Пееш или лъжеш

  • 105 521
  • 1 125
# 600
Марио прави страхотни вечери в заведението, в което пее. Изключително невзрачно заведение, но хората ходят със сигурност и заради него. Той обожава да пее Васил Найденов.
Виж целия пост
# 601
Жули беше моят човек ( номер три) . Тя пее много хубаво, при това от малка . Жалко , че се падна в този дървен епизод . Тази Галена от къде я извадиха  се чудя ?! Маги Х вече не е ли наясно, че представителите на поп-фолка , или както там се определят , ако няма щракане с пръсти , за друго не стават ?!

Това, че казаха че играе сериозно тенис много обърка нещата. До последно само заради това бях убеден, че не пее.На видеото хич не личеше да е играла тенис.
Виж целия пост
# 602
Аз пък да не го удрям на конспирации ама почвам да си мисля, че се знае предварително от участниците кой може и кой не може да пее и дори и този който ще бъде избран.
Виж целия пост
# 603
Аз пък да не го удрям на конспирации ама почвам да си мисля, че се знае предварително от участниците кой може и кой не може да пее и дори и този който ще бъде избран.
Това го казах и аз, още в първия епизод...
Виж целия пост
# 604
Не знам дали ви направи впечатление, но имаше четирима пеещи и двама не пеещи. Тоест шансът да уцели пеещ човек беше голям, така че не се учудвам, че позна някои от пеещите участници.
Да,направи ми!
Също бяха по-малък брой участници.Според мен трябва да е заложен процент 50:50 още в началото на вечерта.
Виж целия пост
# 605
Аз пък да не го удрям на конспирации ама почвам да си мисля, че се знае предварително от участниците кой може и кой не може да пее и дори и този който ще бъде избран.
Това го казах и аз, още в първия епизод...

Мен ме съмнява, защото вчера и двете жени бяха по-подходящи за този стил, макар че пък сега се замислям, че в оригинала се партнира с мъжки вокал.
Интересно дали до края на предаването някой ще се издъни.
Виж целия пост
# 606
При Галена само 2-ма не можеха да пеят. Случайност ли е това?
Виж целия пост
# 607
Двама, с или без да включваме Галена Trollface
Виж целия пост
# 608
Жули беше моят човек ( номер три) . Тя пее много хубаво, при това от малка . Жалко , че се падна в този дървен епизод . Тази Галена от къде я извадиха  се чудя ?! Маги Х вече не е ли наясно, че представителите на поп-фолка , или както там се определят , ако няма щракане с пръсти , за друго не стават ?!

Това, че казаха че играе сериозно тенис много обърка нещата. До последно само заради това бях убеден, че не пее.На видеото хич не личеше да е играла тенис.
Това с тениса беше недомислено ! Или неправилно интерпретирано! Жули най - много преди месец максимум да е хванала ракетата. Предполагам, че сценаристите са и измислили това занимание , защото реално нейният живот се върти около музиката и , каквото и да кажат , все ще е издайническо .
Иначе, с повече пеещи , явно минимизираха “риска от издънка”!
Виж целия пост
# 609
Изключително много ми хареса жената, която изпълни песента на Милена. Може би и заради песента, но в гласа имаше един много приятен хрип Heart Жалко, че не избра нея.
Виж целия пост
# 610
Изключително много ми хареса жената, която изпълни песента на Милена. Може би и заради песента, но в гласа имаше един много приятен хрип Heart Жалко, че не избра нея.
Тя ми хареса най-много. После е Жули. Но не вярвам да играе тенис на корт. Фигурата й не е спортна.
Виж целия пост
# 611
Изключително много ми хареса жената, която изпълни песента на Милена. Може би и заради песента, но в гласа имаше един много приятен хрип Heart Жалко, че не избра нея.
Тя ми хареса най-много. После е Жули. Но не вярвам да играе тенис на корт. Фигурата й не е спортна.
Не е по темата, на фигурата е последното от значение при тениса на корт.
Изумена съм, че някой слуша "песни" като тази, която беше заложена снощи да бъде изпълнена от Галена. Няма как да опиша погнусата си от това, че някой смятат това за музика и изпитват естетическо удовоствие? Озадачена съм...
Виж целия пост
# 612
Изключително много ми хареса жената, която изпълни песента на Милена. Може би и заради песента, но в гласа имаше един много приятен хрип Heart Жалко, че не избра нея.
Тя ми хареса най-много. После е Жули. Но не вярвам да играе тенис на корт. Фигурата й не е спортна.
Не е по темата, на фигерата е последното от значение при тениса на корт.
Изумена съм, че някой слуша "песни" като тази, която беше заложена снощи да бъде изпълнена от Галена. Няма как да опиша погнусата си от това, че някой смятат това за музика и изпитват естетическо удовоствие? Озадачена съм...
Не слушам такава музика. Но като канят поп фолк певци, такива песни ще пеят все пак. А Галена каква разголена рокля беше облякла. Бюстът й още малко щеше да се покаже. Не беше подходяща за този формат предаване.
Виж целия пост
# 613
Дано няма други чалгари… ама надали 🤨
Подозирам,че Азис ще е скоро…после Софка,Коцето/Фънки…Гери-Никол,Тита
Виж целия пост
# 614
Галена сто про е казала, че не иска да се излага, за да участва в предаването и затова са и сложили 4 добри певци. Просто да няма начин да сбърка, особено и с подсказките. Сега като погледнах и в Уики за първият сезон, и там само в 2 епизода са избрали лош певец. Не знам, от една страна е ясно, че не искат еднаква разбивка всеки път, че да има интрига до края, а не да разбереш още на 3 кръг какви остават, ама..

А, и поне могат да напишат отдолу един ред, когато ги разкриват дали са добри или лоши. Във вчерашния епизод имаше участник дето се оказа добър певец, ама като го слушах на мен лично въобще не ми звучеше добре и се чудех аджеба кое е Laughing

Дано вече сме минали поп-фолк квотата. Другият път гледам ще е Тони Димитрова, а гост съветници ще са Драго Драганов и Андреа Билка Билка (оф..)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия