Токуда Болница София - тема 23

  • 87 096
  • 753
# 435
Съжалявам да го прочета. Аз бих ти препоръчала Димитров, защото освен професионалист, проявява изключителна човечност и търпимост спрямо пациентите си. Аз пък съм труден пациент, лигавя се, задавам абсурдни въпроси, чета много за всичко и съм вече пословична, на самото раждане изпаднах в истерия, този човек само с усмивка ме успокои. Изобщо, наред с мамолога и стоматолога ми, Димитров е най-добрия лекар, на когото съм попадала, а повярвай ми съм обиколила страшно много специалисти, особено гинеколози.
От Корсачки нямам впечатления, виждала съм го да се консултира с Димитров, когато съм била на преглед, но също ми изглеждаше много приветлив. Може би просто не му е било ден, знам ли. Не бива да се чувстваш зле от това, че си избрала друг специалист, все пак имаш пълното право да го направиш и да не даваш обяснение. Пожелавам ти едно спокойно и леко раждане !
Виж целия пост
# 436
Аз пък съм много доволна от Корсачки. Ако не беше той, сигурно щях да откача на раждането, защото анестезиоложката беше решила, че вече е супер изморена и всичко я дразнеше. Самият той беше в отпуск, но всеки ден идваше заради неговите пациентки. Така 4 дни подред. Страшно предразполагащ лекар и моето бебе го измери доста точно. Но пък ако ти не се чувстваш ОК с него, сменяй го. Важното е ти да си добре, не кой какво ще си мисли.
Виж целия пост
# 437
Чела съм доста хубави неща за Корсачки и винаги съм се чудила на какво отгоре. Ходила съм веднъж по спешност при него, преди 5 години и не бих повторила.
Добре си направила, че си сменила лекаря, аз на твое място не бих се притеснявала грам. Лека бременност!
Виж целия пост
# 438
Благодаря ви за отговорите момичета Wink
Cristi,пак казвам,че и до ден днешен не мога да си обясня поведението му по време ва раждането.На всеки преглед е бил супер мил и превеплев.Другото,което не ми направи зобро впечатление,е че дойде само веднаж след раждането да провери как са шевовете ми,а аз лежах в семейната стая в гинекология 2 седмици с бебето,защото беше с жестока инфекция-CRP 120. Както и да е,това е в миналото,вече ще споделям само нови впечатления. Благодаря ви отново и лека бременност на всички.
Виж целия пост
# 439
daniel80, представа нямам Sad Но ако си се разочаровала, даваш напред и толкова. Няма смисъл да се мъчиш Hug
Виж целия пост
# 440
daniel80, не го мисли, важното е да се чувстваш добре с лекаря, който си избрала сега. Желая ти леки бременност и раждане и да се похвалиш после с пухкавия финал!
Виж целия пост
# 441
Те май повечето са така - мили и приветливи на прегледите, докато избереш екип, после вече не си важен. И аз съм с такова впечатление след две раждания в Токуда при двама различни лекари. Колева я смених точно заради това,  пък после стана почти "от трън та на глог".   Confused
Виж целия пост
# 442
Те май повечето са така - мили и приветливи на прегледите, докато избереш екип, после вече не си важен. И аз съм с такова впечатление след две раждания в Токуда при двама различни лекари. Колева я смених точно заради това,  пък после стана почти "от трън та на глог".   Confused
Елени, при кого си била след Колева?  Confused
Виж целия пост
# 443
Аз си се следях на друго място, отидох само за "здравей" преглед при Корсачки и после за раждането.
Виж целия пост
# 444
Бях при Попова. Бях много доволна от не. До момента, в който влязох за секциото. Не дойде да ме види преди секциото изобщо, след това се отби само веднъж. До края на престоя си не я видях. На свалянето на конците (трябваше да я издирвам да я питам кога и къде да ида), каза, че няма нужда от контролен преглед изобщо, чак след 6 месеца профилактичен. Ей такива може би дребни неща, но ми оставиха кофти усещане като цяло. Като професионализъм нямам забележки обаче. Надявах се тя да бъде моята лекарка оттук насетне, но не би!
С Колева беше абсолютно същото първия път, аз затова я смених...
Виж целия пост
# 445
Илиев в това отношение беше идеален - идваше всеки ден, чак се чудех какви са тези смени неговите. Вярно, че го чаках с изтекли води и контракции да се наспи, но разбираемо и той е човек.
 Но честно казано за контролни прегледи смятам да ходя само при Карагьозов.
Виж целия пост
# 446
Попова май не съм я виждала newsm78
Виж целия пост
# 447
Момичета, в доста ранна бременност съм. Живи и здрави, искам да родя при д-р Димитров. Мислех да звънна за час февруари месец, но моя позната, която ще ражда април, е звъняла за час тези дни и се е оказало, че няма как да я приеме! Дали ще ме помислят за "хахо", ако звънна за час сега? Терминът ми е 2 юли, ще раждам секцио, т.е. - юни. И още един въпрос. С "-" резус фактор съм. Инжекцията, която се поставя след раждането, налична ли е в Токуда, заплаща ли се допълнително?
Виж целия пост
# 448
Др. Колева на раждането ми  е
Виж целия пост
# 449
Момичета, в доста ранна бременност съм. Живи и здрави, искам да родя при д-р Димитров. Мислех да звънна за час февруари месец, но моя позната, която ще ражда април, е звъняла за час тези дни и се е оказало, че няма как да я приеме! Дали ще ме помислят за "хахо", ако звънна за час сега? Терминът ми е 2 юли, ще раждам секцио, т.е. - юни. И още един въпрос. С "-" резус фактор съм. Инжекцията, която се поставя след раждането, налична ли е в Токуда, заплаща ли се допълнително?
Няма да те помислят за хахо, звънни възможно най-рано и иди на консултация с лекаря, за да си спокойна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия