Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 47

  • 91 741
  • 739
# 705
Как се печелят награди от чупа чупс , аз виждам само , че с един кредит на джубокс - как се печелят раниците?
Виж целия пост
# 706
Натискаш "играй" - завъртат се картинките на джубокса и каквото се падне това печелиш. Трудно е, защото са само по 10 награди на ден, а 6 от тях са били спечелени през нощта. Иначе безплатните кредити се печелят от жокери, които се изпращат на приятел (т.е. печелиш жокер, изпращаш го на втория си профил, от него се отваря поканата, играе се на двойки и се печелят три безплатни кредита).
Виж целия пост
# 707
Получих си шейкърите /2броя/ от Якобс, т.е пратих мъжа ми до куриера и се оказа, че днес са пристигнали!
Не е направил никакъв проблем за липсващата нула.
 Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 708
И моите два дойдоха - на самата кутия има залепен надпис "Не се изисква касова бележка"  Simple Smile
Виж целия пост
# 709
Получих си шейкърите /2броя/ от Якобс, т.е пратих мъжа ми до куриера и се оказа, че днес са пристигнали!
Не е направил никакъв проблем за липсващата нула.
 Grinning Grinning Grinning

На мен те бяха забравили да сложат нула и аз си получих шейкъра.  Simple Smile
Виж целия пост
# 710
И моят сега дойде. Поиска ми касовия бон да сравни цифрите и го взе.
Виж целия пост
# 711
И на мен ми доставиха шейкърите.Остава да чакам едно миксерче - на мама.Дано дойде скоро.
Виж целия пост
# 712
Вчера ходих на специална прожекция на Бриджит Джоунс и раздаваха по една торба подаръци-вино,сладолед,мюзли,мостри козметика,имаше томбола за по-големи награди  Heart Eyes.Защо всяко ходене на кино не беше такова щях да съм доста по-редовна.
От Нестле ми останаха едно кашонче с 11 течни каши и детето отказа да ги пие.Ако някои ги иска бих му ги пратила по Еконт за негова сметка.
Виж целия пост
# 713
Вчера ходих на специална прожекция на Бриджит Джоунс и раздаваха по една торба подаръци-вино,сладолед,мюзли,мостри козметика,имаше томбола за по-големи награди  Heart Eyes.Защо всяко ходене на кино не беше такова щях да съм доста по-редовна.
От Нестле ми останаха едно кашонче с 11 течни каши и детето отказа да ги пие.Ако някои ги иска бих му ги пратила по Еконт за негова сметка.
Проявявам интерес.Племенницата ще им се зарадва. Simple Smile
Виж целия пост
# 714
Vesi L. прати адрес и телефон на лични утре ще ходя до Еконта и ще ти пратя.
Виж целия пост
# 715
Видях рекламата на тези прожекции във фейса (май подаряваха нещо на Биодерма?), но останах с впечатление, че е само за София - жалко, обичам Бриджит и бих отишла...

П.п. Чупа чупс са си раздали наградите за деня още през нощта - вчера бяха раздали малко повече от определените 10; сутринта в 7 часа бяха раздали 6-7 награди; мислех, че през деня ще пуснат още нещо, но до сега няма (следя ги). Ако ще се играе нощем, може и да се откажа, не ми се занимава.
Виж целия пост
# 716
Имаше в Пловдив и Русе май.Филма е прекрасен много ми хареса!
Виж целия пост
# 717
Видях рекламата на тези прожекции във фейса (май подаряваха нещо на Биодерма?), но останах с впечатление, че е само за София - жалко, обичам Бриджит и бих отишла...

П.п. Чупа чупс са си раздали наградите за деня още през нощта - вчера бяха раздали малко повече от определените 10; сутринта в 7 часа бяха раздали 6-7 награди; мислех, че през деня ще пуснат още нещо, но до сега няма (следя ги). Ако ще се играе нощем, може и да се откажа, не ми се занимава.

Играх 2 часа вечерта и нищо.
Днес пак играх и пак нищо,а е супер натоварваща с откриването на 2 еднакви карти  Sick
Изиграх поне 200 кредита  Rolling Eyes Отказвам се,щом само 10 награди на ден се раздават  Confused
Виж целия пост
# 718
И аз вчера и днес се скъсах да играя и нищо.... Tired
Виж целия пост
# 719
Най-сетне, след малко отивам да си взема шейкъра. Куриера звънна, но не бях вкъщи, ще помъкна и двете бележки, дано няма грешки, че откога го чакам. Ще питам и за миксера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия