Умрели ситни мушици по пода

  • 2 216
  • 5
Помощ. Започнаха да се появяват из цялата къща по пода умрели дребни мушици, които приличат на винарки ама май дори са по-дребни. Не ги виждам да летят, само в умряло състояние. И като че ли по светли повърхности се установяват. Как да разбера от къде идват. Ето така изглеждат



Виж целия пост
# 1
Преполяти цветя, нещо свързано с цветя, пръст, влага -засуши китките,
на мен ми се е случвало да ги намирам дори и в сушката за чинии  ooooh!

Преди 2 месеца чистихме хладилника обстойно-профилактика,
отзад има "кофичка" с вода, там също имаше такива мушици.
Виж целия пост
# 2
прегледах цветята, няма мухи около тях. Но по пода във всички стаи и по прозорците и в сушилката за чинии, не знам щото е бяла ли. И защо са избрали точно там да умрат и защо не ги виждат да летят. Нищо не разбирам, прилича ми на проклятие
Виж целия пост
# 3
Няма такова нещо!!! Избий си от главата подобни негативни мисли!
Такъв е жизнения им цикъл на мушиците, просто ги изчакай.
Виж целия пост
# 4
Ако нямате мрежи на прозорците и стоите на отворено са от рези дребните дето летят около лампите, изгарят от светлината и падат. Такива съм намирала в лампиона на балкона, когато не беше още остъклен.
Виж целия пост
# 5
прави бяхте, изчезнаха от самосебе си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия