Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (13)

  • 38 661
  • 732
# 615
Ааа в Тутракан водят с чакането, преглед за 17ч и влязох в 1 без 15 през ноща, да не казвам, че след нас имаше още 3 двойки. Сигурно са се черпили в бар с доктора след прегледа. Така че, чакане от час е като пръдня в ураган Crazy

Поли, и ти ли си минала през Щерев?

Ооо да, и след среща със Сигридов буквално избягах от там...
Виж целия пост
# 616
Барелина, Трансвагинална лапароскопия
Виж целия пост
# 617
Блинг, док май иска да пробваме ИНСЕ първо като изчистим мъртвите сперматозоиди и следим О, но не знам дали ще има ефект с нашата СГ. Трябва да се разровя в темата за МФ да видя дали има успели с ИНСЕ и лоша СГ. Другия месец ще прави контрола, че вече 3 месеца пие ортомол. Надямам се на подобрение. Хаповете си ги пие чинно, но много ми е трудно обаче да го накарам да спортува и да се размърда от дивана след работа...
Виж целия пост
# 618
Аз не съм фен на инсетата затова няма да давам мнение, а и с нагънати тръби Confused Има време ще го измислите. Карай го поне да яде по-здравословно, прави му сокове, забъркай му и бърканицата с мед, ако не си. Дано има подобрение от добавките.
Ако имаш нерви ходи по-честичко до док да проследявате овулацията докато правите сами опити. Това ще натрупа важна информация, която може да се ползва, ако се стигне до ин витро.
Виж целия пост
# 619
Момичета  bouquet

Вчера голямо чакане беше, а и два прегледа, супер неудобно пътуване за мен и нямах никаква батерия за писане, а и в колата ми става лошо. Прибрахме се в 12 и бях труп с подути крака. И на двата прегледа всичко е много добре , имаме здраво бебе, което върви седмица напред, перфектна шийка , плацентата ми се е вдигнала, както и доплера е много по добър от предния. Не иска 3 ФМ нито друг преглед Сигридов - казаа, че всичко е чудесно  Heart Eyes

Ръся със срамежлив РОЗаВ прашец :  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 620
Супер новини Simple Smile А протеин искаш ли? Mr. Green
Виж целия пост
# 621
Супер новини Simple Smile А протеин искаш ли? Mr. Green


Белтъка ми е 62,2, питах го изрично каза ако паднел под 60 и се чудя дали да пия или не  newsm78 съвет  Thinking
Виж целия пост
# 622
Магнетик, чудесни новини Hug Честити розови гащи Heart Eyes Знаех си newsm18 И сега какво не се очертава повече ходене до Сф ли newsm78
Успя ли да минеш през док Rolling Eyes
Виж целия пост
# 623
Магнетик, чудесни новини Hug Честити розови гащи Heart Eyes Знаех си newsm18 И сега какво не се очертава повече ходене до Сф ли newsm78
Успя ли да минеш през док Rolling Eyes

Обмислям едно за септември при гастроентероложката, да ме види за последно на ехограф и да я питам след раждането как продължавам, хапчета, кърмене, диета ...

Док не го видях, защото 12:30 се добрахме до Св.Петка и бях супер гладна, а часа ми беше за 1 и не знаех как върви закъснението. А тръгнахме даже по рано с идеята да пристигнем към 11:30 ама нъцки - ММ беше изморен, ремонти в София, задръстване по маршрута ... надявам се за септември да успеем, а и тогава няма да гоня час и ще ми е по спокойно  Praynig
Виж целия пост
# 624
А така да спретнем една септемврийска срещичка Sunglasses
Виж целия пост
# 625
Супер новини Simple Smile А протеин искаш ли? Mr. Green


Белтъка ми е 62,2, питах го изрично каза ако паднел под 60 и се чудя дали да пия или не  newsm78 съвет  Thinking
Не знам Simple Smile На мен лично ми е гаден и не бих го пила Mr. Green
Виж целия пост
# 626
Супер новини Simple Smile А протеин искаш ли? Mr. Green


Белтъка ми е 62,2, питах го изрично каза ако паднел под 60 и се чудя дали да пия или не  newsm78 съвет  Thinking
Не знам Simple Smile На мен лично ми е гаден и не бих го пила Mr. Green

И без това още повръщам и ми се гади, ще изчакам да стане наложително щом  е гаден  ooooh!
Виж целия пост
# 627
Е, на мен всички протеини са ми гадни, така че аз не съм критерий Simple Smile
Виж целия пост
# 628
Магнетична, честити розАви гащета!
Делмар, дано нещата се получат преди да стигнете до тежката артилерия и при следващото посещение при док да си бременна!
Виж целия пост
# 629
Магнетична вече официално честита мома,ще връзваш панделки girluu
Събирам си  розов прашец newsm79
Че и аз искам момиченце и то не едно, а две или три каквото господ даде.
То май всички жени си  мечтаем за моми,а мъжете ни за мъжко  Rolling Eyes Grinning Grinning
Най- вече да са ни живи и здравички.
Делмар палчета за порочно  и на следващия преглед при док  preggo
Палчета  и за Синеока за прегледа да развееш и ти едни гащи  каквито си си пожелала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия