Забременели след инвитро - тема 28

  • 46 556
  • 741
# 465
Сигурна съм, че Синеочка майка на рибочко ще се грижи добре за нас  bouquet

Пънче, сигурна съм че ще дочакаш термина си и ще успеете да се приготвите за бебчо  Heart Eyes Hug Praynig
Виж целия пост
# 466
Как звучи само, майка на рибчо, най-накрая и аз да съм нещо за някой по-малък...
Леле сега като казахте, се сетих за моя племенник. Казахме му, че ще става батко и той ме пита "къде е бебето?" Викам, че е малко и посочвам корема, и той "ти знаеш ли, че и аз съм бил точица? 😂😂😂 "
После пита кога ще порасне бебето, и аз му казвам, че след неговия рожден ден, и той отсъди, че заслужава две торти Simple Smile
От както знае, само си слага ухото до корема ми Wink

С темата не мисля, че ще има проблеми, само ако искате нещо да добавя или променя, най-добре ми пишете лс.
Виж целия пост
# 467
Helios, благодаря ти!  Hug Надявам се всичко да мине бързо и безболезнено  Mr. Green и Бебките най-вече да са добре!
В нашата група и днес сериозен бебевалеж, то направо не останаха Бебета за септември!  Crazy
Тези дни при нас е супер жега и няма да ви казвам колко ми е тягосно - немога да си намеря място, крака, корем, всичко ми тежи и вечер не се спи. Вчера излезнахме късно вечерта за малко, нахапаха ме и комарите... Мрън!   Crossing Arms
Виж целия пост
# 468
Палчета за Електра днес  Praynig Heart Eyes Hug

Аз от вчера съм като дроб и повръщам, явно и това съм взела наследствено от майка ми, която с мен и е било лошо до 7-8 месец, а с брат ми до края  Whistling

Мока, палчета госпожиците да дочакат термин и да мине леко и прекрасно срещата ви  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 469
Благодаря, че се сети за мен, Магнитче Hug
Хайде да минава вече това лошо Confused
Виж целия пост
# 470
Благодаря, че се сети за мен, Магнитче Hug
Хайде да минава вече това лошо Confused

Не само, че съм се сетила, ами те и чакам с нетърпение  Heart Eyes
Виж целия пост
# 471
От мнооого отдавна не съм имала менструални болки, ама от вчера нещо ми се появиха и ме мъчат. От тях и кръста ме наболява. Планувала съм ходене при док за четвъртък, че чакам едни изследвания. Дали обаче да не побързам? Вас мъчат ли ви менструални болки в наппеднала бременност, и симптом за контракции ли са? Съвет?
П. П. 28 + 4 съм.
Виж целия пост
# 472
Отивай на лекар още днес, възможно е да са контракции.
Вземи две но-шпа и легни на страни (на ляво).
Виж целия пост
# 473
Лежа си, Пънче. Пих и Но Шпа одеве. Иначе корема не е втвърден, даже беба си осъвършенства плуването в момента наляво надясно. А самата болка е тъпа, изнесена е вдясно и мисля, че отшумява.
Виж целия пост
# 474
Това би трябвало да са контракции, що не звъннеш на доки?
Виж целия пост
# 475
По-добре един излишен преглед, отколкото пропуснат  Naughty
Обади се на лекаря си и отиди да те види или отиди на спешен кабинет, но не чакай до четвъртък  Naughty
Виж целия пост
# 476
Шоши, аз днес бях на тонове и засякоха зверски контракции, а нищо не усещам, само бебето. Моята лекарка е в отпуска и заместващата я ми увеличи много магнезия и иска вечерта пак да дойда на тонове. Ако е същата диаграмата ме приемат за системи. Така, че ходи си, опасно е.
Виж целия пост
# 477
Дам. Утре сутринта направо отивам да видим какво става. Засега изчезна дискомфорта, но чакам пред зъболекарския кабинет и ме е шубе от болката по зъбите да не вземе да се предизвика някоя контракция.
Виж целия пост
# 478
Магнитче, оцеляхме след БХС и изглеждаме добре на ултразвука Simple Smile Само кръвните трябва да излязат.
Имам висок риск от прееклампсия, но от хромозомите най-малката цифра е 1:10000.
Виж целия пост
# 479
Магнитче, оцеляхме след БХС и изглеждаме добре на ултразвука Simple Smile Само кръвните трябва да излязат.
Имам висок риск от прееклампсия, но от хромозомите най-малката цифра е 1:10000.

Електраааа, много се радвам за вас  Hug Heart Eyes  Всичко ще е наред с БХС  Sunglasses И аз имам висок риск, но сега на втората нещата изглеждаха по добре след добавката, която ми даде Сигридов - ако искаш ще ти я пратя  Hug

Предположение за пол има ли  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия