и също вечер след банята към 8:30 хапва и в кошарата и сам си заспива. В началото винаги му пусках музика, но вече се научи и без музика да заспива, просто разбра,че след банята се спи по много

То към симптомите има и много други, оплешивяване на тила, нощно изпотяване, неспокоен сън, плашливост - стряскане и вече при изпуснатите случаи- деформации. При нас няма други, за това исках да видя дали потенето на ръчички и крачета е нормално. Рових и в други форуми - явно това е срещано и без рахит. Май не трябваше да питам... само да филмирам и други хора, съжалявам, просто ... исках да знам.
То към симптомите има и много други, оплешивяване на тила, нощно изпотяване, неспокоен сън, плашливост - стряскане и вече при изпуснатите случаи- деформации. При нас няма други, за това исках да видя дали потенето на ръчички и крачета е нормално. Рових и в други форуми - явно това е срещано и без рахит. Май не трябваше да питам... само да филмирам и други хора, съжалявам, просто ... исках да знам.
))Препоръчани теми