SUPERNATURAL: A Tale of Two Brothers

  • 44 473
  • 738
# 270




O, да! Whistling
Виж целия пост
# 271
 twin_neutral
Виж целия пост
# 272
Знам, че не е редно, ама много ми харесва така. Ах!
Виж целия пост
# 273
В темата всичко е позволено. Laughing
Скрит текст:
След последната порция снимки ще имам нужда от лигавника на бебето. За Лиса не знам дали произвеждат макси размер, но и хавлия ще свърши работа. tooth
Виж целия пост
# 274
Мдам, лигавник, хавлия ще ми свършат и на мен работа. Но най-добре ще ми дойде да пална една Wink .
Виж целия пост
# 275
 Mr. Green
О, да, две мнения по въпроса няма.


Старичка е, но физиономията кърти.
Виж целия пост
# 276
От 9гаг, вероятно гепено отнякъде другаде:
Снимат насред улицата на някакъв произволен интернет човечец.

Виж целия пост
# 277
На моята да дойдат да снимат, на моята.... ако може някоя сцена като тази:

Скрит текст:

 Crazy Praynig Peace

Виж целия пост
# 278
Ей го къде е Ванкувър Laughing
Виж целия пост
# 279
Да, един океан и малко. Whistling
След октомври още по-близо. Tired
Виж целия пост
# 280
Цветни варианти на снимките за Rogue Magazine:





Сакото на Дженсън кърти hahaha
Виж целия пост
# 281
Направо ми избоде очите. hahaha
Виж целия пост
# 282
По принцип всичко му отива, това обаче ме срина Joy . За фотосесии не ми се търси сега, но сред официалните събития ето така беше умопомрачително красив и оригинален:

Виж целия пост
# 283
Да, съгласна съм.
Те сега са на мода такива сака.
Все карам ММ да разчупи малко със саката, но не ще и не ще да носи сако на цветлета. hahaha
Виж целия пост
# 284
Скоро започвам работа свързана с мъжката мода, та ще ми е интересно да видя някой гусин в басмен десен Joy .
Ей му любимите бански на Джаред:



Ама копче не мога да кажа. Щото тези ръце... Ах, тези ръце smile3544 ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия