В 17,30 ни викат да ни влеят бусколизин и още нещо, тогава ще преценят за през нощта. Реално трябва чак утре следобед да ни изпишат, сигурно и сутринта пак ще ни викнат. Много приятно изненада съм, поне досега, много са любезни и грижливи. Само дето нищо не казват- какво и слагат например и 3 лекарки сменихме на една името не разбрах. Тя обаче е добре, усмихната, става си без проблем, хапва варени картофи и обикн. бисквити. Солети сигурно дълго няма да погледне. Оффф, олекна ми, но много си е гадно децата да са болни 
Антигона, душица си ти, как е котето? 
Сиропа на Жаки остана неотворен. Малката и тя е без Т, вече 2 дни, явно зъби ще са. Такава крива, кой ми смени доброто дете??? Честно, на тая кривотия, ако не изкара 5 зъба едновременно, не знам
. Друго си е всеки да си ползва банята и да се търкаляме на дивана
.
,въпреки че трафикът е преувеличен в пресата и по "телевизора".
.
! Много красива булка!
!Препоръчани теми