Досетих се и проверих - от там е


Дайте ми интересни постни рецепти, моля!



И не, те не чакат да гледат Киво , чакат с нетърпение да плюят и по него и по Туба и по сериала, помни ми думата. Та те направиха тема за сериал, който не харесват, какво повече ? Нормално ли е ? За мен не.
Ето, най - пресен пример - какво преведе Варнето
- какво е писала лелка
Нормално
Не. Знам, че не трябва да ги отразявам, не е полезно за здравето дори да ги четеш, но не мога да допусна хората да ни бъркат с тях като фенове на Киво и да мислят, че и ние не сме в ред

Може би още тази вечер 
може и да е вярно това за Едже, а може и да не е. Но аз поне не съм усетила такова отношение към зрителите или пък второстепенните персонажи да слугуват на главните
Ще видим какво се е получило. За мен тя е талантлива сценаристка, но наистина с Мелек заедно бяха непобедим тандем, създадоха няколко невероятни сериала, не един. Факта, че Киво отново се е съгласил да участва в неин проект след КСШ ми говори, че и има все още доверие. Пък, то ще се види ... дано и е дошло вдъхновението , талантът си го има

се е развихрила 




, мерси за коментарите в турския форум 



точно в десятката 
аз също не смятам, че сценаристите трябва да променят сценария си под натиска и капризите на зрителите. От къде на къде ? 



дебна в ТТ 

аз дори си мисля и това, че Туба наистина е подписала на 11 август именно за този проект, а не за ЧБ, на тази дата майка и и е пожелала много успех , на Киво също - така писаха момичетата в темата на Туба. Може наистина да не е искала отново да играе в сериал с такава тематика, вече е играла в два такива
А пък КЧ или дори самия Киво да е искал непременно да играят двамата заедно
Защото можеха да изчакат и до януари да стане готов сценария на Сема и Ейлем. Но, не мисля, че това е причината, сценария според мен си е готов, просто са решили да заложат на този на Едже, кой да ни каже
Дано не са сбъркали
На мен ми харесва как пишат Сема и Ейлем - любимата ми Перличка е тяхна, хареса ми много и КД колкото гледах, но трябва да го догледам до края, за да реша дали е моят сериал
, няма как да знаем какво се е случило с подмяната на сценариите, с версиите, които ни представиха, със сигурност е имало някакви проблеми, дано сега е за добро!
и след това погребението, мъката на всички, на Илкнур....
Препоръчани теми