Пееш или лъжеш

  • 105 532
  • 1 125
# 675
Едва ли Мария може да помни всички участници в Х Фактор...
Тя и самата Мария каза, че няма как да запомни всички участници и затова не потвърди информацията.
Виж целия пост
# 676
Точно на това момиче пък много му личеше , че лъже , не знам как нямат грам интуиция.
Виж целия пост
# 677
Точно на това момиче пък много му личеше , че лъже , не знам как нямат грам интуиция.

Личеше си, че е много притеснена
Виж целия пост
# 678
Добър финал се получи 😃😃😃 Но с номер 6 щеше да стане страхотен дует. Мислех си, че тя лъже, а че номер 3 пее върховно 😃😃😃 Не мисля, че е имал съмнение дали номер 4 не пее, просто трябваше да избере една от двете. Мисля, че лип-синга го заблуди, както и мен. Съжалявам, че Кристиян - номер 1, го изгърмяха тук. Гледала съм го някъде, пее страхотно, но беше ясно, че Коцето ще избере жена.
Виж целия пост
# 679
и номер 4 (момето в бяло)  пее добре, и по ТВ са я давали.
Виж целия пост
# 680
Кой ще е тази вечер?
Виж целия пост
# 681

Миро
Виж целия пост
# 682
Миро как успя да изгони най-хубавото  момиче от всичките участници...Rolling EyesRolling Eyes
Виж целия пост
# 683
Номер 8 е Надя Казакова. Мисля, че я познаха, но не казаха нищо
Виж целия пост
# 684
Миро как успя да изгони най-хубавото  момиче от всичките участници...Rolling EyesRolling Eyes
Е ,Миро не е като Коцето  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 685
Миро как успя да изгони най-хубавото  момиче от всичките участници...Rolling EyesRolling Eyes
Е ,Миро не е като Коцето  Stuck Out Tongue Winking Eye

И Коцето изгони красивото момиче, което пееше прекрасно..
Виж целия пост
# 686
Много лигав Миро. Саня не мога да понасям. Дотук най-интересно беше с В.Маринов и после с Тони Димитрова.
Виж целия пост
# 687
Номер 5 не  пее.
Виж целия пост
# 688
И Преслава пее...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 689
Номер 4 пее ...Sweat SmileSweat SmileClose
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия