Забременели след инвитро - тема 28

  • 46 556
  • 741
# 285
Бимба, в коя болница си?
Виж целия пост
# 286
И на мен ми каза да си купя протеин защото албумина
Ми е на долната граница.Не пе съм купила.Но виж не знаех
Това влияе върху теглито на бебетата-сигурна ли си
Че за това те карат да го пиеш
Виж целия пост
# 287
Да, Маня, доц. Маринов тук в Майчим дом го изписва заради това. Общия белтък ми е добре. Теглото на бебетата е добро, в норма са и двете, но нали трябва да сме взели всички мерки. Освен това аз отслабнах от как съм тук,  та с този протеин ще си помогна и на мойте мускули.
Виж целия пост
# 288
Бимба, а витамини пиеш ли? Мойто хлапе от тях се роди като доносено или поне аз така си мисля.
И на мен ми се отразиха де.  Grinning
Виж целия пост
# 289
Това с витамините и аз го обмислям, тъй като и при мен са двечки. Мохини,ти каква марка ползва?
Виж целия пост
# 290
Извинявайте за тъпия въпрос, но има противоречива информация в интернет. При завършена 12 г.с. или 13 г.с. е завършил първия триместър?
Виж целия пост
# 291
Мохини, пиех преди да вляза в болницата. Ама като гледам пак трябва да ги почна, че явно правя няква авитаминоза, че ръцете ми се лющат.
Виж целия пост
# 292
Извинявайте за тъпия въпрос, но има противоречива информация в интернет. При завършена 12 г.с. или 13 г.с. е завършил първия триместър?
И аз не мога да разбера кое е вярното.Ако има някай да ни обясни ще е добре.
Виж целия пост
# 293
На повечето места съм срещала 13гс  Peace
Аз гледах и от тук:
http://www.pregnology.com/faralong.php?month=4&day=25&year=2013
Виж целия пост
# 294
Момичета, някоя знае ли дали Бракстън Хикс контракциите скъсяват шийката? Тази сутрин се събудих с твърд корем, но и много ми се ходеше до WCто, отделно бебето сега се е преместило и някои от движенията му ми втвърдяват корема. Нямам болки, дори не съм сигурна това ли са тези контракции, но пък се притеснявам за шийката, тя ми е конизирана и е около 2 см.
Виж целия пост
# 295
Бимба какъв протеин ще вземаш
Виж целия пост
# 296
Протеина ми е вносен, бавно усвоим  българския ми е ужасен. Мога да пусна снимка при интерес. Но избора е мой, не е на лекар. Отделно пия колаген за шийкатс след коментар с док. Общо взето пия кво ли не...остава само и бира да пропия с лечебна цел ...
Виж целия пост
# 297
Записвам се и аз в темата. Имам познати имена тук. 11г.с съм. Желая много положителни емоции и здрави бебета на термин.
Бамба, призовавам те за мнение - розово или синьо го виждаш Crazy аз вече съм му посочила цвета, да видим ще съвпадне ли  Blush Grinning
Виж целия пост
# 298
bananarama, Ортомол натал взимах. Ей това им е съставът:
Скрит текст:
Активни съставки:
Витамини:
Витамин В1;
Витамин В2;
Витамин В3 (Никотинамид);
Витамин В5 (Пантотенова Киселина);
Витамин В6;
Витамин В7 (Биотин);
Фолиева киселина;
Витамин В12;
Витамин С;
Витамин D3;
Витамин Е;
Витамин К1.
Минерали и микроелементи:
Желязо;
Йод;
Калций;
Магнезий;
Мед;
Молибден;
Натурален бета-каротин;
Селен;
Хром;
Цинк.
Рибено масло, включително: Омега-3 мастни киселини (Докозахексаеноева киселина (DHA) и Ейкозапентаенова киселина (EPA)).
Пробиотици: Лактобацилус ацидофилус, Лактобацилус казей, Лактококус лактис, Бифидобактериум бифидум.

Съставки: Малтодекстрин, Суркоза, Лимонена киселина (подкислител), Калциев лактат глюконат, Декстроза, Магнезиев карбонат, Рибено масло, Магнезиев цитрат, Натриев карбонат (киселинен регулатор), Калциев лактат, Царевично нишесте, Желатин, Калциев карбонат, Овкусител, L-Аскорбинова киселина, Пчелен восък (емулгатор), Глицерол (омекотител), Витамин Е, Растително масло, Хидроксипропиметил целулоза (покриващ агент), Цинк глюконат, Никотинамид, Гума арабика (стабилизатор), Железен Фумарат, Калциев D-пантотенат, Бактериална култура на млечна киселина (съдържа микрочастици от мляко и соя), Магнезиеви соли на диетични мастни киселини (анти-слепващ агент), Витамин В1 хидрохлорид, Витамин В2, Витамин В6 хидрохлорид, Витамин В12, Витамин D3, Витамин К1, Соев лецитин (емулгатор), Меден сулфат, Железен оксид (оцветител), β-каротин, Хром (III) хлорид, Фолиева киселина, Натриев молибдат, D-Биотин, Калиев йодид, Натриев селенат.

Още за ОРТОМОЛ НАТАЛ * 30 дневни дози (ORTHOMOL NATAL * 30 daily servings), цена и информация от Framar.bg: http://apteka.framar.bg/30049558/%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%BC% … D0%BE%D0%B7%D0%B8

Според Арабаджикова те са помогнали на детето да избърза с растежа. Педиатърката не вярваше, че е недоносен, защото много от показателите му били по-добри от тези на доносените дечица.

Виж целия пост
# 299
Бимба моля те изпрати ми го на снимка за да си го купя и аз
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия