Токуда Болница София - тема 23

  • 87 096
  • 753
# 420
Здравейте мили момичета!Влизам с малко необичайна молба!В края на 2010 раждах в Токуда,секцио при д-р.Лазарова и Илиев.Знам ,че Илиев обича да взема по-сложни случаи,молбата ми е ако някой от вас се следи при него да го попита дали би се наел с нормално раждане след 3секциота,причините бяха две -седалищни,последно-нормално прилежание но имаше починал близнак и нямаше как да стане нормално.Благодаря ви много!
Евентуално в св.Лазар има докторка ,която ще се съгласи,но честно казано предпочитам Токуда.

Д-р Димитров ми е споделял, че е израждал нормално жена след 3 секциота.
Виж целия пост
# 421
час за запис на тонове ми каза да не записвам, ще звънна отново да попитам
Виж целия пост
# 422
 Kisses,много ме зарадва,а аз бях чувала,че е го търсят само за секцио!Супер....още един потециален,мой доктор!
Виж целия пост
# 423
Въпрос към всички, които се следят АГ, не за бременност-това го свърших вече Simple Smile
Кой специалист бихте препоръчали, пак казвам, НЕ за следене на бременност; питам защото знам кои са спецовете там и затова трудно се записват часове за профилактични прегледи.

Имам добри впечатления от Кирякова и Герганова, но всякакви съвети и наблюдения са добре дошли. Crazy
Виж целия пост
# 424
Карагьозов, но много се чака за час.
Виж целия пост
# 425
Момичета Димитров ми каза да ида в понеделник за запис на тонове но не запомних от 8 или от 9 часа сутринта може да се иде че искам масимално рано, а с Токуда не мога да се свържа естесвено да ги питам
При преносване може да се ходи на запис на тонове без час. От 8 работят.
Виж целия пост
# 426
Момичета, има ли в Токуда лекарска комисия, която може да ми продължи болничния при бременност?

Имах тридневен престой в болницата и ми дадоха 30 дни болничен като ми казаха, че за удължаване трябва да ида "в което и да е дкц с комисия"...странно ми се стори. Днес се консултирах с личния ми лекар, който е в Софиямед и каза, че няма как комисията от там да ми подпишат болничен и да ходя в Токуда...но защо тогава въпросната сестра от Токуда ме прати в друго здравно заведение. Много се обърках  ooooh! Thinking
Виж целия пост
# 427
Момичета, има ли в Токуда лекарска комисия, която може да ми продължи болничния при бременност?

Имах тридневен престой в болницата и ми дадоха 30 дни болничен като ми казаха, че за удължаване трябва да ида "в което и да е дкц с комисия"...странно ми се стори. Днес се консултирах с личния ми лекар, който е в Софиямед и каза, че няма как комисията от там да ми подпишат болничен и да ходя в Токуда...но защо тогава въпросната сестра от Токуда ме прати в друго здравно заведение. Много се обърках  ooooh! Thinking
Аз бях на ЖК в Токуда и ми издаваха болнични с лекарска комисия.
Виж целия пост
# 428
и на мен така. даже Герганова ми казваше кога се свиква комисията
Виж целия пост
# 429
и на мен така. даже Герганова ми казваше кога се свиква комисията

Хм, ми да. И аз се надявам на нещо такова и не толкова сложно... Благодаря за отговорите, момичета.
Виж целия пост
# 430
Комисията е всяка сряда, в четвъртък си взимах болничния и амб.картата.
Виж целия пост
# 431
и на мен така. даже Герганова ми казваше кога се свиква комисията

Хм, ми да. И аз се надявам на нещо такова и не толкова сложно... Благодаря за отговорите, момичета.
изобщо не е сложно, не го мисли. просто предупреждавай, че ти наближава времето и те ще ти казват кога да си оставиш документите.
Виж целия пост
# 432
Здравейте,
Аз родих в Токуда през 2015 при д-р Корсачки.За д-р Корсачки мога да кажа,че е страхотен специалист и човек,изключително мил,но на самото раждане бях малко разочарована от него.Раждането беше нормално и не протече много добре,няма да изпадам в подробности,но общо взето д-р Корсачки беше след нощна смята и беше меко казано раздразнителен.Приеха ме сутринта към 7.30ч с 4 см разкритие и докторът си отиде да се наспи,като каза,че ще дойде когато разкритието напредне.Към 14ч му се обадиха,той дойде,прегледа ме,но аз извиках от болка и той каза,че влизам директно за секцио,така било по-добре за мен и за него.Както и да е,впоследствие родих нормално в операционна,защото анестезиолога се забави.На самото раждане имаше реплики от негова страна като:на слезващото раждане аз няма да присъствам,планетата Земя те вика,ало къде си и т.н.
Сега отново съм бременна и пак ходя в Токуда.За момента се следя при друг лекар.Та въпросът ми е,мислите ли,че такова поведение е ок по време на раждане и при вас случвало ли се е нещо подобно?
Виж целия пост
# 433
Не смятам, че подобно поведение е допустимо! Вярно е, че всеки допуска грешки, но хайде да не ни се падат на нас. На твое място и аз бих сменила лекаря.

От Токуда имам отлични преки впечатления от д-р Маркова и д-р Колева. Маркова ми следеше цялата бременност, обяснява подробно и достъпно, страхотно си паснахме като лекар и пациент, поне аз така го усещах. За жалост обаче нямаше как да родя при нея, затова родих с д-р Колева (тя ме следеше по ЗК, но там прегледите не са особено подробни). Тя е отличен професионалист, има делови подход, изключително прецизна и е супер отзивчива, дори към момичетата, които са раждали при друг лекар. Минус при нея е, че не е много разговорлива и не обяснява подробно, но си знае работата и без колебания съм й се доверявала при спешни ситуации.
Виж целия пост
# 434
Vilichka,мерси за отговора.Все още ме глажди съвестта,че ходя при друг лекар,особено след като сестрата ме попита 2 пъти защо не ходя при него  Confused
От друга страна пак казвам,че наистина е бил винаги супер мил на прегледите,и че е голям професионалист.И до ден днешен не мога да си обясня това поведение,дари пък аз не бях труден пациент newsm78 Болката наистина беше ужасяваща и бебето беше голямо - 3810,а 2 дни преди да родя го измери 3100. Това си е бая разлика....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия