
Фенче,
мерси за кафето.
И аз чакам някакви новини днес.


Хубав ден!

мерси за кафето.
И аз чакам някакви новини днес.




Колкото до Озан май наистина съм забравила, но и в двата случая беше егоистично. Не исках чак да го самоубиват/убиват, но няма да ми липсва
Забравих да кажа за Емир, аз не мисля, че обича Нихан, по-скоро не може да се примири, че не може да има нещо, както е свикнал да получава всичко, което иска 
Какъв викинг щеше да бъде точно в този си вид, чуден 







, Фенче 
ееее чак пък свиреп, за нашия лъчезарко 
, пиши му в ТТ, че така го искаш в новия сериал 
. От погледа е, много заканително гледа.
. От погледа е, много заканително гледа.





Светле
Миси
Айре

поста не се е харесал на някого 
благодаря! Очаквах повече инфо, но и това, че каста вече е определен е нещо
Тепърва ни чакат новини
Някой знае ли нещо за последния присъединил се актьор към каста ? Дали няма да е брат на Джес
Или пък той ще играе Корай
Не видях да има актьор, който да играе бащата на Джесур ... освен, ако няма да има такъв, да е починал и затова Джес да тръгне да си отмъщава 

Светле
ма много плашливи сте били 
Той, че е свикнал да получава всичко е така, но Нихан я обича с някаква шизофренична страст. Това, че никога насила не я направи наистина своя жена, също дава да се разбере колко му е скъпа. Но, това си е моето мнение разбира се, ти може и да не си съгласна 
Не се съмнявам, че ще са хубава двойка, само се надявам и на мен, като на Киво да ми хареса сценария на Еджето 

благодаря за Ашка! 

Светле
Миси
Айре

поста не се е харесал на някого 
благодаря! Очаквах повече инфо, но и това, че каста вече е определен е нещо
Тепърва ни чакат новини
Някой знае ли нещо за последния присъединил се актьор към каста ? Дали няма да е брат на Джес
Или пък той ще играе Корай
Не видях да има актьор, който да играе бащата на Джесур ... освен, ако няма да има такъв, да е починал и затова Джес да тръгне да си отмъщава 

Светле
ма много плашливи сте били 
Той, че е свикнал да получава всичко е така, но Нихан я обича с някаква шизофренична страст. Това, че никога насила не я направи наистина своя жена, също дава да се разбере колко му е скъпа. Но, това си е моето мнение разбира се, ти може и да не си съгласна 
Не се съмнявам, че ще са хубава двойка, само се надявам и на мен, като на Киво да ми хареса сценария на Еджето 

благодаря за Ашка! 
здраве да е .....
, той Киво мен ще пита как го харесвам
Аз по-скоро на Едже или на режисьора трябва да пиша
Този последния актьор ми изглежда симпатяга 
, така е, страшен и секси, взироопасна комбинация
И разбира се, за мен този тип любов не мога да я нарека любов, а мания, обсебване и т.н 


сьоз! Обещаваш, нали ?
направо е взривоопасна комбинация момчето ни
Тежко и горко на този, към когото е насочена
Ама тя и сестра му е същото психо
Същата откачалка - цялото им семейство е такова, начело с Галип ... кой знае и той какво е причинил на жена си
И е не по-малко жестока, даже и повече ...

благодаря, мила!
Няма да трия
вчера съм те заблудила, без да искам










гласува се в дясно, малко надолу скролваш с мишката, където са изброени двойките 

Тия са по-зле и от нашите хейтърки 
а, дано наистина ни пуснат първия тийзър до края на седмицата
Как се променят хората с една прическа, брада, чалма....
Този актьор, ако го бях видяла с чалмата нямаше да ми направи впечатление, а в същност е симпатичен 
, нямам време да ги чета рускините, но големи биреси ръсят
Понякога си мисля, че е така заради майтапа, дано де, иначе, лошо
Киво толкова го е яд на Чаги, че го вика с него да го разсейва и да го провали и него
Може да го съберат със сестрата на Башак за да го провалят съвсем и да няма конкуренция
После е на ред следвашия млад успешен актьор
Оф, прихващам от тях, заразно е...

, мен от този Киво повече ме е страх отколкото от Секиз

не е майтап, мила, искрено го ожалват Киво
- как след като се е хванал с Башак всичко му върви наопаки, че след като се е оженил за нея / насилствено
Сега щяла да му провали и този сериал
Аз викам, направо да се гръмне Киво, да се не мъчи
да бе, какъв е завистливко само ... само затова се е хванал с Чачо, да провали и него, няма само той да го прави
тия пак са на по няколко водки и не знаят какво пишат

влизаш във форма 

, Ашка е много добър 


Препоръчани теми