~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 2 ~

  • 135 248
  • 736
# 150
Здравейте момичета
от гледането на картинки и това, което разбрах нищо особено не се случва досега.....Пелин Су  започва да се цупи Whistling а Филиз има вече извинение да се тъпче на воля с храна... Wink
внимавай какво си пожелаваш.....близнаци за  Филиз Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 151
Мисля си, че бабата ще прецака накрая всички с наследството.  Mr. Green Само надпреварата за женитби и бебета ще им остане.  Laughing Ама ако са щастливи - не е малко. Peace
Виж целия пост
# 152
 Hug

Какви са тези реклами #Crazy края на еп ли щи е newsm78
Виж целия пост
# 153
Епизодът свърши ли?  newsm78 Не е ли рано?  Shocked Вече два пъти целувка и реклами.  Stop Не се оплаквам, ама очаквам продължението. Mr. Green

Излезна промото на Стар тв - то едно промо, ама ВО са там. Wink Mr. Green

https://twitter.com/startv/status/771064827112480768
Виж целия пост
# 154
 !???newsm78 newsm78 newsm78

Тези двамата май няма да кажат заветното да Whistling
Виж целия пост
# 155
newsm78 newsm78 newsm78

Тези двамата май няма да кажат заветното да Whistling
да....като, че ли накрая булката беше сърдита Wink някой ще мъти водата #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 156
Ами да, свърши си с целувката. Wink Heart Eyes



Фрагманът за 13 епизод.  Hug

Виж целия пост
# 157
И сега какво стана? Филма и есента продължава , така ли?
Виж целия пост
# 158
И сега какво стана? Филма и есента продължава , така ли?
да...
Виж целия пост
# 159
Хубавата ни булка. Heart Eyes Малко тъжна, ама дано Лорда я направи щастлива. Wink Praynig





Лека нощ! bouquet
Виж целия пост
# 160
Добро утро и от нас. Предлагаме ви превод на една Бодрумска приказка Two Hearts
БОДРУМСКА ПРИКАЗКА ЕП.1
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 5c1a86eb1228a8e9c
http://www.vbox7.com/play:8956fdf277 1-1
http://www.vbox7.com/play:024edf19c1 1-2
http://www.vbox7.com/play:8956fdf277 1-3
http://www.vbox7.com/play:a05ab8ef05 1-4
http://www.vbox7.com/play:2ebcf33558 1-5
https://vk.com/club101119462?z=video-101119462_456239375%2F700ce … l_wall_-101119462

БОДРУМСКА ПРИКАЗКА ЕП.2 БГ.СУБ.
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php
http://www.vbox7.com/play:5c1a1304f9 2-1
http://www.vbox7.com/play:a0fd9f01b7 2-2
https://vk.com/club101119462

Аз и Ани ви желаем приятен ден. Two Hearts Two Hearts Two Hearts линка към торента не излиза, но се казва р2р  Simple Smile
Виж целия пост
# 161
ЛЮБОВТА НЕ РАЗБИРА ОТ ДУМИ ЕП.10 БГ.СУБ. ТРЕЙЛЪР1
https://vk.com/club101119462?z=video-101119462_456239376%2Fd86ef … l_wall_-101119462
http://www.vbox7.com/play:ea1013a083
 Heart Eyes Heart Eyes Two Hearts Two Hearts newsm76
Виж целия пост
# 162
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:



Гериbouquet

Днес да не забряваме. Wink



Успешен нов месец! bouquet
Виж целия пост
# 163

Благодаря bouquet

Леле, убиец е този фрагман, вече нямам търпениееее, само не мога да разбера защо винаги показват финала на серията във фрагмана  Mr. Green цяла серия чакам да видя най - интересната сцена от фрагмана  и тя е в последните 2 минути Joy
Виж целия пост
# 164
И аз изгледах още в 7ч. за добро утро след като си отворих очите, фрагмана на ЛНРД.. Направо са супер, много ми харесват и актьорите, и играта.. Супер филм  Peace

Благодаря за превода на Бодрумска приказка, може и да изчакам още 1-2 епизода да се насъберат и тогава ще го изгледам.. Имам и 3 серии на Номера.. Днес най-вероятно ще се заема с тях  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия