Забременели след инвитро - тема 28

  • 46 556
  • 741
# 225
Пингвинче, добре дошла и лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 226
Пингвинче, добре дошла Hug Браво на теб, че не си се отказала след толкова перипетии и ти пожелавам здраво бебче на финала Hug
Виж целия пост
# 227
Браво Краси, браво...давай напред и аз по теб...
Пингвинче, добре дошла, спокойна бъди и успех до края.
Виж целия пост
# 228
Пингвинче, лека и успешна бременност! Браво за борбения дух!
Виж целия пост
# 229
Пингвинче - изключително много се радвам да те видя в тази тема  Hug Пожелавам ти здраво и доносено детенце  Praynig
С коя дата искаш да те запиша в списъка?

Браво, Краси  Hug

Струва ми се, че на още някое момиче предстоеше първия скрининг тези дни  newsm78
Виж целия пост
# 230
Благодаря Ви, всички които сме тук сме се борили, ама яко за сбъдване на мечтата ни да станем майки, затова от все сърце желая на всички успех до края, а на тези които вече гушкат мечтата си, да са им здрави дечицата  Heart Eyes
Пънче пиши 1.03
Виж целия пост
# 231
Добре дошла и от мен Hug
Виж целия пост
# 232
Въпрос към вече родилите мами, които имат и домашни любимци  Heart Eyes Моля ви разкажете как се държат мъркащите писани с бебетата? Преди време бяхте разказали за първите им срещи, а сега с времето как се развиват взаимоотношенията  Grinning Ние имаме две принцеси и ми е много интересно, каква весела къща ще сме? За сега упорито ме избягват, откакто съм бременна спряха да лежът върху мен, най-много в кратата ми да се сврът, а преди само чакаха да легна и двете се състезаваха да ми лежът на гърдите и корема Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Пингвинче добре дошла и от мен!Шапка свалям на хората които не се отказват
Виж целия пост
# 234
Сали, ще ти кажа за племенницата и техния котарак. Та думите, с които мога да опиша поведението на котарака към бебето - пълен игнор. Въобще не й обръща внимание, заобикаля я отдалеч, откакто се е родила. Laughing А сега тя пълзи и много му се радва и иска да го докопа, но той бяга като дявол от тамян. Моят котарак се държи по същия начин с нея.
Виж целия пост
# 235
Сали, ще ти кажа за племенницата и техния котарак. Та думите, с които мога да опиша поведението на котарака към бебето - пълен игнор. Въобще не й обръща внимание, заобикаля я отдалеч, откакто се е родила. Laughing А сега тя пълзи и много му се радва и иска да го докопа, но той бяга като дявол от тамян. Моят котарак се държи по същия начин с нея.
Мъдри животни Grinning
Виж целия пост
# 236
Относно скрининга ние сме на 24.08 сряда.
Виж целия пост
# 237
Имаме си кастрирана котка, която се държи изключително предпазливо с бебетата. Не ги доближава и спи, като свинкс пред леглото им - сякаш ги пази. Когато плачат, е неспокойна. Улавяла съм я да се надига с две лапички по леглото, за да надникне вътре - сякаш, за да види какво правят.  Laughing
Виж целия пост
# 238
Добре дошла , пингвинче! Браво за борбения дух, давай кураж на момичетата, които минават по твоят път:)
Към родилите мами, може ли линк към тема , в която вече обсъждате бебешките неволи:) ние вече сме на месец и минаваме през колики, плач, безсънни нощи и т.н.
Виж целия пост
# 239
Роха - ето тази тема е на мамите, родили след инвитро:
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=933780.msg33589918;topicseen#msg33589918

Може би трябва да добавя линк към нея в заглавния пост  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия