Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 52

  • 89 074
  • 738
# 600
Орс Hug
Скрит текст:
Честит рожден ден! Да си жива и здрава и приятни моменти в темата ни с патрона Simple Smile

Мерси за почерпката.

Айра Heart Eyes Hug, да и Бехлюл става Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ама с тази прическа Киво не ми прилича много на Бехлюл Simple Smile

Фенче Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Съгласна да си ги обсъждаме Wink Ти и Кара севда гледаш, нали? Две в едно Simple Smile Чагито много ми харесва, другите ме дразнят и брат му и мафиота и жените... Днес като догледам серията ще пиша още. Кара севда голяма драма Sad И преди се чудех как се продължава да се обича една жена след като ти пречинява толкова страдания newsm78 Обратното също важи. Готино играят актьорите. 



Виж целия пост
# 601
Орси,  Hug честит рожден ден! bouquet Благодаря за почерпката. bouquet

Скрит текст:

Айрре,  bouquet много е хубаво детенцето, също като батко си. Heart Eyes

Миси, Фенче, Гости,  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 602
Айренце  Heart Eyes благодаря, мило, ама се чудя дали да не изчакам бг. превода  Laughing Момичетата бързо го превеждат  Peace
Това дете не ми е много по вкуса  Laughing То не е достатъчно само да е русо  Laughing Виж, това от Езел беше красиво като батко си Киво  Peace
Миси  Heart Eyes
Скрит текст:
Знаеш ли, че и на мен за сега май само Чаги ми харесва как играе  hahaha Ама да видим и 2 серия, да се разиграят малко  LaughingА и Ръза още не се е появил ... А Севдата я гледам заради страхотните актьори и заплетената история, интересно е. Но, и аз се чудя колко може да понесе един човек от любимата жена ... Колко пъти вече го нарани и предаде заради брат си ... Брат, не брат, аз поне никога не бих понесла да съм жертвено агне, та дори и заради брат си. Не, че моя брат би допуснал това, де. И какво - Нихан се жертва напразно толкова години ... Озан можеше да си влезе още тогава в затвора, видяхме, че нямаше да умре чак. А и наказанието нямаше да е тежко, ако кажеше, че са му скроили номер. Ама и тези родители ме смайват  ooooh! ooooh! ooooh!как може да жертват едното си дете, за сметка на другото, пък било то и болно  newsm78 Според мен и парите им бяха много важни, освен всичко друго. Но, и Кемал ме подразни - брат си не се поколеба да го похарчи, ама на тъпата Зейнеп и опази честта за своя сметка.  ooooh! А пък за неговите родители съм просто без думи ... тъпанари! С една дума ... двамата с Нихан са добри хора, неслучили на роднини  Laughing Много ме впечатли момчето, което играеше Озан ... страхотна роля направи, евала!И в КСШ и в ПО добре игра, но тук беше фантастичен, намразих го този бъзльо и егоист от сърце  Laughing Всички са много добри, дразни ме единствено Асуто  Mr. Green
Надин  Hug е намерила това за нашия сериал. Дали утре ще ни зарадват с нещо  newsm78 28. 09 е ...
http://surf.az/site/tapdim/56923/kivanc-ve-tubanin-serialinda-da … -bir-aktrisa-foto
Tubanın серия Гордост и друга актриса - ФОТО
Къванч Татлъту е с участието на Tuba Büyüküstün и "Дързост и красота" серия ще започне през октомври Star TV.
Според турските медии съобщава, Axsamaz на "Под Луната" актьор персонала на проекта става ясно. Еркан Avci, и революцията ще вземе участие в работата на Саха, тогава актриса на екрана.
"Behzat", "Hatirla Heart" бе включен в състава Akbasogulları Sezin участва в такава серия.
Milli.Az
Само за бащата на Сю няма никакво инфо  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 603
е то зависи и колко екранно време ще има детето, може да е малко....
ама не е лошо де Peace

Едже ще се впусне сигурно в едни тъмни семейни тайни Whistling

в Езел па нямам никакви спомени.....

то и аз намерих доста дълга статия от днес за сериала ни, ама май няма нищо ново Peace

http://www.televizyondizisi.com/cesur-guzel-dizisi-star-tv/32540 … m_medium=facebook

Миси Heart Eyes, много си зависи от стилиста на Киво, с тази коса, леко зализана и леко непокорна и с тридневна брада може да изглежда много секси Crazy

знаете ли да има нейде 309 , 14 еп, с бг субки?? smile3514


Виж целия пост
# 604
Айре има го 309.
Честит Рожден Ден на Орси!Пожелавам ти да бъдеш здрава,обичана и успешна.Весел Празник bouquet
Виж целия пост
# 605
Айре  Heart Eyes опитах се да намеря снимка, ама не успях ... но, беше много добре подбрано с една такава хубава уста като на Киво и с много хубава тъмноруса коса, голям сладур  Heart Eyes
А 309 го има само като торент в Датата
http://data-bg.net/index.php?page=torrent-details&id=912e15c … 172836c63af0945cc
Виж целия пост
# 606
Айрре,  Hug в темата на 309 го има в датата. Wink

Небахат като млада. Wink



Е, какво му е на детето - не разбирам?  newsm78 Красотичка си е. Heart Eyes
Виж целия пост
# 607
Мисля, че това дете беше Секиз като малък - Ерхан Джан Картал, но вече изглежда много различно - пораснал е.  Shocked Peace Много е сладко, да, ама на мен и Алп ми харесва. Wink Heart Eyes

Виж целия пост
# 608
Мисля, че това дете беше Секиз като малък - Ерхан Джан Картал, но вече изглежда много различно - пораснал е.  Shocked Peace Много е сладко, да, ама на мен и Алп ми харесва. Wink Heart Eyes



опасна си Wink
Алпчето има малко женски черти, ама това не е толкова важно
важното е ГГ да ни харесват Peace

Башачето, пак с малко странни дрехи Whistling





благодаря ви за 309 bouquet
Фенче Heart Eyes, ти да не си го изтеглила от Датата? Wink

Фей wavey
Виж целия пост
# 609
Снеже  Hug страхотна си! Точно това е детето  Peace Е, не е ли по-готино, а ? Тук на първата снимка е по-мъничък отколкото в Езел. И като пораснал е страхотен, много запомнящи се черти има. Дано и този Алп играе добре. И на мен ми прилича на момиче, затова не ме кефи, иначе не е лошо детето, ама каквото - такова. Сега ще чакаме да ни покажат и малката Сю - дали  newsm78
Айре  Heart Eyes не съм го теглила, ще чакам да го качат в бокса. Башак си е много готина, а такива дрехи не всяка жена може да си позволи да облече и да и отиват на всичкото отгоре Laughing
Хайде, бе душички ... от кога ви чакаме да ви видим не по колажи, бактън  ooooh!
Виж целия пост
# 610
това, че на Башак й отива всичко не значи , че е добре с тези странни комбинации Confused
ама айде да не задълбвам Mr. Green

това как го разбра? newsm78

Цитат
Продюсерский центр "Ай Япым" заключила договор с телеканалом Стар тв что снимут 39 серий сериала "Смелый и Красивая". Это значит, что финала не будет до 39-ой серий. В противном случае, они будут вынуждены заплатить за 39 серий.



а в Бокса май 309 вече не го качват.....
тъй , че го сваляй от Датата Laughing
Виж целия пост
# 611
Ами как го разбирам - че ще гледаме задължително 39 серии, независимо от рейтинга  Laughing Ама дано не са само 39  Praynig
Виж целия пост
# 612
Ами как го разбирам - че ще гледаме задължително 39 серии, независимо от рейтинга  Laughing Ама дано не са само 39  Praynig

малко по-различен превод

Цитат
По сообщениям прессы, с актерами проекта "Смельчак и красавица" заключен контракт на 39 серий. Если сериал и закроют раньше, ввиду неоправданных рейтингов, актерам должны будут выплатить гонорар за 39 серий.

готино клипче
особено за тези, които не са гледали Киво Wink



лека Hug
Виж целия пост
# 613

    Благодаря, момичета за хубавите пожелания!

    Цитат от Айри:

    
Цитат
ама хич не ми отрази поздрава Crossing Arms


    Забелязах го, мила! Благодаря ти специално! Дори си казах, че си ме преварила, преди аз да се постна като рожденичка.  Grinning  Но бързах с почерпката, за да изприпкам извън къщи.

    За благодарност на всички ви - една естествена красота!

   

     Относно двата превода за 39-те серии то вторият превод е по-нормален. Първият е много противоречив, нещо. Дано да има 39 серии. Но ми прави впечатление, че за първи път се публикува подобна информация. Поне тук, при нас, във форума. Както и малкият брой на сериите според техните стандарти. Иначе си знаем, че повечето серии водят до разводняване и фантасмагории. Гледала съм "Ако бях облак" по сценарий на Мерал Окай. Той нямаше и 30 серии.

   Но каквото - такова. Имам чувството, че нещо става с този сериал. Много мъглявина, нещо. Сякаш на всички им е все едно. И ако го направят ще е сякаш си отбиват номера. Дано, дано не съм права. Би било много жалко. И не за нас - феновете. А за тях.


  Относно Башак - пак ще цитирам Айра -

 
Цитат
това, че на Башак й отива всичко не значи , че е добре с тези странни комбинации Confused

  С малко неща от гардероба ѝ бих могла да се съглася, че не е добре, но ми се иска да има малко повече и класика, все пак!
    
Виж целия пост
# 614

  
    За благодарност на всички ви - една естествена красота!

   

   

   Но каквото - такова. Имам чувството, че нещо става с този сериал. Много мъглявина, нещо. Сякаш на всички им е все едно. И ако го направят ще е сякаш си отбиват номера. Дано, дано не съм права. Би било много жалко. И не за нас - феновете. А за тях.


 

благодаря за прекрасната естествена красота bouquet

за другото, което си споделила, хм не мисля, че е така......
и сериалът на Чачко имаше много неизвестни до самото му начало, но сега е на първо място по рейтинг Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия