Пееш или лъжеш

  • 105 521
  • 1 125
# 615
Бях убедена, че Жули не пее, защото си мислех, че след две пеещи жени, няма как и третата да пее, но тя пък има върховен глас. Много ми хареса.

Готвача страхотно изпълни Васил Найденов, но при песента с Галена не бях сигурна в началото дали пее добре. Бях сигурна, че ще заложи на мъж, а те другите двама им личеше, че са зле.

Като запя момчето и сякаш се спогледаха. Не беше лип синг, а той си пусна гласа като си мислеше, че музиката ще го заглуши. Но Галена го чу и погледна към другите. С такова усещане останах.

Роклята й беше ужасна.
Виж целия пост
# 616
Рачков изобщо не е за това предаване.Не може да развива простотиите тук ,прекъсват го непрекъснато Иван и Андрей Joy ,добре си беше в Капките.
Виж целия пост
# 617
Драганов е станал двоен. Кой лансира банда банда да се чекне на първи ред?
Виж целия пост
# 618
Мича казва на Бандата да  си затвори краката Smiley
Виж целия пост
# 619
Драго как се пъна, че знае всички от Евровизия и още първата сбърка Laughing
Виж целия пост
# 620
Не видях никакъв танц, още повече high heels.
Виж целия пост
# 621
Взеха за мезе Драго, хареса ми, много му приляга да е Веско Маринов номер 2 Satisfied
Виж целия пост
# 622
Много тъпо беше това съотношение -5 към 2…
Иначе само за първата изгонена бях сигурна , че пее, даже щеше да стане и перфектен дует.
Виж целия пост
# 623
Драго преигра с това "Очите ти излъчват топлина", голям смях се получи после.
Виж целия пост
# 624
Драго има здравословен проблем с щитовидната жлеза. В едно интервю слушах историята за напълняването и другите здравословни проблеми и как в началото изпаднал в дълбока депресия.
Андрея Банда Банда никога не съм я харесвала.
Ха Тони избра непеещ човек. С какъв ужас я гледаше като запя момичето.
Виж целия пост
# 625
Много тъпо беше това съотношение -5 към 2…
Иначе само за първата изгонена бях сигурна , че пее, даже щеше да стане и перфектен дует.

Ами, много е забавно даже. По-добре наистина да не знаеш какво ще е съотношението, отколкото всеки път да са болшинство добри изпълнители. Жалко, че го направиха за Тони Димитрова, която беше видно, че цяло предаване се притесняваше да не се изложи, въпреки, че самото шоу е за забавление и в крайна сметка няма голямо значение кой ще остане накрая.
Виж целия пост
# 626
Аз пък имам някакво съмнение, че това момиче дето го избра Тони Димитрова в новогодишното предаване ще се представи по друг начин.
Виж целия пост
# 627
Те веднъж го играха с Йорданка Христова този номер. Ще стане банално да го повторят.
Виж целия пост
# 628
Много тъпо беше това съотношение -5 към 2…
Иначе само за първата изгонена бях сигурна , че пее, даже щеше да стане и перфектен дует.

Ами, много е забавно даже. По-добре наистина да не знаеш какво ще е съотношението, отколкото всеки път да са болшинство добри изпълнители. Жалко, че го направиха за Тони Димитрова, която беше видно, че цяло предаване се притесняваше да не се изложи, въпреки, че самото шоу е за забавление и в крайна сметка няма голямо значение кой ще остане накрая.

Хубаво е да има момент на изненада, но от друга страна в самото начало няма почти никакви жокери и си е чист късмет . Така ако още в началото ги изгърмиш, както и стана,  накрая с трима непеещи и вече няма какво да направиш. Затова ми се струва несправедливо.
Виж целия пост
# 629
“Шегите”м/у Мара и Рачков затъпяват вече 🤨
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия