А мен от днес започна да ме муца яко по рамото и оставя смучки. Много е заякнала
А мен от днес започна да ме муца яко по рамото и оставя смучки. Много е заякнала
Сутрин така го укротявам.
А мен от днес започна да ме муца яко по рамото и оставя смучки. Много е заякнала 

Явно е такъв периода. Иска си на ръце детето.
Водата и досега основно я плюе и не проявява кой знае какво желание да пие. Но не се обезводни и в най-големите жеги само на кърма.
При първите опити беше погнусен до дъното на душата си, преустанових след няколко дена, от самото начало давам само домашни пюрета, както и плодове за смучене (диня, ябълка, круша). Приемат се все по-охотно, а най-ящен стана след пюрето от печена и пасирана с малко вода тиква
Храня го с обикновена малка метална лъжичка (по-малка от стандартните малки, тип за разбъркване на кафе), грабва я от ръката ми и си я пъха в устата. Изследванията му на 6 месеца за кръв и урина бяха повече от перфектни, а това беше малкопреди да започна да му давам каквото и да е различно от кърма. Даже и биберон не съм му предлагала, като е гладен си пъха юмрука в устата, понякога смуче произволно пръстче, но засега поне не е станал маниак на тема палец.
А и така не ни е проблем като иска на ръце. Но при тези кг. на мен си ми натежава и в раница вече 
А мен от днес започна да ме муца яко по рамото и оставя смучки. Много е заякнала 

Сякаш описваш моята...
Водата и досега основно я плюе и не проявява кой знае какво желание да пие. Но не се обезводни и в най-големите жеги само на кърма.
При първите опити беше погнусен до дъното на душата си, преустанових след няколко дена, от самото начало давам само домашни пюрета, както и плодове за смучене (диня, ябълка, круша). Приемат се все по-охотно, а най-ящен стана след пюрето от печена и пасирана с малко вода тиква
Храня го с обикновена малка метална лъжичка (по-малка от стандартните малки, тип за разбъркване на кафе), грабва я от ръката ми и си я пъха в устата. Изследванията му на 6 месеца за кръв и урина бяха повече от перфектни, а това беше малкопреди да започна да му давам каквото и да е различно от кърма. Даже и биберон не съм му предлагала, като е гладен си пъха юмрука в устата, понякога смуче произволно пръстче, но засега поне не е станал маниак на тема палец.
А и така не ни е проблем като иска на ръце. Но при тези кг. на мен си ми натежава и в раница вече 

Вече даже имазимно яке за 8 паунда

Препоръчани теми