаха като наближат датите, така през юни си взех по 15 евро на посока за началото на юли.
Виж целия пост
# 132
И аз за Пиза дебна,но искам поне 9.90евро Peace
Виж целия пост
# 133
И аз за Пиза дебна,но искам поне 9.90евро Peace

8-13 или 22-27 октомври - 16 евро двупосочен, как е?  Mr. Green

Виж целия пост
# 134
И още нещо да питам, при Райн еър пускат евтини билети за определени дестинации и като свършат-край, или като Уиз се следят цените на билетите и варират...Не съм много на „ти“ ...Благодаря предварително!

Има определен брон билети на съответната цена, като се изкупят, цената се качва малко и т.н.
Съответно ако има промоция, билетите не се продават или някой се откаже, може и да паднат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия