Пееш или лъжеш

  • 105 526
  • 1 125
# 660
Залагам, че 6 ще спечели, защото е най-хубава Joy
Виж целия пост
# 661
Номер 6 мисля, че не може да пее, въпреки че направи супер липсинг. За мен пеят 3 и 4. Много ме кефи моментът на истината на сцената.
Виж целия пост
# 662
Номер 6 мисля, че не може да пее, въпреки че направи супер липсинг. За мен пеят 3 и 4. Много ме кефи моментът на истината на сцената.
Затова ми е смешно донякъде, защото и аз предполагам, че не може да пее. Но Коцето така да я зяпа. Най-млада е, слабичка, нежна, точно негов тип и мисля, че ще я избере.
Виж целия пост
# 663
Четох някъде , че 6 е много добра певица с поп и джаз пеене, но мисля, че няма да я остави.
Виж целия пост
# 664
Аааа, не познаааах, пу да му се невиди, браво на мацката.
Виж целия пост
# 665
Не познах. Все пак Коцето ѝ каза, че е много красива и я помоли да му изпее малко от песента му.

Може пък да я покани по-нататък да пеят заедно? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 666
залагам на 4
Виж целия пост
# 667
Не познах. Все пак Коцето ѝ каза, че е много красива и я помоли да му изпее малко от песента му.

Може пък да я покани по-нататък да пеят заедно? Rolling Eyes

Защо да не я покани, много е талантлива.. И аз бях за N 6,..жалко, че я подцени Коцето..

Много комично-трагичен финал..Sweat Smile
Виж целия пост
# 668
Браво на  момичето! Пее от душа!
Виж целия пост
# 669

Големи познавачи се извъдиха всички.Начело със всезнайкото Фънки и Константин.
Съжалявам за номер 4.
Виж целия пост
# 670
Хахаха, супер финал, може до Нова Година да се научи да пее, хахаха.
Виж целия пост
# 671
Всичко си беше точно както е по сценарий. Още като изгони № 1 уж с претенции за справедливост и като пък му чух мотивите за изгонване на № 4, всичко се изясни.
Виж целия пост
# 672
Между другото си мислех, че Константин е избрал пеещо момиче, заради Мария Игнатова. Момичето каза, че е участвало в последния Х фактор и е стигнало донякъде, т.е. ако е така със сигурност е минало през Мария, а ако не е, то Мария знае, че момичето лъже. Когато накрая всеки един от "панела" казваше кого подкрепя, Мария я посочи и аз си помислих, че индиректно казва, че девойката пее.
Виж целия пост
# 673
Едва ли Мария може да помни всички участници в Х Фактор...
Виж целия пост
# 674
Хахха весел финал беше. Репликите на Коцето, които ме разсмяха "По-тихо","Трагедия пълна". Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия