Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде се извършват инфузиите и какви са условията в стаята?
Какви са преживяванията на бременните жени с инсеминация и кои се нуждаят от лекарска намеса, за да протече естествено?
Защо трябва да се прилага клексан дори след раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде се извършват инфузиите и какви са условията в стаята?
Инфузиите се извършват на втория етаж, където е операционната зала и стаите разполагат с по 3 легла, оборудвани с телевизор, климатик и интернет. Има също една стая в началото с едно легло без интернет достъп, но с телевизор и три легла. Обикновено инфузиите се извършват в долната стая, където няма интернет връзка, но има мобилен сигнал.
-
Какви са преживяванията на бременните жени с инсеминация и кои се нуждаят от лекарска намеса, за да протече естествено?
-
Защо трябва да се прилага клексан дори след раждането?
-
Какво представлява рискова бременност?
-
Какви са основните предпазни мерки при рискова бременност?
Реших, че няма смисъл да си губим времето и направо минахме към инвитро. Казах си, че ако и то не е успешно, ще кандидатстваме по фонда, както и стана. Чакам си заповедта октомври и да видим как ще процедираме с док този път 
Така и на мен ми се струва малко екстремно, но през 2-3 години е идеално
И понеже никой АРТ-аджия няма да се съгласи да ме подкара, докато кърмя, затова така си правя сметката. Пък то какво ще излезе, е друга работа 

Ама при нас е неприложимо вече. Не се виждам да зарежа всичко и след 7-8 години да хукна пак на ново. Нито ще ми се получи лесно.
Дано темата да се напълни бременни малинки и другото лято да бутаме колички по парковете 
