Интериорен и екстериорен стил по аматьорски- 51

  • 116 722
  • 748
# 600
ние ще си правим тоалетната с плочки на 1.2 височина, като последния ред са декор плочки, като фриз


декоративните фризове с големината на плочките ли са

да с големинатта на плочките са
Виж целия пост
# 601
Само, може би е добре да помислите за някаква лайсна именно заради дебелината на плочките и  за да не се вижда "лепилото за плочки" може би някакъв метален, та да е акцент.
Виж целия пост
# 602
аз съм помислила, най-малко за да не се събира прах върху вероятния латекс по ръбчето без лайсна, че трудно се чисти
Виж целия пост
# 603
аз съм помислила, най-малко за да не се събира прах върху вероятния латекс по ръбчето без лайсна, че трудно се чисти
може ли снимка на лайсната
Виж целия пост
# 604
другата седмица ще ни правят помещението, поръчах лайсната на майстора, незнам каква ще бъде. Обясних му какво искам, понеже нямам време да  ходя и да търся , а и някак си в движение докато се уточнявахме какво ще правим се сетих , че така ще ми е по-удобно да забърсвам прах.  След 10-тина дена ще е готово. После  ще мога  да покажа готов вариант, ако не ти е много спешно.
Виж целия пост
# 605
Нашата тоалетна е така, с плочки малко над мивката и завършва с една тънка лайсна, която е керамична, като плочките.
Виж целия пост
# 606
нещо такова ли са тези лайсни за завършване на плочки
http://www.praktiker.bg/bg/Profiles-and-accessories/PVC-%D0%9F%D … BD%D0%B5/p/446774
Виж целия пост
# 607
нещо такова ли са тези лайсни за завършване на плочки
http://www.praktiker.bg/bg/Profiles-and-accessories/PVC-%D0%9F%D … BD%D0%B5/p/446774

ТОва са ъгловите лайсни, нашите са керамични мисля, като плочките. Тук мисля, че се виждат.
Виж целия пост
# 608
пак се разрових в пинтерест днес  Heart Eyes









Виж целия пост
# 609
пак се разрових в пинтерест днес  Heart Eyes
Скрит текст:









Пак красоти  Hug
Виж целия пост
# 610
нещо такова ли са тези лайсни за завършване на плочки
http://www.praktiker.bg/bg/Profiles-and-accessories/PVC-%D0%9F%D … BD%D0%B5/p/446774

да такива са. Тъкмо ги снимах
Виж целия пост
# 611


Тази снимка е от българско жилище, мисля го коментирахме преди няколко теми
Виж целия пост
# 612
https://www.behance.net/gallery/23385259/Loft-9b-(-photos-not-3D-)

Да,прекрасен.И аз веднага познах тази кухня,запечатала ми се е в главата,както и целия лофт.

Виж целия пост
# 613
Къхнята е много хубава.
Виж целия пост
# 614
9Б си е класика  Hug

Ето и една изискана визия за няколко преправени пъна:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия