Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 52

  • 89 074
  • 738
# 105
Айре  Heart Eyes моя е грешката, исках да кажа, че съм до 77  hahaha пък съм написала 37  Joy Joy Joy Смъртта на Назифчето ме отказа да го гледам нататък ... много силна сцена да, ма чак пък най  newsm78 Не, има и други за мен  Peace Ако беше гледала Въпрос на чест щеше да видиш  Laughing Ами смъртта на Али ? Има, има и други ... невероятно играят тези турци, бе ... Мен защо ме е яд, като спрат някой сериал - плени ме играта на актьорите, зарибя се по сериала и те вземат, че го спрат  #Cussing out И все тия , дето най ми харесват  Mr. Green не моем се разберем с турските зрители явно  hahaha
Нали ти ме питаше едно време с кого е Сонгюл  newsm78 Ето, този актьор е нейния партньор в живота, не зная дали са се оженили, май не  newsm78
Скрит текст:
Той се включва в Кара Севда този сезон
Виж целия пост
# 106
мерси за инфото за Сонгюл, не е много лош Whistling
обаче нямат деца така ли?
а турците са невероятни, да, ама в момента съм на вълна Махир и Фериде Wink

няма снимки за сега  Peace
лекинка от мен Hug

 Simple Smile

Виж целия пост
# 107



      Как не е лош, бе, Айри!!! Направо си е хубавец и много се радвам за Сунгюл. Че съпругът ѝ хич не ми харесваше. Дето злословят, че се е развел с нея заради Къванч в Перла.

      А за подмяната на сериала никога няма да разберем. Но се е наложила. Какво пренаписване. Че те го пренаписваха. Всичко беше финализирано почти.       

Лека ви вечер, момичета! 
Виж целия пост
# 108
Айрич  Heart Eyes не, не съм чула да имат дете  newsm78 Малко е дъртичък за нея / на 56 г. / ама, любов ... Но, се чудя защо още не са се оженили ... много отдавна са заедно. Ако се беше омъжила, щеше да се чуе предполагам  newsm78 Симпатичен е де. Ще го видим и как играе, той играе главно в театъра доколкото знам.
Орси, така е, няма и да разберем. Но, и за КД казват, че са го пренаписвали много пъти, та не знам ... Нейсе! Така или иначе вече няма значение ... Ще си гледаме Дързост и красота  Laughing Дано имат късмет  Киво и Туба  Praynig
Лека и синеока и от мен!  smile3524
Виж целия пост
# 109
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Видео с нашето момче и снимчици. Heart Eyes

https://vk.com/kivanc_tatlitug?z=video179104563_456239189%2F82dd … pl_wall_-42273871









Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 110
Добрутроо Hug Hug

Снеже  Hug мерси bouquet

ммм много е готин Crazy



само да не взема да се подстриже за ролята Whistling
Виж целия пост
# 111

Питат Къванч дали е добре след катастрофата.

Къванч: Нищо лошо не се случи, слава Богу. Както виждате. Според теб как съм? Приятна работа. Добре съм, благодаря. Много бързам, друг път ще говорим.

Репортер: Свърши ли ваканцията?

Къванч: Приятна работа!
Виж целия пост
# 112
Добро утрооо!  Hug Hug Hug
Ама как да не е добро, като ме посреща с такава красота  Peace Снеже  Hug благодаря!  bouquet И за кафенцето и за снимките и за видеото!
 Laughing много ме кефи на тази

Айре  Heart Eyes много е готин, а ? Не вярвам да се подстриже за ролята, аз мисля, че заради това пуска косата, иначе знаеш, че се подстригва редовно и то доста късо, май не я търпи особено. Ама да видим де, да не ме опровергае  hahaha
Варне  Hug много ти благодаря, винаги ни помагаш!  love001
Ето така си ги представям Джес и Сю  Laughing

Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 113
Фенче Heart Eyes, ходещ сексапил Heart Eyes
някои може да го нарекат и тупалка Mr. Green hahaha
и аз си мисля, че по принцип не обича дълга коса и сега я пуска заради ролята Peace

Варничка, благодаря bouquet

Снеже Hug
ФЕ щяла да снима с МЙ newsm78

Цитат
Информация о новом проекте Фахрийе подтвердилась 👏👏
Фильм будет снимать продюсерская компания Тафф
Фахрие Эвджен, которая не принимала 2 года участия в проектах кроме двух реклам, нарушила тишину. Красивая актриса, будет в новом фильме с Муратом Йылдырымом.
Съемки начнутся на следующей недели в Стамбуле


Виж целия пост
# 114
Айре  Heart Eyes ами наистина си е ходещ сексапил нашето момче  Heart Eyes

За тези, на които не им се отваря видеото Вконтакта
http://www.ucankus.com/video/27736/gectigimiz-gunlerde-trafik-ka … ayla-ilgili-neler
Много се радвам за Фахриенце, време и беше и на нея да снима  PeaceИ добър партньор са и избрали. Харесах го как играе в Кралицата на нощта. Исках да я видя с Кеньо в сериал, ама ... но, нищо не се знае  Wink може пък слуховете да станат реалност.
Красивата ни и дръзка двойка  Heart Eyes

Дано днес или утре ни пуснат вече снимките от промото ... но, най-хубавото винаги се оставя за на края  Peace
Тази не си я спомням, унгарките са я изнамерили
Виж целия пост
# 115
аз па си го спомням на тая снимка Wink
излязоха сравнително скоро, цяла поредица Peace

ох бе, пак ли не ти се отвори видеото ВК Joy Joy
и аз много се радвам за ФЕ, че се връща към това, което прави най-добре , а именно да играе!

от днес
косата  вече много дълга  Crazy








Виж целия пост
# 116

    Благодаря за благите новинки - Снеже, Айре, Варне!  Hug

    И на теб, Фен, че го сложи във вид удобен за гледане и от мен.

    Май, както и предполагах на майтап, но не е излизал този човек, че не го ловиха досега. Ето го сега навън и хоп - веднага фотоси. Хъм, много пари взимал... ! Ама я колко време не е на екран и интересът не секва! И няма и да секне. Дори и да не се появява вече. Примерно, де! Grinning
Виж целия пост
# 117
Айре  Heart Eyes Орсич  Hug Веднъж ми се отваря, веднъж не, та затова го дадох във вид, в който може да се види от всеки видеото.
Айрич  Heart Eyes благодаря! Ммм ... само е за ролята тази отгледана косичка, така да знаеш  Laughing
Орси, така е, заслужил си ги е, не ги краде  Laughing  Както всички останали актьори. Малко ли труд хвърли през годините, за да се докаже ? И сега, името му само по себе си работи за него. Малко ли жертви направи в името на работата  ... рискува здравето си с тези напълнявания, отслабвания. Блъска като луд, за да е във форма, гладува, да не е лесно ? Ето и сега - мъчи се горкия в тези жеги с тази коса  Joy Joy Joy На фона на парите, които се взимат в Турция, да не говорим пък у нас, тези суми са наистина ухааа, ама само за един филм онези в Холивуд прибират милиони долари ... а работата на всички е еднакво трудна. Ама то къде ли има справедливост в този живот ... И ние работим същото като други, ама разликата в заплащането е космическа  Mr. Green
Явно и днес няма да има снимки ... затова пък, колажи да искаш  Mr. Green
Този е доста сполучлив, а ?
Виж целия пост
# 118



     Красавчик, както е писала една подруга!

     
Виж целия пост
# 119
Орси, кефиш ме Wink

Фенче Heart Eyes за теб Wink

https://twitter.com/SaraLovesKT/status/772083831822249984

да, не е лош колажа Peace

 Grinning





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия