
Къде сте се напнали в ранни зори, приказвате високо, смеете се и не мога да спя от вас?! Неделя е все пак, а и снощи до късно бяхме с Бате, е, в мечтите си, но все пак!
Какво приготвяне на храна, я елате на себе си! Ние ханъми ли ще бъдем или прислуга? Те и кюфтенцата на Нурсели бяха под въпрос дали тя ги е приготвила или Бате, а за клипчето й ги е подал да ги плеска, защото все пак и тя трябва да участва с някаква дейност, освен люлеенето на люлката! Е, това и ние го умеем, но да не забравяме за какво отиваме! За домакинстването може да си стоим и в къщи, но ние отиваме да обгрижваме с любов човека Алакурт! Тази грижа е много деликатна и обсебваща, а изисква и познания по въпроса, а не люлки и пързалки! Това сме го правили в детството си, който не е пораснал да си расте, но ние сме пораснали вече и да се ориентираме по същество към целите си, моля!

Ще взема и
, че в гората е опасно, а и скоро не съм я ползвала! Хайде обличайте анцузите и се приготвяйте да тръгваме!
и сега гола трябва да вървя
, аууу в голяма дилема изпаднах
анцуга нахлузвам и шушонките в ръчица тичкам при Агата тези негови краченца с тях да стопля

гащи да разходим


Мехмееееееееееееет, идем!