SUPERNATURAL: A Tale of Two Brothers

  • 44 473
  • 738
# 285
Гащите ужасни, ръцете божествени. Heart Eyes
Импалка,
Скрит текст:
успех на модното поприще, разбий ги. Hands Clap
Виж целия пост
# 286
Много благодаря Hug ! Няма да работя в креативната, дизайнерската част, но ще ми е интересно да понадникна "зад кулисите".
Виж целия пост
# 287
Само като те чета и ми става интересно.
Да не забравиш сакенцата. tooth
Ще му взема едно на благоверния за подарък, но ще държа да ходи с него на работа. Naughty Mr. Green
Виж целия пост
# 288
 Joy Успех!
Виж целия пост
# 289
Мерси. bowuu
Той още не знае, държа да е изненада. Laughing
Виж целия пост
# 290
 Joy
Представям си го така - #Shocked

Като се установя на работа мисля да подхвърля идеята за тези две рекламни лица:



 hahaha
Виж целия пост
# 291
Аз вярно ще му взема, знам че няма да го облече, но за шоуто, ММ има страшно чувство за хумор, умирам да му видя физиономията. hahaha
Представяш ли си да ги вземат? Joy Гаранция ще те уволнят, знаеш защо, а аз едвам ще удържам Лиса на терминал 2. hahaha
Виж целия пост
# 292
Ма как ше ме уволнят?! Копче няма да остане непродадено.
А, да, сетих се - дисциплинарно, за разврат на работното място. Готова съм да платя таз цена Wink. В двоен размер даже.

Ето утре сутрешното кафе/лате/капучино/макято:



Бързайте докато е топло и с пяна.

Виж целия пост
# 293
Ма как ше ме уволнят?! Копче няма да остане непродадено.
А, да, сетих се - дисциплинарно, за разврат на работното място. Готова съм да платя таз цена Wink. В двоен размер даже.
Как знаеш..... pletka
Виж целия пост
# 294
Все се надявах да се кротна вече... Уви. А и темата не ми помага.
Скрит текст:
Скрит текст:
За което благодаря. Mr. Green

Дълъг и прекрасен Supernatural S12 Sneak Peek - A World of Hunters:


От него са кадрите от днес. Съдържа незначителни спойлери.
Виж целия пост
# 295
Тъкмо като за лека нощ, гледам и  smile3507
Виж целия пост
# 296
Лека и уинчестърска Hug !

Единствена засега промо снимка за 12.02:

Виж целия пост
# 297
Благодаря, подобно, ако е дошло времето. Wink
Гледам го без звук и не мога да вдяна нищо, утре ще гледам със.
Детската кошарка с паяжините е плашеща, веднага се сещам за Чъки.
Виж целия пост
# 298
Виж целия пост
# 299
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия