Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 12

  • 135 931
  • 755
# 420
Ех, жалко. Много го харесвам Нортън. Ролята много му отива. Ама нали и той към Холивуд се цели.
Виж целия пост
# 421
Лиа,благодаря ти за инфото! HugHugHug
"Полдарк"  вече с бг субки за втори епизод...
http://www.addic7ed.com/serie/Poldark%20(2015)/4/2/35
Виж целия пост
# 422
Някой гледа ли My cousin Rachel? Малко остранен ми се стори. И честно казано не можах да схвана какво се случи накрая.

Иначе Имението "Хауард енд" много ми хареса. Успяли са да уловят динамиката на историята. Гледала съм версията с Ема Томпсън, но като че ли тази повече ми допадна.


 Имението "Хауард енд" 
Къде да намеря субтитри?
Виж целия пост
# 423
Запис в темата.

Referimente, субтитри: s u b s u n a c s    n e t
search: Howards end
Виж целия пост
# 424
Някой гледа ли My cousin Rachel? Малко остранен ми се стори. И честно казано не можах да схвана какво се случи накрая.

Иначе Имението "Хауард енд" много ми хареса. Успяли са да уловят динамиката на историята. Гледала съм версията с Ема Томпсън, но като че ли тази повече ми допадна.


 Имението "Хауард енд" 
Къде да намеря субтитри?

Аз го гледах в HBO GO.
Виж целия пост
# 425
Запис и от мен!
Обожавам жанра.Тюдорите съм ги гледала поне 3пъти от до.Книгите съм изчела тези на Филипа Грегъри разкошни са отривист изказ и поглед към детайла впечетляваща образност на перото заслужават си!
Хубава е и екранизация пак по нейната книга Бялата Кралица имаше сериите в HBO go.
Виж целия пост
# 426
Момичета, изчетох всички страници на темата ви, но не намерих да сте писали за този сериал:

https://www.imdb.com/title/tt2710394/

Да не би да има отделна тема?
Виж целия пост
# 427
Коментирали сме го
Виж целия пост
# 428
[Обожавам исторически филми но нямам време покрай малкото дете... все пак ще Ви следя Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Тия дни гледах тази италианска романтична драма - Renzo e Lucia. Даван е по наша тв, има го в Замунда.
Трите часа времетраене на филма минаха неусетно. Много ми хареса! Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Още едно предложение от мен - Мери Шели.

https://www.imdb.com/title/tt3906082/
Виж целия пост
# 431
Здравейте, някъде срещали ли сте качен втори сезон на "The Crown"? В Замунда и Зелка няма...
Виж целия пост
# 432
Аз пък търся сериала за Пикасо с Антонио Бандерас?
Виж целия пост
# 433
Сериалът за Пикасо е втори сезон на Genius.
Виж целия пост
# 434
Сериалът за Пикасо е втори сезон на Genius.

Аха,това не бях съобразила Stuck Out Tongue
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия