LC WAIKIKI

  • 173 746
  • 1 029
# 165
и аз чакам тези дни пратка  Mr. Green
Виж целия пост
# 166
И аз да се похваля. Преди малко видях, че в понеделник ще ми доставят втората пратка. Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Мхм, и на мен в понеделник
Сега мисля да си поръчам пак яке  Crazy , че другото ми е голямо и ще го подарявам на някоя роднина
Само ме дразни, че връщането е безсмислено...но как да е
Виж целия пост
# 168
Мхм, и на мен в понеделник
Сега мисля да си поръчам пак яке  Crazy , че другото ми е голямо и ще го подарявам на някоя роднина
Само ме дразни, че връщането е безсмислено...но как да е


Чудя се дали няма да позволят в бъдеще връщането да е възможно и в техен магазин.
Виж целия пост
# 169
Дали да не им драснем по един гневен мейл по повода, да ги засилим малко  Mr. Green
Като се понатрупат мейли, може и да се съгласят Wink
Виж целия пост
# 170
Дали да не им драснем по един гневен мейл по повода, да ги засилим малко  Mr. Green
Като се понатрупат мейли, може и да се съгласят Wink

Може да им пишем, но трябва с усмивка.  Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Писах аз, даже ми отговориха  Laughing
Общи приказки, но капка по капка Wink
"Подсладих " го с още една поръчка, да покажа интерес  hahaha
Виж целия пост
# 172
Скрит текст:
Писах аз, даже ми отговориха  Laughing
Общи приказки, но капка по капка Wink
"Подсладих " го с още една поръчка, да покажа интерес  hahaha

Не ме подстрекавай. Laughing Малко ми трябва.
Виж целия пост
# 173
Ми одеве бях в магазина...сега, първо, половината неща ги няма изобщо...някои ги огледах и се отказах, други си бяха намалени като на сайта и може да взема от тук ...но определено на място е по-беден избора.
Обаче това връщане- голям минус...
Чакането не ми пречи, но връщането е сложничко
Дай да видим какво си харесала
Виж целия пост
# 174
Ми одеве бях в магазина...сега, първо, половината неща ги няма изобщо...някои ги огледах и се отказах, други си бяха намалени като на сайта и може да взема от тук ...но определено на място е по-беден избора.
Обаче това връщане- голям минус...
Чакането не ми пречи, но връщането е сложничко
Дай да видим какво си харесала

Гледах това яке http://www.lcwaikiki.com/en-US/BG/product/LC-WAIKIKI/women/Short … at/2548856/510828 и разни други работи. Май нямам нужда, обаче си гледам. Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Защо е сложно връщането до Турция?
Виж целия пост
# 176
и на мен в понеделник ще ми доставят нещата  Mr. Green,нямам търпение
Виж целия пост
# 177
Здравейте! За момче на 11г с ръст 155 -много слаб -какъв размер дрехи да поръчам? Мисля да е от Тийн, но не знам ХХС или ХС. Моля ако някой е поръчвал да ми помогне Hug
Виж целия пост
# 178
тази сутрин пристигна пробната ми поръчка Mr. Green

http://www.lcwaikiki.com/en-US/BG/product/LC-WAIKIKI/men/Short-c … at/2433797/484267
XL ,хубаво е,леко умален модела

http://www.lcwaikiki.com/en-US/BG/product/LC-WAIKIKI/women/Short … at/2494446/487064
38 номер,точно ми е ,харесва ми като модел ,но му се чудя ,заради цвета,искаше ми се зелено ,но свърши номера ,и поръчах в черно ,ще го помисля малко Laughing

http://www.lcwaikiki.com/en-US/BG/product/LC-WAIKIKI/women/Vest/2432498/484428
не е лош,но е тънък ,няма полар от вътрешна страна ,поръчах 40 ,леко ми е голям,но не е фатално ,следващ път ще поръчам всичко 38

http://www.lcwaikiki.com/en-US/BG/product/LC-WAIKIKI/women/Cardi … an/2520168/486243
поръчах М,и ми е ок,мек и ватиран

всички неща са поръчани с намалени цени,за парите си са прекрасни ,доволна съм Grinning



Виж целия пост
# 179
И моите три поръчки пристигнаха накуп  Shocked Поръчвах ги с няколко дни разлика всяка.
Довечера ще съм картинка, като се прибирам от офиса  Mr. Green Поне са опаковани като чантички, картинката щеше да е по-весела, ако бяха в кашони.

Интересна ми е тази врътка през Германия. Може би двете страни имат някакво споразумение, което освобождава стоките от мито.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия