Пееш или лъжеш

  • 105 536
  • 1 125
# 690
Добре, де, как може да не помнят Надя Казакова от Шоуто на Слави и 5 старс? Толкова характерен образ. Защо ни правят на луди? Саня ли не ги познава- ако предположим, че другите са били много млади? Грозно режисирано...
Виж целия пост
# 691
Добре, де, как може да не помнят Надя Казакова от Шоуто на Слави и 5 старс? Толкова характерен образ. Защо ни правят на луди? Саня ли не ги познава- ако предположим, че другите са били много млади? Грозно режисирано...
Естествено, че я помнят.
Виж целия пост
# 692
Знаеха я ,че е тя ,ама се правиха на "луди" Joy
Виж целия пост
# 693
Абсолютно всички я познаха, затова накрая оставиха точно нея...
Виж целия пост
# 694
Аз не се сетих коя е, но ми беше много позната физиономия. Прилича ми на моя позната страшно много, дори са набори.
Миналия път Коцето още от началото каза как знае, че момчето пее и го махна. А сега чак всички да са я познали.. може де. Но той така или иначе остави трима пеещи.
На мен ми стана мъчно за младото момиче, което остана трета. Може би наистина Миро се сети коя е Надя. И не знам дали обърнахте  внимание на края на епизода, изписаха в памет на.. наш колега. Та явно наистина повечето знаеха, че пее. Този път имаше повече пеещи участници като цяло.
Виж целия пост
# 695
За мен Надя си я познаха категорично. Както и аз я познах още в началото - пък съм на 34. Тя беше много показвано и познато лице, отделно че е много характерна. От 5 stars, тя след Светлозар беше най-характерна и като глас и с вечно тъжния и притеснен поглед. Очилата до някъде го прикриха, но не мисля че хора като Миро, Иван и Андрей и Саня, биха я забравили. Те са дългогодишни лица и са и работили в телевизиите.
Жалко за Кристиян, който отпадна по същата причина поради която сега Надя спечели.
Виж целия пост
# 696
Аз съм следила всички музикални формати, но Надя не я помня , дори физиономията не ми беше позната. Направо шапка ви свалям, ме след почти 20 г. ги помните още..
Виж целия пост
# 697
Чак сега като прочетох коментарите се сетих коя е и я познах, преди това даже си мислех, че не пее.
Виж целия пост
# 698
То и аз не се сетих, не помня явно всичко, но журито най - вероятно я позна. Дори Миро също. Остави трима уж сигурен, че пеят всички, но избра точно нея. А момичето на 17г.заслужаваше да спечели, личе си колко й е мъчно.
Виж целия пост
# 699
Явно заложи на сигурното и затова хората масово се издразниха.
Виж целия пост
# 700
И бяха сложили двете по-възрастни жени, които очевидно не пееха, както и познато лице, което очевидно пееше и се знаеше от повечето.
За улеснение на Миро...
Виж целия пост
# 701
Виж целия пост
# 702
Е, няма как да се гарантира , че певецът или някой от панела не е разпознал случайно някой от пеещите. Дори да не са толкова разпознаваеми лица, все са имали някакви изяви по тв формати , в социалните мрежи, пеят по пиано барове и т.н. Ако се поставят условия да нямат никакви публични изяви, ще се стесни прекалено кръгът.
Може обаче поне да крият истинските им имена и да ги дегизират по някакъв начин . Знам ли и аз , чудя се как да стане справедливо Simple Smile
Виж целия пост
# 703
То тогава излиза, че Кристиян е най-прецакания в този формат - щото хем го познаха, хем си признаха и за разлика от други познати, той все пак не получи шанс за победа, а имаше потенциал защото освен добър певец е и много артистичен.
Виж целия пост
# 704
... Жалко за Кристиян, който отпадна по същата причина поради която сега Надя спечели.
Всъщност „позна го“ само Константин, който заяви че следи канала му в Youtube. Сега дали наистина го следи или така си беше по сценарии е друг въпрос. Така както не е сигурно и дали и Надя „не са я познали“ по сценарий.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия