Забременели след инвитро - тема 28

  • 46 556
  • 741
# 270
Cristi, ами плана не го знам с точност, ще го обсъждаме края на месеца. Споменаха само, че ще ми дадат или хапчета или някаква течност чрез системи, за да започнат контракциите. Преди това според зависи какви са ми стойностите на желязото, ще ми вливат и желязо. До започването на контракциите може да минат обаче 1-2-3 дена. През това време ще ни наблюдават постоянно и така.
Ако нещо не е както трябва, ще направят секцио.
Моля те, като го измислите, да споделиш.

Аз да ви кажа все още незнам къде се намирам и какво се случва с мен.
Има-няма още няколко месеца ще е така Simple Smile
И после ще се чудя колко бързо мина този период,а сега ми изглежда вечност и че времето е спряло.
Виж целия пост
# 271
На мен все още ми се струва, че времето е спряло Mr. Green
Виж целия пост
# 272
Уф и при мен е така-сякаш времето е спряло кога ще минат тези три месеца
Виж целия пост
# 273
Аз пък като си гледам лентичката се чудя кога мина това време Crazy Много бързо ми се стори и чак се стряскам, че събитието наближава Joy
Виж целия пост
# 274
Айде,айде...не си мерете пи...те.
Гледайте да е наред всичко, че това е важното. Месеците малко или много ще минат.
Виж целия пост
# 275
Добре дошли на всички нови бъдещи мами и нека всяка си дочака термина тук  Hug

По темата с кучетата това което четох, е че е хубаво когато бебето се роди в родилният дом при бебето да се сложи одеалце или играчка, която после да се занесе на кучето преди бебето да се е прибрало за да свикне с неговата миризма  Peace Аз на моя съм решила да му взема някаква плюшка, че много ги обича и отделно няма да го пускаме в спалнята няколко месеца -мисля да сложа преграда за да държа отворена вратата и да не се чуства супер излориан  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 276
Cristi, разбира се.
Маня, по принцип държат на естествено раждане във всички болници, секцио пожелание не се предлага. Но понеже са двечки ми казаха, че ако искам, може и секцио да си избера, но биха се радвали ако опитам естествено, а да ме срежат може по (почти) всяко време, когато е започнало естественото раждане или недей си Боже се появи някакво усложнение. Понеже едната Буба си е застанала много добре главично, а другата е почти главично, реших с естествено да пробвам. Предупредиха, че има случаи когато примерно първото излезе нормално, но второто така се завърти, че няма как да се намести вече за нормално раждане, тогава правят секцио за второто. Случвало се рядко, но да се има впредвид, като риск.
Болницата е опитна с раждания на близнаци, имат за миналата година 90 двойки близнаци изродени и няколко броя тризнаци, та в това отношение съм спокойна, надявам се да не ме разочароват.
Виж целия пост
# 277
Мока, кога ни се похвали с чхг, кога стана време да раждаш  Heart Eyes
Леко от мен.
Виж целия пост
# 278
Мокка стискам палци всичко да е наред.Кога се обърнаха бебетата?
Моите бебета и двете са седалищно разположени и докторът каза че бяма да се обърнат.
Аз питах за нормално би категорично ми отказаха най вече заради години те ми
Виж целия пост
# 279
Сигме, Маня, благодаря ви! bouquet  Heart Eyes
Маня, ами те са си в тази позиция от доста време. Сега гледам по картона, от началото са били главично и с дупето, в 23 г.с са били и двете главично, после в 26г.с. са разменили дупето и главата и от 29 г.с са си така, както в момента, т.е едната се е завъртяла пак главично, а другата е малко настрани, главата й е под пъпа ми.  Crazy Та според мен може и при теб да има някое завъртане. Аз досега не съм ги усетила да се обръщат, а много момичета казват, че се усещало и било неприятно... При мен също едва ли ще се обръщат или завъртат нанякъде.  Rolling Eyes Ако си в Бг според мен трудно ще намериш някой навит доктор за естествено с двечки...

Новите момичета въобще да не се притесняват за оставащото време, изнизва се толкоооова бързо и неусетно! От опит го казавам!  Wink Наслаждавайте се на тези дни!
Виж целия пост
# 280
Маня, докато дойде време да раждаш ще се обърнат още много пъти. При мен на прегледа по ЖК в понеделник малкия беше главично, а в петък на феталната морфология-седалищно.
Виж целия пост
# 281
И аз се учудих като каза доктора че едва ли ще се обърнат .
Не пе при мен има значение така или иначе аз ще бъда секцио.
Чисто от любопитство в сряда съм пеи инвитро лекаря който ме гледа на всеки 2седмици и ще го питам
Виж целия пост
# 282
Моите от както сме почнали да ги гледаме са все по един и същ начин. Едното, което се води първо е с главата, а втория близнак е с краката. Иначе при мен не е коментирано, защото сега приоритет са ни другите неща.
Виж целия пост
# 283
Бимба как си?Спряха ли контракциите или още пазиш
Леглото в болницата
Виж целия пост
# 284
Не смея да кажа вече нищо...още съм в болницата. С тебе май от другата седмица би трябвало да сме в 27-ма и съответно да влизаме в седми месец. На мен последно ми казаха да пия протеин за теглото на бебетата. Та ся си мътя едни фитнес маниаци...


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия