Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (13)

  • 38 672
  • 732
# 540
Пффффф, видях 25 нови поста и реших, че някой е развял тест, вие за зодии и атрибути си хортувате Mr. Green
Виж целия пост
# 541
Хаха Кристи май от много време не ни е чела Mr. Green Тест май само някой от порочно практикуващите може да развее в момента. Но отдавна не се е случвало, така че няма да е зле Wink
Виж целия пост
# 542
Мдам, от тази сутрин! Спамъри такива hahaha
Виж целия пост
# 543
Боби, може да развее тест скоро Wink
За пола съм споделяла, че исках момиче, но откакто разбрах, че бебчето, което изгубих е било момче, нямам предпочитания. Моля се само да е здраво Simple Smile
Блинг, измисли ли облика на новата тема?
Виж целия пост
# 544
Е чак пък толкова ли да сме изписали Shocked Нека да свършва тази тема, че ми е тегава.
Поли, измислена и направена е отдавна Wink Само допълних новите мами и бебе и се надявам да има поне още една мама докато дойде време да я пусна.
Скрит текст:
В тази връзка да си кажат термините  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 545
Какво да се скрием, нали трябва да има движение в темата. Мига на порочното зачатие, как ще го пропусна Wink

Ние според календара сме с термин 5ти март.
Виж целия пост
# 546
Какво да се скрием, нали трябва да има движение в темата. Мига на порочното зачатие Wink

Ние според календара сме с термин 5ти март.
Значиииии, дано да си с розови гащи. Щото мъж риба е мани, мани Joy Пък жена - виж ме мен! Прелест отвсякъде Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 547
Какво да се скрием, нали трябва да има движение в темата. Мига на порочното зачатие Wink

Ние според календара сме с термин 5ти март.
Значиииии, дано да си с розови гащи. Щото мъж риба е мани, мани Joy Пък жена - виж ме мен! Прелест отвсякъде Flutter Flutter Flutter

Ееее, за рибите или добро или нищо! Макар, че имаш право за мъж риба, но има и много готини, абе най-хубавата зодия, хаха.
За йоли, залагам на мома, както и за магнетик.
Виж целия пост
# 548
Какво да се скрием, нали трябва да има движение в темата. Мига на порочното зачатие Wink

Ние според календара сме с термин 5ти март.
Значиииии, дано да си с розови гащи. Щото мъж риба е мани, мани Joy Пък жена - виж ме мен! Прелест отвсякъде Flutter Flutter Flutter
Не ми говори, брат ми е риба (шаран). Изобщо, съдбата ми натри хубаво носа 😂😂😂
С риби извън семейството се разбирам чудесно, но ела да видиш вкъщи какво е 😂
Виж целия пост
# 549
Кристи охх уби ме Mr. Green Не си те представях като риба честно казано Rolling Eyes
Ние останалите ще се борим от теле нагоре Sunglasses
Виж целия пост
# 550
Двама мъже риба съм имала, хич не ми ги хвали Mr. Green Само мъж дева е на същото дередже. Аз затова сега стискам кълки да раждам след 25/09 Joy

Кристи охх уби ме Mr. Green Не си те представях като риба честно казано Rolling Eyes
Ние останалите ще се борим от теле нагоре Sunglasses
Т'ва е щото асцендента ми е овньо и си мязам повече на рогато. Ама докато избутам рибешкото назад, години ми отне!
Виж целия пост
# 551
Ние ще сме неочаквано странна комбинация: рибата е ясна, мм е телето, а аз близнака. Чудя се кой ще пере и чисти и нас 😂😂😂
Виж целия пост
# 552
Братчето/сестричето Joy Joy
Виж целия пост
# 553
Двама мъже риба съм имала, хич не ми ги хвали Mr. Green Само мъж дева е на същото дередже. Аз затова сега стискам кълки да раждам след 25/09 Joy

Кристи охх уби ме Mr. Green Не си те представях като риба честно казано Rolling Eyes
Ние останалите ще се борим от теле нагоре Sunglasses
Т'ва е щото асцендента ми е овньо и си мязам повече на рогато. Ама докато избутам рибешкото назад, години ми отне!

Кристи, аз съм риба с асцендент лъв. Като теб огън и вода в едно. Значи си от моята кръвна група Simple Smile
Не бутай рибешкото! То много помага Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Точно това щях да кажа, че по-скоро си те представях като нещо рогато или рак, лъв.
И аз имах гадже риба и не са ми добри впечатленията:? Малко странна зодия ми е. Поне хората, които познавам. Като цяло повечето зодии са ми така освен "по-силните", които се открояват. Колкото и да не съм фен на това вторачване в зодиите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия