Забременели след инвитро - тема 28

  • 46 556
  • 741
# 435
Аз също го спрях поетапно.Лекарят не ми каза точно каква схема да използвам.Имах останала по-малко от половината опаковка и си слагах 2х2 и 2х1.
Виж целия пост
# 436
Аз го спрях изведнъж, но чак към 14 седмица. Защото имах прокървявания преди това
Виж целия пост
# 437
На мен ми каза док да го спра от раз в края на 12 г.с. Но и аз мисля първо да го намаля.
Виж целия пост
# 438
Аз още го пия 3х2, явно ще е до края заради контракциите. Вече повече от месец го пия, вместо да го слагам вагинално, за да не вкарам някоя буба.
Не знам до колко има ефект за контракциите, защото напоследък зачестиха, но поне шийката държи фронта, дано удържи още поне 3 седмици  Praynig
Виж целия пост
# 439
И аз го спирах по етапно за около 10 -тина дена го спрях в 10 г.с .
Виж целия пост
# 440
И една приятелка още го слага заради контракции, май й помага.
Пънче ще удържи фронта, ще видиш Simple Smile
Виж целия пост
# 441
Всички около мен са оптимисти, включително и лекарите и се опитвам да вярвам на преценката им, просто ме е страх.
За една седмица шийката се е скъсила с 5-6мм, но е в норми, а и аз от няколко дни съм с повече контракции... да съм си почивала повече. Еми хубаво, почивам си, ама вече трябва да подготвим къщата и някои неща за бебето. След ремонт сме и половината ми кухненска посуда и гардероб са натрупани в една стая и няма кой друг да ги оправи. Днес мисля да отида до Хиполенда до нас и да си купя колан за бременни, пък дано помогне.
Виж целия пост
# 442
Извикай някоя близка приятелка да ти помогне, ти само да казваш - това тук, онова там Simple Smile Или тм, някой, ти не се претоварвай. Дано да помогне колана Praynig
Виж целия пост
# 443
Всички около мен са оптимисти, включително и лекарите и се опитвам да вярвам на преценката им, просто ме е страх.
За една седмица шийката се е скъсила с 5-6мм, но е в норми, а и аз от няколко дни съм с повече контракции... да съм си почивала повече. Еми хубаво, почивам си, ама вече трябва да подготвим къщата и някои неща за бебето. След ремонт сме и половината ми кухненска посуда и гардероб са натрупани в една стая и няма кой друг да ги оправи. Днес мисля да отида до Хиполенда до нас и да си купя колан за бременни, пък дано помогне.
Пънче, на една приятелка колана и предизвикваше повече контракции. Сподели с лекар и внимавай.
Виж целия пост
# 444
здравейте, честита нова тема  Grinning тя вече не е нова де  Embarassed

вчера бяхме на преглед, 8-ма г.с съм, видяхме малката ни шушулка, чухме сърцето. Лекарят, ми спря утрогестана, чудя се само дали изведнъж се спира или постепенно  newsm78 при вас как беше?
Днес цял ден имам придърпвания ниско долу, като предменструални болки, дали са нормални?
И аз от раз го спрях, само че в 12 гс. Да синпризная честно изобщо ня бях стриктна с с този утрогестан, все пропусках някоя доза. На това отгоре получих дискомфорт и сърбеж от него и нямах търпение да ми го спрат.
Виж целия пост
# 445
Днес цял ден имам придърпвания ниско долу, като предменструални болки, дали са нормални?
Аз почти постоянно имам придърпване и тежест, а съм в 12 г.с. - не се притеснявай Simple Smile
Виж целия пост
# 446
Аз спрях Утрогестана в 12 седмица, но на по-късен етап заради контракциите и аз като Пънчето го започнах наново.Тъкмо днес се чудех до кога ли ще го муша...
Виж целия пост
# 447
Пънче, изобщо не трябва ти да оправяш тези неща. Предполагам в кухнята ще се нареждат и на горен ред шкафове, не бива, пази се.
Виж целия пост
# 448
И аз го спрях постепенно около 12 гс, само че после отново ми го назначиха в 19 гс, заради къса шийка и то в хард дози 3х2.
Виж целия пост
# 449
Пънче и аз въобще не спрях утрогестана, само го намалих от първоначалната доза. Също така до края бях с колан, никой не ми го е предписвал, но си реших че с две бебета не ми се рискува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия