Пееш или лъжеш

  • 105 521
  • 1 125
# 765
Доста семпла Анелия. Наистина по-меко няма как да се изразя. Горката.
Бях сигурна, че ще избере мъжът. И нарочно я сготвиха. Знаеха, че от един мъж ще избере точно него. Първо, че песента е за дует с мъж. Второ, че единственият мъж бе що годе симпатичен. И нарочно на лип синка той избра песен на Миро. За да я убеди още повече, че той би бил идеалната й половинка в този дует. Знаеха какъв ще бъде избора й и нарочно й сложиха непеещ единствен мъж. А, колко по-добри опции имаше…
Виж целия пост
# 766
Доста семпла Анелия. Наистина по-меко няма как да се изразя. Горката.
Бях сигурна, че ще избере мъжът. И нарочно я сготвиха. Знаеха, че от един мъж ще избере точно него. Първо, че песента е за дует с мъж. Второ, че единственият мъж бе що годе симпатичен. И нарочно на лип синка той избра песен на Миро. За да я убеди още повече, че той би бил идеалната й половинка в този дует. Знаеха какъв ще бъде избора й и нарочно й сложиха непеещ единствен мъж. А, колко по-добри опции имаше…
Права сте и за двете. Тя не е много умна определено, но и добре ѝ подложиха, един единствен мъж за песен с дуетна половинка мъж и той точно да не пее, въпреки че като цяло преобладаваха пеещите. При Тони Димитрова беше най-зле де, само двама пеещи, едната си спомням доста неубедителна като история, а пък момичето, което избра, точно обратното, до последно с точна и убедителна история и излъчване.
Виж целия пост
# 767
Здравейте. Михаела и тя ще е гола вода, като знам прехваленият и талант, покрай Графа.
Надявам се освен посредствени и чалга певици, да гостуват наистина таланти като Васил Найденов, Васил Петров, Йорданка Христова..
Виж целия пост
# 768
Йорданка Христова участва в първия сезон.
Виж целия пост
# 769
Няма го осмият участник днес .
Виж целия пост
# 770
Да, Йорданка Христова участва в първи сезон. Избра си човек, който не пее, който последствие започна уроци  (дали не беше и със спечелените пари) и на коледния концерт направо разби всички Hug
Виж целия пост
# 771
Михаела много лигава нещо
Виж целия пост
# 772
Михаела много лигава нещо
Тя винаги е лигава.
Виж целия пост
# 773
Много хубава Михаела. Грозна завист ме  яде.
Виж целия пост
# 774
Еее трябваше да избере номер 5 накрая Joy Joy
Виж целия пост
# 775
Да, Йорданка Христова участва в първи сезон. Избра си човек, който не пее, който последствие започна уроци  (дали не беше и със спечелените пари) и на коледния концерт направо разби всички Hug

Няма как човек, който не може да пее да се научи да пее. Колкото и пари да има. Все едно да не може да се рисува и за 3 месеца да се научи човек. Явно дуетът на Йорданка Христова много успешно се беше престорил, че не може да пее и на коледния концерт изненада всички, че може. Дори водещият - не помня кой беше - му каза нещо от рода "абе човек, тук трябва да лъжеш, че можеш да пееш, а не , че не можеш".
Виж целия пост
# 776
Да, Йорданка Христова участва в първи сезон. Избра си човек, който не пее, който последствие започна уроци  (дали не беше и със спечелените пари) и на коледния концерт направо разби всички Hug

Няма как човек, който не може да пее да се научи да пее. Колкото и пари да има. Все едно да не може да се рисува и за 3 месеца да се научи човек. Явно дуетът на Йорданка Христова много успешно се беше престорил, че не може да пее и на коледния концерт изненада всички, че може. Дори водещият - не помня кой беше - му каза нещо от рода "абе човек, тук трябва да лъжеш, че можеш да пееш, а не , че не можеш".
На новогодишното предаване той си призна, че умишлено се е направил че те може да пее. Иначе той е професионален артист от театър София.
Виж целия пост
# 777
Алекс беше част от "Звездите в нас", където учстваше и Мария. Дори имат снимки заедно.





Виж целия пост
# 778
Орлин Горанов ще е в новият епизод 😍
Виж целия пост
# 779
Орлин Горанов ще е в новият епизод 😍

Ще е интересно с него. Той си е класа. Михаела Филева също направи добро участие според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия