. Едната лекарка не беше отказала, но тогава точно миглата се беше скрила и не можа да я намери, стояхме един час там, кърмехме се уж да се появи, но уви
.
Нали кърмиш? Кърмата има милиони антигени и левкоцити. Или аз бих взела силен витамин и ще се предаде с кърмата. По време на почти цялата бременност, че и преди това, взимах Пренатал на Джеймисън и май действа като стероид. Затова сега ги спрях, но мисля да започна пак за кратко.
Ще видим. Благодаря за пожеланието! Искам да те попитам някои неща... При вас само слуз ли имаше? Антибиотикът повлия ли ви по някакъв начин на кърменето? Имахте ли странични ефекти от него и ще пускате ли контролно изследване за да се види дали всичко е ок вече? Нашата педиатърка каза, че нямало нужда изобщо от изследване, алергия било... Но аз ще пусна на своя глава. Извинявай за многото въпроси.
(антибиограмата показа, че няма да се повлияе от АБ, които се дават през устата), не повлия на кърменето, продължаваше да си хапва с апетит, но от инжекциите крачетата започнаха да го болят и плака много, докато не сложихме компреси с риванол. Другата седмица ще пускаме контролна проба.
Нали кърмиш? Кърмата има милиони антигени и левкоцити. Или аз бих взела силен витамин и ще се предаде с кърмата. По време на почти цялата бременност, че и преди това, взимах Пренатал на Джеймисън и май действа като стероид. Затова сега ги спрях, но мисля да започна пак за кратко.
Препоръчани теми