Запознанство в интернет – рисковете

  • 135 318
  • 2 937
# 2 730
Скрит текст:
Скрит текст:
Не е ли просто да няма подръка кой друг да снима? И затова селфи?
Я всъщност да не се обаждам, като не разбирам, предвид възрастта си... Joy
Въпросът не е защо си правят самоснимки, а защо издигат телефона към тавана и се снимат отгоре. Simple Smile Все пак, когато човек желае да представи себе си пред други и за целта се показва на снимки, следва да го видят в обичайния вид, както биха го видели и на живо (гледайки отпред), а не все едно е заснет от спътник в космоса. Innocent Одеве мернах няколко такива в Tinder и се разтревожих за силно огънатите им шийни прешлени. Scream

Защото, опитай се да държиш двуметрова пръчка напред, без да ти трепери ръката. Доста по-трудно е, отколкото нагоре. Всички се снимат отгоре с пръчки, ако е отдалеч, по чисто физични причини.
Техните телефони да не тежат като диня? Виждал съм на живо десетки жени, заснемащи се в додоравно държани пръчки за самоснимки, без да имат никакви проблеми с треперене на ръцете. И предимно слаби жени по 45-50 кг, които вятър да духне, ще ги отнесе. Чак пък други да са толкова немощни в ръцете... Astonished И какви са тези пръчки по "два метра"!? Обикновено са по 40-60 см.  Simple Smile Повечето снимащи с еотгоре жени държат телефоните си с ръка.
Виж целия пост
# 2 731
Скрит текст:
Скрит текст:
Не е ли просто да няма подръка кой друг да снима? И затова селфи?
Я всъщност да не се обаждам, като не разбирам, предвид възрастта си... Joy
Въпросът не е защо си правят самоснимки, а защо издигат телефона към тавана и се снимат отгоре. Simple Smile Все пак, когато човек желае да представи себе си пред други и за целта се показва на снимки, следва да го видят в обичайния вид, както биха го видели и на живо (гледайки отпред), а не все едно е заснет от спътник в космоса. Innocent Одеве мернах няколко такива в Tinder и се разтревожих за силно огънатите им шийни прешлени. Scream

Защото, опитай се да държиш двуметрова пръчка напред, без да ти трепери ръката. Доста по-трудно е, отколкото нагоре. Всички се снимат отгоре с пръчки, ако е отдалеч, по чисто физични причини.
Техните телефони да не тежат като диня? Виждал съм на живо десетки жени, заснемащи се в додоравно държани пръчки за самоснимки, без да имат никакви проблеми с треперене на ръцете. И предимно слаби жени по 45-50 кг, които вятър да духне, ще ги отнесе. Чак пък други да са толкова немощни в ръцете... Astonished И какви са тези пръчки по "два метра"!? Обикновено са по 40-60 см.  Simple Smile Повечето снимащи с еотгоре жени държат телефоните си с ръка.

Ако са без пръчки, значи искат да се покажат в цял ръст, за това се снимат отгоре.
Ако се снимат отпред без пръчка, няма да им се виждат краката.
А тези дето се снимат отпред с дълга пръчка (нали твърдиш, че са отдалеч) е много вероятно да имат стабилизатор на картината, но това са по-скъпите телефони.

Абе, ти физика не си ли учил?
Казвам ти фактическите обяснения, почваш да спориш. Айде по-полека.
Виж целия пост
# 2 732
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Не е ли просто да няма подръка кой друг да снима? И затова селфи?
Я всъщност да не се обаждам, като не разбирам, предвид възрастта си... Joy
Въпросът не е защо си правят самоснимки, а защо издигат телефона към тавана и се снимат отгоре. Simple Smile Все пак, когато човек желае да представи себе си пред други и за целта се показва на снимки, следва да го видят в обичайния вид, както биха го видели и на живо (гледайки отпред), а не все едно е заснет от спътник в космоса. Innocent Одеве мернах няколко такива в Tinder и се разтревожих за силно огънатите им шийни прешлени. Scream

Защото, опитай се да държиш двуметрова пръчка напред, без да ти трепери ръката. Доста по-трудно е, отколкото нагоре. Всички се снимат отгоре с пръчки, ако е отдалеч, по чисто физични причини.
Техните телефони да не тежат като диня? Виждал съм на живо десетки жени, заснемащи се в додоравно държани пръчки за самоснимки, без да имат никакви проблеми с треперене на ръцете. И предимно слаби жени по 45-50 кг, които вятър да духне, ще ги отнесе. Чак пък други да са толкова немощни в ръцете... Astonished И какви са тези пръчки по "два метра"!? Обикновено са по 40-60 см.  Simple Smile Повечето снимащи с еотгоре жени държат телефоните си с ръка.

Ако са без пръчки, значи искат да се покажат в цял ръст, за това се снимат отгоре.
Ако се снимат отпред без пръчка, няма да им се виждат краката.
А тези дето се снимат отпред с дълга пръчка (нали твърдиш, че са отдалеч) е много вероятно да имат стабилизатор на картината, но това са по-скъпите телефони.

Абе, ти физика не си ли учил?
Казвам ти фактическите обяснения, почваш да спориш. Айде по-полека.
Тези обяснения за физичните закони издишат. Защо слаби жени, които не могат да вдигат тежко, въпреки това се снимат отпред, макар да се виждат само до талията на снимките си, а физически по-силни жени да имат проблем с държането на телефона или пръчката отпред и се снимат отгоре (ама така отгоре, че ъгълът е повече от 45 градуса)?
Виж целия пост
# 2 733
При снимане отгоре брадичката чисто оптично се смалява, става по-фина, което прави лицето да изглежда по-женствено и привлекателно. А ако хващат и тялото - и то изглежда по-слабо.
Виж целия пост
# 2 734
Какво мислите за случая с банкерката и виртуалния любим?
Глупост и инфантилност, незрялост, лакомия, промиване на мозък и т.н.
Адекватен човек няма как да изпадне в такава ситуация. То не са сложни схеми, не са чудесии. Типично по булгаристански.
С непознати хора се общува филтрирано и премерено, дори и да се видите, и всичко да изглежда "Ок", пак си имаш не 2, а 5 наум.
За доверие дума не може да става, но не може и да си мнителен.(Black Cat Wink)
Виж целия пост
# 2 735
Какво мислите за случая с банкерката и виртуалния любим?
Мисля, че работата е доста по-дебела, отколкото ни я представят. Любов за един милион - айде няма нужда, не сме витаещи в облаците тийнове.
А на оня шишкав пишман дон Жуан само като му видях физиономията, инстинктивно ме обзе желанието да взема едно дръво.
Виж целия пост
# 2 736
"Не вярвам на романтичния елемент. Познавам психологията на съвременната дама. Едва ли една жена се е влюбена толкова безпламетно, за да ги даде на мъж", категоричен е Марковски. "Аз посрещам с известна доза хумор тя да бъде влюбена във виртуален любовник итой да й вземе парите. Те жените в реален не се влюбват".
😃😃😃😃😃
 https://blitz.bg/kriminalni/prestplenie/advokat-markovski-khvrli … k_news712521.html
Виж целия пост
# 2 737
Еее, сега. В реала недостатъците се виждат бързо, иначе са скрити. Wink
Жената може да си е внушила какво ли не, макар че аз все пак си мисля, че не изглежда такъв тип мечтателка, но...
Най-интересното ми е как лавърът три години е избегнал срещата. Какви ли ги е измислил? Thinking
Виж целия пост
# 2 738
Според мен не той е избягвал срещата.

Доколкото схванах схемата на Ромео са му пратени 20,000-30,000лв с колети, която банкерката иска да изкара, че са милиони, защото реално не знам кой и как ще докаже точната сума пращана с пачки в колети. Общо взето в един момент ще си измие ръцете по метода на "червената херинга".
Но колегата Марковски не ги слуша тези истории за любов от вчера, нито пък аз Simple Smile
Виж целия пост
# 2 739
Юристче ли си, Братане ?
Виж целия пост
# 2 740
На касиерката и куцат доводите . Мечтата и да стане майка , без реални срещи е фрапантна . Не може да го използва и като донор онлайн или с куриерски услуги .Grinning
Виж целия пост
# 2 741
Най-интересното ми е как лавърът три години е избегнал срещата. Какви ли ги е измислил? Thinking
Като за начало е измислил, че е жертва на лихвари. После - парите да не се изпращат директно на него, а на някакъв си уж братовчед. Разбира се, че няма да каже, че е получил по-голяма сума, да не е луд.
А мен за пореден път ме втрещи абсурдността на т. нар. правосъдие - за такова престъпление - от 10 до 20 години затвор, за убийство - с триста зора може зорлем до 10.
Виж целия пост
# 2 742
Тоест не може да се срещне с нея, защото лихварите ще й навредят ли? Питам се това как не са се видели хич в реала... Thinking
Виж целия пост
# 2 743
Той и е алиби, Лори .Поствал е снимки с различни жени . Паралелно "влюбената " е на круизи фамилно . Знаеш ли колко подигравки и критики ще отнесе , ако  я видят с циганин ? Видът му не е особено сексапилен.
Виж целия пост
# 2 744
Не че ще й навредят лихварите, въпросният е лъгал на поразия. За мен пък е учудващо, че такъв индивид може да грабне вниманието и акъла на коя да е жена. Мен ме отблъсква, освен че ми иде да му посмачкам нафукания фасон. От друга страна, не смятам, че само той е причината за тая й постъпка. Тоя луксозен и разточителен начин на живот как се поддържа от една банкова служителка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия