Отслабване със Сиофор - тема 5

  • 84 091
  • 671
# 420
За теб е необходимо да ги пиеш, защото инсулинът ти е много висок.
Като го вкараш в норма, ще ги спреш.
На гладно трябва да стане 5.
Виж целия пост
# 421
И хапчета и режим, че и спорт ако може, че тая работа с инсулина бая бавно става Wink
Виж целия пост
# 422
О да, спорт задължително. Peace
Диетата тя си я прави.
Виж целия пост
# 423
Спорта при мен е ходене пеша до училището на детето (2,5 км.) ако позволяват метеорологичните условия или упражнения вкъщи.

Снощи към 18.00 часа много ми се зави свят.Премерих кръвното 123/78 ,захарта 4,7 Дали не е от нея?
Виж целия пост
# 424
От сиофора е, ще премине. КЗ 4,7 е супер, не е ниска.
Виж целия пост
# 425

Снейк, Ацетонов дъх се получава  когато се горят мазнини. Вероятно сте намалила въглехидратите драстично и за енергия горите мазнини и белтъци. Все пак попрочетете за състоянието -кетоацидоза. Не бива да се прекалява с това. Прехвърли ли  е една граница и става опасно.
Виж целия пост
# 426

Снейк, Ацетонов дъх се получава  когато се горят мазнини. Вероятно сте намалила въглехидратите драстично и за енергия горите мазнини и белтъци. Все пак попрочетете за състоянието -кетоацидоза. Не бива да се прекалява с това. Прехвърли ли  е една граница и става опасно.
Кетоза и кетоацидоза НЕ е едно и също.   Peace
Виж целия пост
# 427
Минавам да вдъхна кураж и да се похваля с резултата на мъжа ми. С почти стриктно НВ ВМХ е -7 кг за месец. От време на време хапва по някой банан, веднъж седм яде картофи и ориз. Ясно ми е, че това отслабване е от водата, но е доста мотивиращ резултат.
Виж целия пост
# 428

Снейк, Ацетонов дъх се получава  когато се горят мазнини. Вероятно сте намалила въглехидратите драстично и за енергия горите мазнини и белтъци. Все пак попрочетете за състоянието -кетоацидоза. Не бива да се прекалява с това. Прехвърли ли  е една граница и става опасно.

Според мен не съм в кетоза,защото ям зеленчуци,млечни,някой път прегрешавам с лъжица сусамов тахан,а вчера и с две чаши бира Relaxed Дъхът се получи точно след приема на Неоформина.

Вчера стана месец от както съм на режима,като първата седмица не бях стриктна.За плавния преход си бях взела хлебче от лимец,на който филийките му бяха малко по големи от кибритена кутийка.Даже не го изядох целия.Захарта ми се движи сутрин на гладно от 4.9 до 6.0 Килограмите са вече минус 4 Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Момичета, някоя от вас да знае метформинът колко време след еутирокс се пие?
Виж целия пост
# 430
Момичета, някоя от вас да знае метформинът колко време след еутирокс се пие?

И хранене и метформин ги приемам поне 30 мин след еутирокса.
Виж целия пост
# 431
Благодаря, Ева.
Виж целия пост
# 432
 Пия това лекарство в доза от 3000 мг за отслабване, нямам диабет, инсулинова резистентност, или метаболитен синдром и не ми е предписано от лекар. Страничните ефекти отминаха след третия ден.
Виж целия пост
# 433
Пия това лекарство в доза от 3000 мг за отслабване, нямам диабет, инсулинова резистентност, или метаболитен синдром и не ми е предписано от лекар. Страничните ефекти отминаха след третия ден.


 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Това е много несериозно! Naughty
Как така на своя глава пиеш такава доза? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 434
Пия това лекарство в доза от 3000 мг за отслабване, нямам диабет, инсулинова резистентност, или метаболитен синдром и не ми е предписано от лекар. Страничните ефекти отминаха след третия ден.

Както е казала DeVa, изключително несериозно и безотговорно.  Naughty Освен да си докараш сериозно проблеми друг ефект няма да постигнеш. Ние тук се чудим как да избегнем метформина или поне да намалим дозата, а ти се тъпчеш с него ей така за кеф, думи нямам  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия