Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 70 220
  • 736
# 345
Пропуснала съм го, хареса ми трейлъра  bouquet
Виж целия пост
# 346
The Royals - премиера на 3-ти сезон на 4-ти декември.
Виж целия пост
# 347
Викингите се завръщат на 30 Ноември Сряда  Peace
Виж целия пост
# 348
Някой да сподели впечатления за "Империя"? Не съм го гледала, а виждам, че тръгва 3-ти сезон. Мерси!
Виж целия пост
# 349
Викингите се завръщат на 30 Ноември Сряда  Peace
bouquet
Виж целия пост
# 350
Някой да сподели впечатления за "Империя"? Не съм го гледала, а виждам, че тръгва 3-ти сезон. Мерси!

Започна силно, но след това нивото сериозно му падна и заприлича на евтина сапунка.
Все пак гледай, най-малкото заради Хауърд.
Виж целия пост
# 351

Tърся стартовите дати и на новите сезони на Sleepy Hollow, Vikings, When calls the heart, The Walking dead, The Librarians, Outlander, The Originals, The 100, Reign, Grimm


Грим е на 07.01.2017
Виж целия пост
# 352
Библиотекарите ще имат нов сезон ли?
Да, Грим е догодина. #Cussing out Много ме е яд, не стига, че е половин сезон, ами и това.
Виж целия пост
# 353
Иве, да, бях чела нещо за ноември, но хич не съм сигурна
Виж целия пост
# 354
Супер, много харесвам сериала, дано. Flutter
Виж целия пост
# 355
И аз  Grinning
Виж целия пост
# 356
Библиотекарите ще имат нов сезон ли?

Да, на 20.11 започва третия сезон
Аз още не съм гледал втория, защото чакам да го завъртят по родните ни телевизии, които се скъсаха да повтарят сезон 1.
Виж целия пост
# 357
Аз изгледах втори преди месец някъде.
Трябва да си направим тема, 3-ма се събрахме, надявам се да има и още. Flutter
Виж целия пост
# 358
И аз гледам Библиотекарите, но по-скоро между другото. Сега Ноа Уайли сигурно ще участва във всички епизоди (след като вече не се снима и в друго шоу). Симпатяга е, като малка гледах Спешно отделение заради него  Laughing
Харесвам и Ребека Ромейн...Всъщност, като се замисля, само червенокосата мацка ме дразни (по принцип ми допадат ексцентричните хора, но тя прекалява).
Друго, което ме дразни, е че се опитват да унищожат всичко магическо или най-малкото да го скрият от света - никога не можах да схвана защо този тип сюжети са популярни - ако всичко опасно и ново беше конфискувано и скривано от тайни организации (или от правителствата - все едно), сега щяхме да живеем като в Средновековието...
Всъщност, като се замисля - същото нещо го имаше и в Хранилище 13 (и него го гледах между другото)... И в Еврика, но там вместо магически артефакти имаха странни и опасни устройства...
Виж целия пост
# 359
"Откраднат живот" , "Подли камериерки", "Светкавицата", "Добрата жена", "Костюмари", "Безследно изчезнали"  tv
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия