Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 52

  • 89 074
  • 738
# 615

 за другото, което си споделила, хм не мисля, че е така......
и сериалът на Чачко имаше много неизвестни до самото му начало, но сега е на първо място по рейтинг Peace

   Дано, Айри!

   Не знаех, че е било така и със сериала на Чачо. Това момче много добре играе. Дано да е дълголетен в актьорстването си! 
Виж целия пост
# 616
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Айрре, Фенче, Орси, bouquet bouquet bouquet

Даже и 39-те серии не са сигурни, ако няма рейтинг.  ooooh! Нооо... ще има, да мислим положително.
Wink



Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 617
Добро утро!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Снеже  Hug bouquet
Айре  Heart Eyes вече не вярвам на разни писаници, особено на такива, които един път звучат по един начин, после по съвсем друг  ooooh!
Мислите ни изцяло са положителни, те само да започнат ... хайде, да видим - днес е 28-ми Praynig Крайно време е, мисля  Laughing
Виж целия пост
# 618
Добрутроо Hug
взех си от вашто кафе Grinning


Снеже Hug Фенче Heart Eyes
ами няма смисъл да го мислим от сега, ще има ли рейтинг, няма ли да има Whistling
да се надяваме на най-доброто, пък каквото има да става, ще стане Peace

да сложа пак снощното клипче, че май не го видяхте Wink



хубав ден bouquet
Виж целия пост
# 619
Привет Hug

Фенче Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Сходни усещания имаме и за двата филма. Снощи изгледах Вътре. Хубаво беше мацката, която са му избрали повече да ме кефи, защото тази малко студена ми изглежда и груба, но шанс...Няма да е любовна история знам, ще наблегнат на екшъна, но пък в Езел примерно любовта към една жена беше главна действаща сила, така да се каже. Ръза се появи. Как му отиват роли на психопати Simple Smile Не е кой знае какво филма, но става, а и Чачо ми харесва много, рейтинга бил ок, ще го гледам засега.....Кара севда и на мен ми харесва горе долу, като разбира се има доста измислени ситуации. Понеже бях позабравила малко героите, помислих на Кемал баща му за чичото в първия момент Simple Smile Simple Smile Simple Smile Сестра му е отвратителна, брат му и той, не мога да разбера как в едно семейство деца с еднакво възпитание са толкова различни, но и в действителност се случва. Според мен псевдо морала в случая, прекаления контрол и вменяване на остарели цености тласкат младите герои, говоря за турските сериали по лош път, ако мога така да се изразя...Защото само по себе си желанието да постигнеш нещо повече от родителите си в този живот не е лошо, начините са лоши, по които и брата и сестра тръгнаха...Както и да е.... Кемал и Нихан ми харесват един до друг, даже в невъзможността да бъдат заедно, не спират да мислят един за друг.... Обичам такива любови, невъзможни и в същото време толкова силни. Фенче Heart Eyes Hug, ето на това казвам сестринска братска любов, не като между Кузи и Гуню Peace Joy Joy Joy Joy И за родителите си права, никога не трябва да жертват едното си дете за сметка на другото, каквато и да е причината, може би животозастрашаваща, което в случая с болестта на Озан не беше точно така. Но за разлика от теб ролята му много ме дразнеше, аз такъв безхарактерен мъж не бих погледнала изобщо. Болестта си използваше като извинение, според мен всеки трябва да носи отговорност за постъпките си, както в случая, че беше толкова глупав Емир да му направи постановка, както междувпрочем същия този Емир като един кукловод разиграва всички, което също много мразя, някой да се смята за велик основно заради парите си Mr. Green

Двамата ми сладури Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Айра Heart Eyes Hug, дано само не го направят Киво като от рекламата на банката, че ще ми е много трудно да го преглътна Peace Simple Smile Колкото до Башак, в случая са имали нещо свързано с Адидас,  а явно те представляват Адидас за Турция и затова е облечена така, което всъщност не е далеч от нейния стил. На мен ми харесва Peace Онази рокля от сватбата на Кенан по скоро не беше по мой вкус Peace

Снежка Hug, детето от Езел много сладко Heart Eyes Небахат е била опасна на млади години Wink А сигурно и сега Simple Smile

Орс wavey

Хубав ден Hug
Виж целия пост
# 620
Здравейте всички!
Хубав ден ви желая!

Миси, и аз това си помислих като видях снимката: в младата Небахат вече прозира сегашната. Слава богу, годините са прибавили поне стил, но жаждата да правиш впечатление очевидно е същата.

Не знам дали ще гледам Ичерде...Още се колебая. Първата серия не ми беше много таман - много клишета, много подражателски моменти, а и играта много не ме грабна.
Виж целия пост
# 621
Айре  Heart Eyes wavey
Видях, мила клипчето, но забравих да ти напиша колко ми хареса  Peace
Наистина няма смисъл да го мислим от сега нашия сериал, аз и не мисля, че ще е с нисък рейтинг - толкова много почитатели имат и двамата, че няма как да не го гледат. Той веднъж да започне, пък дето викаш - каквото е писано, ще стане  Peace
Миси  Heart Eyesе, защо не те кефи сегашната визия на Киво, като косата му е досущ като на Бехлюл, когото толкова много харесваш  newsm78 Само дето много му е изсветляла от слънцето

До 27 . 10 ще стане точно толкова дълга

Скрит текст:
Аз се кефих на играта на Озан, не на образът му, него го намразих даже, толкова добре го изигра момчето този безчувствен егоист  hahaha Но, и той не е виновен, че е станал такъв - отново родителите имат вина да стане такова безгръбначно. И каква е разликата между Нихан и Озан и Кузей и Гюней  newsm78 И Кузей обичаше брат си до смърт,също както Нихан, но отсреща не намират такава жертвоготовна любов ... А и да не забравяме, че Нихан и Озан са близнаци - тази връзка е още по-силна, по мене си знам, нали си имам близнак и го усещам много близко това състояние  Laughing А Каан - Емир толкова добре играе, че ми харесва дори повече от Бурак. Ама вече и той започна да ми лази по нервите, те на това му викам психопат. Обаче, наистина много обича Нихан, до смърт, наистина. В някои моменти ме кара дори да му съчувствам  Mr. Green
Нямам търпение да видя Ръза ... в Езел беше невероятен психопат, аз оттам си го харесах този актьор.Мацката, която играе Мелек я гледах в Малки , сладки лъжкини, там добре се справи момичето и ми беше много хубавка, даже я исках за Киво в новия сериал, но сега се радвам, че няма да е тя  hahaha
Много ми харесва Песента на живота ... не мога да разбера защо няма тема за него и превод на бг. сериала по нищо не отстъпва на най-гледаните сапунки  newsm78
Светле  Hug wavey Ще му дам шанс на Ичердето, пък да видим до кога ... Обаче в никакъв случай не съм Вътре все още  Mr. Green
Виж целия пост
# 622
Миси Heart Eyes Hug
да правят нещо двечките с Дениз свързано с Адидас Peace
https://www.instagram.com/p/BK3cMvehDoI/?taken-by=denizmarsan

ама това не ми пречи да не харесвам това, което я навлякла Башачка, нищо, че е марково Wink Wink

а Киво и аз не го искам като в рекламата Whistling
и за снимките на Стар не ми харесва newsm43

много съм критична Mr. Green

погледнах малко от втората серия на Ичерде
Чачко ми напомня като игра малко на Кузей-най-вече, че и той го раздава бунтар Peace

Светле Hug wavey

Фенче Heart Eyes, аз пък Бехл. го харесвам най-много като беше на опашка, ама едва ли сега на Киво ще му спретнат пак такава дълга коса Wink а и няма смисъл Peace


Виж целия пост
# 623
Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy много си критична, да  Mr. Green А на опашка не се и надявам, няма време да порасне толкова, а и не е нужно да е със същата визия, дори и вече много по-зрял от Бехлюл. Имам чувството, че ще е с такава прическа, каквато никой от нас не очаква  Laughing На мен ми е по-любопитно каква ще е Туба ... Киво всякак ще ми хареса, изобщо не се притеснявам за него  Laughing Аз не съм критична като теб  hahaha Но, дори и с гола глава да е, за мен той е най-красивото и харизматично същество от мъжки пол, което съм виждала  Heart EyesКогато харесваш наистина някой, прическата, килограмите не те вълнуват , нямат значение Peace Защото не го харесвам единствено заради красотата, а заради самото му въздействие върху мен. Красавци много, но до сега никой не ме е впечатлявал толкова. Ако не беше толкова талантлив и харизматичен, подозирам, че отдавна щях да съм го отписала  Laughing Такава съм си, какво да правя ... много трудно харесвам някого, но харесам ли го веднъж ... аз и затова нямам много любимци като други  Peace А това момче си го харесах от пръв поглед и до сега не ме е разочаровало  Heart Eyes

Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 624
Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy много си критична, да  Mr. Green А на опашка не се и надявам, няма време да порасне толкова, а и не е нужно да е със същата визия, дори и вече много по-зрял от Бехлюл. Имам чувството, че ще е с такава прическа, каквато никой от нас не очаква  Laughing На мен ми е по-любопитно каква ще е Туба ... Киво всякак ще ми хареса, изобщо не се притеснявам за него  Laughing Аз не съм критична като теб  hahaha Но, дори и с гола глава да е, за мен той е най-красивото и харизматично същество от мъжки пол, което съм виждала  Heart EyesКогато харесваш наистина някой, прическата, килограмите не те вълнуват , нямат значение Peace Защото не го харесвам единствено заради красотата, а заради самото му въздействие върху мен. Красавци много, но до сега никой не ме е впечатлявал толкова. Ако не беше толкова талантлив и харизматичен, подозирам, че отдавна щях да съм го отписала  Laughing Такава съм си, какво да правя ... много трудно харесвам някого, но харесам ли го веднъж ... аз и затова нямам много любимци като други  Peace А това момче си го харесах от пръв поглед и до сега не ме е разочаровало  Heart Eyes



разбрах те и съм съгласна Peace
аз също много го обичам, но ми е много важно каква ще е визията му в новия сериал, за да мога да се насладя максимално от играта му Peace
със сигурност не го искам гладко обръснат Confused Whistling



Виж целия пост
# 625
Здравейте Hug
Киво нещо и мен не ме кефи с тая толкова дълга коса Айре, освен това, ми е малко ретро точно с тази прическа.Визията на Сеит е "най"за мен,ама важното е да има какво да гледаме с другото ще се съглася щом трябва.Башачето ми е тамам,харесва ми ултра модерната и изчанчена визия,само ме дразни на моменти с черно-бялото,което явно и е любимата цветова комбинация.
Кара Севдата и аз я гледам,ама заради Бурак Й.но за ПЖ съм съгласна с теб Фенче,много е готин и жалко че няма тема за него.
Виж целия пост
# 626
Фенче Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Знаех си, че така ще кажеш за Кузи Peace Simple Smile И аз мисля, че Нихан обичаше повече брат си, отколкото той нея....А той беше до голяма степен беше егоист, е не толкова колкото Гуньо, но все пак Simple Smile За близнаците и аз си го помислих Wink

За Киво не знам, не ми харесва косата му, едва ли защото е по-светла Peace Много ми е важен външния му вид, по-приятно ми е да го гледам красив, поне аз както го харесвам Heart Eyes Ако и ролята ме кефи ще бъде супер Simple Smile А Бех го харесвам и с късата коса и всякак
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Айра Heart Eyes Hug, май за първи път сме на едно мнение по отношение външния вид на Киво, освен Бехлюл или бъркам Peace Simple Smile

Светле wavey, Фей wavey
Виж целия пост
# 627
Айре  Heart Eyes thumbsup
О, и аз си имам моите предпочитания за визията на Киво, но знам, че ще го харесам във всякакъв вид  Laughing Фей  Hug и на мен като Секиз ми хареса, а за други беше ужасен  hahaha
А ПЖ е наистина страхотен, дано не сме конкуренция с него  Peace
Миси  Heart Eyes е, дано да ти хареса косата му и ролята му  Praynig
Скрит текст:
Аз не съм убедена, че Озан обичаше Нихан  newsm78 Т.е той я обичаше, но не така , както трябва, а само защото му е сестра. Ако я обичаше, както тя него, никога не би позволил тя да пожертва любовта си заради него, за да му спаси задника. Не се съобрази с нея и заради Зейнеп - неговата любов беше много важна, а нейната ... нямаше значение за него  ooooh! Има много недомислици, но сериала те държи в напрежение, аз такива харесвам. То, в кой ли няма, неизбежно е.
Хайде, до довечера!  bouquet Дано, като се върна от работа има някакви новинки  Praynig
Виж целия пост
# 628
Миси Heart Eyes Hug
на Киво му отива такава леко дълга коса, ама не наклепана с толкова много гел и бретона на една страна Confused
на мен проблема ми е в брадата(говоря за снимките от рекламата) Mr. Green

тук като Мехмет много ми харесва Peace



в тая фотосесия също Heart Eyes





явно, че ще го гледаме в новия сериал с леко дълга коса.....

а за това, което харесваме двете-аз харесвам Сеит , както и ти, харесваме Бехлюл Peace
Кузей-не навсякъде(аз) Wink
като Халил е едно ангелче, като Мемо - също Simple Smile

я вземи да изгледаш Менекше и Халил, кратък е...и няма да съжаляваш, държи те в напрежение през цялото време Peace
и Киво е прекрасен Heart Eyes много хубава любов имат със Седеф(Менекше) Heart Eyes

Фей, радвам се , че пишеш в темата Simple Smile Hug





Виж целия пост
# 629
Айра Heart Eyes Hug, да и като Мехмет е хубав, но е много млад още там Peace Simple Smile От МХ съм гледала малко, онези братя ли и бяха не знам, много ме дразнеха, а и накрая като го убиха беше много тъпо. То винаги е много тъпо като умира най-невинния, но както и да е... Не знам дали ще го изгледам някога....

Фенче Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Според мен Озан я обичаше Нихан, но по-скоро по задължение като даденост, а и приемаше нейната по-голяма любов по същия начин. Мислех си същото как я оставиха да се жертва заради брат си, но той не знаеше за отношенията им с Емир, че са толкова фалшиви май...Със сигурност криеха от Зейнеп, но май и Озан не знаеше цялата истината. Или съм забравила, или се опитвам по-логично да си обясня постъпките им Peace Simple Smile

Касабълови  и те са били на събитието на Адидас


Киво сигурно и той е бил..., но снимки йок Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия